ВЪПРОСИ към хомеопати - ТУК

  • 146 506
  • 1 266
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 176
А заради ей такива вещи като тебе,.аз спрях хомеопатията и днес сина ми е с 39 и нагоре.В този форум когато хората нямат избор търсят решение.Поне за вмомента и за ситуацията.Защо някой който е некомпетентен и се мисли за всезнаещ си позволява да дава съвети?И в крайна сметка тука май въпросите са насочени към Александър!Коя си ти,и какво си мислиш че даваш съвети на всеки?

Ok, ма на теб какъв ти е проблема - търсиш си виновни,.. или..?
Този форрум няма отношение, и няма как да има.., че някой в нет-пространстеото е казал.. каквото и да е!



# 646
  • Мнения: 5 713
п.п. Предлагам Александър да смени някак заглавието на новата си тема,че  например няма как да се назначи лекарство по нета Crazy
Това се пише през страница, а може и на всяка страница по 2-3 пъти. Не знам защо така упорито хората отказват да прочетат основните принципи на Хомеопатията. Хубаво е човек като реши да се лекува с Хомеопатия да го прави не защото е модерно и " безвредно " а защото е преценил, че може да й се довери изцяло.

# 647
Нямам проблем.Извинете ме,повече няма да ви влизам в темата.И не е за дъщеря ми,а за сина ми както писах.Ама няма кой да прочете

# 648
  • Мнения: 1 171
Александър, тъй като вече два пъти коментирате хл арника, може ли да ми отговорите на въпросите:  Когато детето си удари главата, винаги ли мога да го давам? Каква потенция?
Нали уж няма хл за болест и е спицифично за всеки?
Аз лично си го обяснявам така, че по този начин се предотврвтява появата на хематон.
Много ще съм Ви благодарна, ако ми разясните!

# 649
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Благодаря за интересния въпрос.

  Трябва да се знае, че понякога хомеопатично л-во се предписва и като чудесно л-во за първа помощ. Понякога е и животоспасяващо.
 
  По-точно е да се нарече травма, а не болест.

   Всяка потенция:  12С, 15С, 30С или 200С е добра, по-важното е да се даде колкото може по-бързо след травмата.

   Да, предпазва от появата на хематом, а също и намалява силата на болката.

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 03:46 от Aleksander

# 650
  • Мнения: 2 110
Извинете ,ако повтарям въпроса на някого !
Интересува ме в хомеопатията има ли лекарство за вече болен от булимия/без повръщане/ ?
И кое е то?
Благодаря предварително !

# 651
  • Мнения: 468
Извинете ,ако повтарям въпроса на някого !
Интересува ме в хомеопатията има ли лекарство за вече болен от булимия/без повръщане/ ?
И кое е то?
Благодаря предварително !


Има лекарство, но то СЕ ОПРЕДЕЛЯ ИНДИВИДУАЛНО, след задълбочено интервю и последващи анализ, реперторизация и диференциране.
Хомеопатия  съчетана с психотерапия имат много добра успеваемост при булимия и анорексия неврози, както и хиперфаг
ия
.

# 652
  • Мнения: 147
Здравейте, какво хомеопатично лекарство може да ми предложите срещу безпокойство. Свързано е със страх и притеснение от ваксина, която сложиха на сина ми. Забелязвам, че моето състояние се отразява и на бебето ми и трябва да предприема нещо, за да не се тревожа толкова много. Дано да не съм написала много объркано въпроса си. Благодаря ви!

# 653
  • София
  • Мнения: 1 311
Здравейте,искам да ви попитам колко време след като си приел хомеопатично лекарство получаваш някаква реакция или нещо подобно...не знам как да го нарека?  По какво мога да разпозная дали ми е подействало?  Rolling Eyes  Благодаря предварително!

# 654
  • Мнения: 1 171
Здравейте, какво хомеопатично лекарство може да ми предложите срещу безпокойство. Свързано е със страх и притеснение от ваксина, която сложиха на сина ми. Забелязвам, че моето състояние се отразява и на бебето ми и трябва да предприема нещо, за да не се тревожа толкова много. Дано да не съм написала много объркано въпроса си. Благодаря ви!

Посети Класически хомеопат!

# 655
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Здравейте, какво хомеопатично лекарство може да ми предложите срещу безпокойство. Свързано е със страх и притеснение от ваксина, която сложиха на сина ми. Забелязвам, че моето състояние се отразява и на бебето ми и трябва да предприема нещо, за да не се тревожа толкова много. Дано да не съм написала много объркано въпроса си. Благодаря ви!

 Напротив, много полезен въпрос повдигате.  По принцип се стремим да лекуваме едновременно майката и детето, и тогава резултатите са оптимални.

# 656
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Здравейте,искам да ви попитам колко време след като си приел хомеопатично лекарство получаваш някаква реакция или нещо подобно...не знам как да го нарека?  По какво мога да разпозная дали ми е подействало?  Rolling Eyes  Благодаря предварително!

 Зависи както от скороста на хомеопатичното л-во, от индивидуалната чувствителност на човека а също и дали състоянието е хронично или остро.
  Така че, от няколко минути, до 3 часа или до 3 денонощия.
  И първо близките забелязват промяната.

# 657
  • Мнения: 2 110
Благодаря Nial !
Ако познаваш някой специалист /за София/,би ли ми писал на личния !

# 658
  • Мнения: 147
Здравейте, какво хомеопатично лекарство може да ми предложите срещу безпокойство. Свързано е със страх и притеснение от ваксина, която сложиха на сина ми. Забелязвам, че моето състояние се отразява и на бебето ми и трябва да предприема нещо, за да не се тревожа толкова много. Дано да не съм написала много объркано въпроса си. Благодаря ви!

 Напротив, много полезен въпрос повдигате.  По принцип се стремим да лекуваме едновременно майката и детето, и тогава резултатите са оптимални.
Само да поясня, че хомеопатичното е за мен - не за детето!

# 659
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
shehirizada
Цитат
Само да поясня, че хомеопатичното е за мен - не за детето!

   Не знам за колко голямо дете става въпрос, но по принцип, кърмещите майки, чрез кърмата до известна степен предават психо/емоционалното си състояние на бебето.
  Така че приемайки хо л-во, което им действа добре, това се предава и на кърмачето.
 

Общи условия

Активация на акаунт