Спешни нужди за старта на Защитеното жилище

  • 7 391
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 195
  Автоматичната не се ли движи без кабел newsm78
хахахахаххахаха ще ме умориш Heart Eyes
автоматично и се пуска иглата, не е нужно да настъпваш едно стъпало долу за да тръгне пиле
иначе ток си и трябва Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 353
 Joy Не е истина. Митко ще я оправи.

# 17
  • Мнения: 430
Крисчо, да - лопати, гребла и други подобни  Laughing Дръж ги още седмица-две при теб   bouquet

Лин, чудесно  Hug и ти си я дръж още малко, пък през това време кабела може и да изскочи от някъде (Рада да не го е изяла  Mr. Green)

Хапчице, развесели ме  Laughing

# 18
  • Мнения: 430
Момичета, това е списъкът на обещаните засега неща. Ще го актуализирам своевременно. Благодаря на всички за съпричастността   bouquet

1. Гладачна дъска, домакинска посуда (не зная каква точно) и книги от мама Гери (прости ми, не запомних ник-а ти по телефона)
2.  Две маси за трапезарията и 15 стола за хранене (фирма)
3.  Покривки за маси от RS5.
4.  Домакински текстил и няколко комплекта чаршафи, които мама jujavka ще ушие.
5.  Една шевна машина от MardiGras
6. Готварски книги и градински инструменти от Чут Чут
7. Книги от мама Валерия.
8. Ютия, гладачна дъска и употребяван хладилник от Тереза.
9. Пералня, печка, фризер (фирма)
10. Почистващи и перилни препарати (фирма)
11. Чинии и чаши от Дива ирландса пешеходка
12. Една мама от Люлин пое шиенето на 10 комплекта чаршафи.
13. Прахосмукачка и сушилка (Мона77)

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 12:46 от Кика

# 19
  • Мнения: 4 195
офис консумативи - ще подсигуря химикалки, ксерокс хартия, перфоратор, телбод, антителбод, класьори, джоб папки, маркери, поставка за моливник........

# 20
  • Мнения: 2 353
Прахосмукачка и сушилка (Хапчице, кой ги обеща?)
  Мона77

# 21
  • Мнения: 430
Крис,  Hug
Ев, добавям веднага   bouquet

# 22
  • Мнения: 2 013
Кажете ми от кои български класици имат нужда, ще се опитам да събера от вкъщи, от приятели и да купя нещо. 

# 23
  • Мнения: 2 013
Не ми отговорихте за класиците.
Сега обаче се сетих нещо друго - имам чисто нов ДВД плеър, запечатан и с гаранционна карта. Ако още нямате, пишете.

# 24
  • Мнения: 4 195
Не ми отговорихте за класиците.
Сега обаче се сетих нещо друго - имам чисто нов ДВД плеър, запечатан и с гаранционна карта. Ако още нямате, пишете.
Дивана не знам дали можем да ги изборим. По скоро разичтаме на преценката на дарителя - ще правим от тези книги библиотеката на Защитеното жилище, така че, колкото по - пълно, толкова по - добре Hug
а за ДВД плеъра нека Кика да влезне и да каже Hug

# 25
  • Мнения: 2 013
ОК за класиците. В понеделник ще прегледам моята и на майка ми библиотека - три поколения са събирали книги там. Разбира се, ще дам само каквото е добре запазено. Ще разпитам и в офиса, там всички са четящи хора.

# 26
  • Мнения: 4 195
а аз просто уведомих майка ми, че когато се върне от Италия, няма да си намери книгите Laughing
заплаши ме с убийство, но ще и мине Whistling

# 27
  • Мнения: 1 134
И от мен книги, медикаменти и каквото друго събера. Peace

Крис, ще се крием в горите, ние с теб. Laughing

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Не ми отговорихте за класиците.
Сега обаче се сетих нещо друго - имам чисто нов ДВД плеър, запечатан и с гаранционна карта. Ако още нямате, пишете.

веднага отговарям,4е ТРЯБВА ДВД ,благодарим.Обещаха ни от едно място заедно с ТВ,но ще вземем ДВД-то от теб, а от другите ТВ-то WinkТехните щяха да ги купуват ,но при положение,4е има няма да ги товаря с ДВД-то.Те така или ина4е имат готовност да помогнат ,ще ги моля за друго Hug

ок,ясно,ДВД има,ТВ също Peace

# 29
  • Мнения: 2 013
 Simple Smile Чудесно! Пиши ми на лични къде и на кого да го дам. От понеделник нататък съм в София.

Общи условия

Активация на акаунт