Покажете си вратите

  • 22 979
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 439
И аз искрено съжалявам за алуминиевите си врати на баните, но така ни ги даде строителя и сега наистина няма да ги сменя. Обаче за вратите на детската и спалнята съм категорично против такива.
Входната ни врата е обикновена блиндирана, доста по-различно от това което очаквах, но на този етап ще се опитам да я съчетая с интериора някак, защото нямам и антре и това означава - с дневния тракт.
Ето я и нея:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282219&pid=7423980

Кажете къде във Варна могат да ми направят плъзгаща врата - но не алуминиева, защото за спалнята не искам да е такава. А повечето фирми, които предлагат врати - ми отказват такава. Не мога да ги разбера - изглежда доста по-лесно от каса, брава и т.н.... а дефакто го отказват.

# 16
  • Мнения: 159
Ето ги нашите врати- единственото, което съжалявам е, че цветът на вратите на банята и тоалетната не съвпада с този на другите.
 Можете да ги видите  тук

Последна редакция: сб, 06 сеп 2008, 17:08 от Bubeto*

# 17
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Да покажа и нашите врати.Нищо особено,но по нататък може и по хубави да сложим.
  Това е външната врата     http://www.snimka.bg/album.php?album_id=259927&pid=7427654   
 
Вътрешната врата     http://www.snimka.bg/album.php?album_id=259927&pid=7102407     
 
  вратата на спалнята    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=259927&pid=7427665
  вратата на хола        http://www.snimka.bg/album.php?album_id=259927&pid=7427672
.
    Вратите на банята,тоалетната и кухнята подлежат за сменяне,но незнайно кога. Grinning

# 18
  • Враца
  • Мнения: 876
tdj благодаря ти...входната е скъпичка за стандартите в града ни - 1000 лв излезе...но в нея направо се влюбих още като я видях заради изчистения и дизайн...доста дебела е с всичките му там механизми, но се движи супер лекичко...беше новост за града и като качества и като дизайн... другите ни врати РVС са  по 300 лв ...аз исках подобни на тези на Bubeto* но за тях искаха уж 350, след което стана 700 (щом ще ги слагат за месец), което си стана множко като сума макар че вратите са само три...и на фона на току що купеното жилище и предстоящия тотален ремонт това беше разумния вариант... изработиха ни ги за 3 дни и съответно успяхме и бригадата майстори да запазим и средствата вложихме в инсталациите ....когато човек започне ремонт с ограничени средства, той трябва да бъде готов за някои компромиси...а компромисите са или в идеите, във времето или в средствата...

hana1 видяхте ли по улицата над Окръжна (Битоля май се казваше) имам спомен че там имаше фирма за плъзгащи се врати

# 19
  • Мнения: 4 380
wb, много ми харесаха вратите ти. Ние сме още със старите врати от едно време, боядисваме ги през няколко години с четка и затова проявих интерес към темата. Може би са много скъпи такива като твоите врати и не можем да си го позволим с тези мизерни заплати. Много обичам входна врата с коледна украса.


О, уверявам те че боядисани врати е сто пъти по-добре от алуминиеви, така че хич не си прави комплекси по този повод. Боядисана врата е по-добре и от фурнирована. Под боята на първата може и да е дърво, а за фурнированата няма съмнение в евтината вътрешност. Laughing

# 20
  • Мнения: 159
wb на нас ни излязоха толкова, но ние ги бяхме поръчали много- много рано, а и който ги правеше ни беше познат. Иначе имахме проблеми с регулирането, една година след поставянето, от време на време не могат да се затварят добре и нямам идея защо е така. Ако не е тайна, коя е тази фирма която ви е искала двойно ( и аз съм от Враца и да знам да не ходя там Mr. Green)

# 21
  • Враца
  • Мнения: 876
в промишлената зона под стадиона, малко над язовира се пада...така и не успях да разбера името и уж беше и мострена зала и производство, но никъде нямаше табела (характерно е една малка къщичка тип вишка пред портала)...по телефона договорихме едно и след като отидохме да вземем човека да свали размерите цената се вдигна...като капак грам не се и впечатлих от това което са направили...иначе на мен ми харесваха от масивно дърво, но някак си не подхождат на апартамента ни...на село сложиха нашите дървена със стъклопакет...прекрасно нещо...и за сетен път се уверих че по - добро нещо от естественото няма, но пък не винаги е подходящо...иначе гледахме страхотни дървени врати и мебели над Т-маркет, като оттам обещаха да ни вмъкнат в графика си след 6 месеца ако поръчаме...

# 22
  • Мнения: 192
Ето ги http://www.kanor.bg/catalog/interiorni-vrati/ само че не в нас а на сайта на вносителя. Ценното е че са на склад и са доста прилични, лошото - че трябва да си правиш отворите по тях (с фиксирани размери са).

# 23
  • Мнения: 330
Xenia,има ли материал за врата за баня,който не е алуминий?Нещо,което прилича на дърво,но влагоустойчиво?
Да не правя реклама, но на Пролекстър вратите по принцип са си влагоустойчиви, само за баните се поръчват специални хидрофобни каси + 30 лева. Така, че оправдание за алуминиеви и ПВЦ врати в жилище няма. Ужасни са!

# 24
  • Мнения: 4 292
Така, че оправдание за алуминиеви и ПВЦ врати в жилище няма. Ужасни са!
Няма ли? А, например, цената? Щото, нали се сещаш, че всеки разполага според чергата си?

# 25
  • Мнения: 330
Така, че оправдание за алуминиеви и ПВЦ врати в жилище няма. Ужасни са!
Няма ли? А, например, цената? Щото, нали се сещаш, че всеки разполага според чергата си?


Simple Smile Права си, забравих този фактор. Претръпнах в един момент като започнаха разходите по ремонта в хилядарки.

# 26
  • Мнения: 4 380
Така, че оправдание за алуминиеви и ПВЦ врати в жилище няма. Ужасни са!
Няма ли? А, например, цената? Щото, нали се сещаш, че всеки разполага според чергата си?



Няма такъв фактор. Боядисай с миещ се латекс вратата и ако ще от най-долнопробен талашит да е отвътре.

# 27
  • Мнения: 4 292
Виж сега, Ксения, аз не познавам човек, който да слага алуминиева врата ей така, заради кефа. Например, когато ние купувахме апартамента, открихме, че вратите няма как да се преремонтират, ами направо трябваше да се сменят. Целите бяха на огромни цепки (ще рече човек, че хората са се гонили с брадви), а тази на банята направо беше пред разпадане. За какъв латекс ми говориш?
Та, ща не ща, за банята направих компромис - помещението е малко и вратата често се мокри. Да, няма нищо стилно в алуминиева врата, точно за това избрах да е с огледален стъклопакет. Защото само аз си знам колко ми легна ремонта и, повярвай, ако имах възможност за нещо по-добро, някои неща щяха да са различни.
Парите са фактор. Точка!

# 28
  • Мнения: 4 380
Виж сега, Ксения, аз не познавам човек, който да слага алуминиева врата ей така, заради кефа. Например, когато ние купувахме апартамента, открихме, че вратите няма как да се преремонтират, ами направо трябваше да се сменят. Целите бяха на огромни цепки (ще рече човек, че хората са се гонили с брадви), а тази на банята направо беше пред разпадане. За какъв латекс ми говориш?
Та, ща не ща, за банята направих компромис - помещението е малко и вратата често се мокри. Да, няма нищо стилно в алуминиева врата, точно за това избрах да е с огледален стъклопакет. Защото само аз си знам колко ми легна ремонта и, повярвай, ако имах възможност за нещо по-добро, някои неща щяха да са различни.
Парите са фактор. Точка!

Айде сега...и да ти е била съсипана старата врата, нова струва не повече от 50-тина лв. А на старо може и без пари да я вземеш. Всички строители слагат талашиени врати, които повечето собственици сменят. Не ми разказвай, че по-евтино от дограмяна врата не си намерила.

# 29
  • Мнения: 4 292
50 лв.?  Shocked Къде има врати за 50лв.? Защото аз под 300 лв. и то без монтажа, не намерих. Говоря за масивните дървени врати, каквито са ми интериорните, а не обикновен талашит. Ако пък искаш да не са напълно гладки, цената става доста по-висока. А и талашита, предполагам знаеш, че не е подходящ за маломерна баня...
И не, че на банята вратата ми излезе много евтино, не. Ние се постарахме да я оскъпим допълнително с огледалния стъклопакет. Но, пак излезе доста по-евтино от качествена влагоустойчива врата, подходяща за мокри помещения.   

Общи условия

Активация на акаунт