Къде е причината?

  • 1 389
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 312
Аз мисля, че си на прав път!!! Peace
Ако задържиш  ограничителния режим, който си започнала , резултатите може да се позабавят, но ще се получи. Важно е, ограничаването на едни продукти да не е заменено с количеството на други Mr. Green, защото и кравата яде сено пък , я каква  е едричка Laughing
Диети не препоръчвам, е, ако остане за цял живот, като режим на хранене да, но само за определен период винаги след това идва двойния ефект йо-йо-оооооо.
  bouquetУспех

# 16
  • Мнения: 118
Опитай с лунната диета. Не е трудно и оределено има ефект. Преди две години тежах 82кг., ръст 168см., сега съм 68кг. Избягвам газирано, сладко, ям черен хляб и следя фазите на луната. Един път в седмицата на течности.

# 17
  • Мнения: 488
Освен спорта си избери и режим на хранене - прегледай първите няколко страници на форума, избери си режим, който да е подходящ за теб/ близък до твоя начин на хранене/ и в комбинация със спорта не може да няма ефект.
Успех  bouquet.
Абсолютно се припокрива и моето мнение с това! Само със спорт няма да стане, не говорим за 2-3 кг. Нещата трябва да вървят успоредно и системно! Дори можеш и някакви добавки да добавиш... Трябва да подпомогнеш процеса отвсякъде! И не си поставяй кратки срокове, по-разумно е да заложиш на постоянството!  Ще успееш !  bouquet  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт