имали приятелката ви,или съпругата ви,мъж приятел?

  • 8 059
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 118
Личният живот не свършва с брака.
И аз и съпругата ми имаме контакти с другия пол .
Но както много пъти съм казвал ,няма причини за ревност и неразбирателство,когато една връзка се крепи на доверие ,уважение и любов.

# 16
  • Мнения: 122
Има и то много...  на мен обаче не ми е много, много позволено да имам...  ooooh! Joy

# 17
  • Мнения: 2 448
Приятелството е отношение между хора, няма нищо общо с пол или секс.

# 18
  • Мнения: 2
За мен е съвсем нормално жена ми да има мъже приятели, колкото си иска, и да прави с тях каквото и е интересно. Имам само едно едно условие: тези мъже да са пасивни хомосексуалисти ..

# 19
  • Мнения: 929
Аз лично имам повече приятели от мъжки пол, и да си кажа честно с тях се разбирам много по-добре.

# 20
  • Мнения: 1
Аз лично имам повече приятели от мъжки пол, и да си кажа честно с тях се разбирам много по-добре.

при мен също е така. винаги съм имала повече приятели мъже, но не мога да си обясня (или просто ми е изключително трудно да приема обяснението на мъжа ми) защо изгубих голяма част от мъжете си приятели след като се омъжих...

# 21
  • Мнения: 2 448
но не мога да си обясня (или просто ми е изключително трудно да приема обяснението на мъжа ми) защо изгубих голяма част от мъжете си приятели след като се омъжих...


Щом си ги загубила след като си се омъжила, ако не е по причина ти да ги избягваш, не са ти били никакви приятели, т.е. мъжа ти вероятно е прав  в случая.

# 22
  • Мнения: 1
за съжаление май наистина е прав.
а неговото мнение по въпроса за приятелството между половете е че мъжете нямат нужда от жени да са им просто приятелки. много спорехме, но започвам да се убеждавам в неговата гледна точка.

# 23
  • Мнения: 2 448
за съжаление май наистина е прав.
а неговото мнение по въпроса за приятелството между половете е че мъжете нямат нужда от жени да са им просто приятелки. много спорехме, но започвам да се убеждавам в неговата гледна точка.

Има такива приятелства, но те се най - вече зародени в детството. Понякога старо гадже също може да ти бъде добър приятел, при положение, че раздялата е била по желание и на двамата, в смисъл страстта си е отишла и оставате приятели, но в останалите случаи е много малко вероятно, по скоро една от двете страни ( не казвам дори, че това винаги е мъжката ) все се надява , че в един момент ще се случи нещо по различно или най малкото има тайното желание за това.

# 24
  • Мнения: 3 268
Аз имам двама мъже приятели.Мъжът ми също е приятел с тях,но те са ми дългогодишни приятели,с които мога да изляза без мъжът ми да е с мен и го правя от време на време.Чисто другарски отношения имаме.

# 25
  • Мнения: 169
Имам мъже приятели, излизам с тях и не мисля ,че е проблем, поне до сега не е било! И да може да са само приятели ! Wink

# 26
  • Мнения: 467
Аз имам един приятел, но е педерастче и е по-скоро като приятелка, няма равност  Sunglasses
Имам и един друг, самотен татко е, но се виждаме с него само в семейна среда, тъй-че стана общ приятел  Grinning Всичко си е въпрос на доверие в половинката ви, мъже  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 0
Приятелството е отношение между хора, няма нищо общо с пол или секс.
  Съгласен съм до някъде с тази теза, но човек винаги трябва да си има едно на ум. Тъй, като границата между приятелството и секса е много тънка.  1dating  Аз не ревнувам моята половинка, тъй като сме открити един спрямо друг. Нищо, че сме младо семейство се познаваме от десетина години и си знаем "спатиите".  Тя си има приятели и аз.  Имаме и общи. Тя се вижда с нейните, аз с моите и двамата с общите. Тук няма основание за ревност. Но когато става въпрос за колега и се виждат често нещата отиват и по далеч #2gunfire Това са ми наблюденията от живота, тъй като последните години се сблъсквам с много хора с различни житейски истории.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 402
имам приятели мъже, с някои от които се знаем от детинство, винаги съм можела да общувам по-лесно с мъже, ако става въпрос за истинско приятелство няма място за пол/привличане/секс...

# 29
  • Мнения: 93
Доверявам се повече на мъжете /имам повече мъже приятели 4-ма и само една приятелка/.
Шанса да ти врътне курве...ски номер е по-малък. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт