За бюджетния излишък и пенсионерите на почивка

  • 3 837
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хубава работа, ама станишовска. Също като диференцираното заплащане - дават се пари допълнителни, а кой ги взе, който ближе гъ.а на шефа. А който не иска да ближе, шефът му прибира неговия дял. Сега пенсионерите ще се изпокарат за глупости.

# 46
  • Мнения: 1 367
Преди малко гледах по Евроком какви ще са критериите -тези горе са болни мозъци ,ама и ние сме такива ,че ги търпим!
Какви са критериите,че умирам от любопитство?

# 47
  • на пистата
  • Мнения: 5 857
как кави,на кмета майка му,на жена му майката ,лелята и тем подобни.съгласна съм да идат хорицата ама не само наши и ваши да се облагодетелстват,що не вземат и мойта баба където вече е на 75г а още бъхта на полето за 10лв на ден

# 48
  • Мнения: 4 300
Ох, преди малко показаха някакъв врачански зевзек, който ме изкефи. "Я да съм на осъмнайсе гОДини, да зема на унука инструмента и да ида на море..ама сега за какво да Одя" Joy Laughing

# 49
  • Мнения: 17 546
Няма по-идиотско събитие из новините тези дни! Joy Ба си тъпата идея! ooooh!

# 50
  • Мнения: 6 624
Преди малко гледах по Евроком какви ще са критериите -тези горе са болни мозъци ,ама и ние сме такива ,че ги търпим!
Какви са критериите,че умирам от любопитство?
Да са здрави, активни самодейци ,редовно да си плащали членския внос , да са с ниски пенсии .....

# 51
  • Мнения: 1 367
Членския внос?Ясноооо,това обяснява всичко.

# 52
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не разбирам какъв е проблема да се изпратят дори повече пенсионери.
Като задължително условие - да са жители на Варна, Бургас...

# 53
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Членския внос?Ясноооо,това обяснява всичко.
Членският внос вчера един дядо обясняваше, че е 10ст. Така че на мен нищо не ми обяснява. Този членски внос не е за партията, а за пенсионерския клуб, за наем за помещение и/или други такива подобни разходи.

# 54
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 359
От правителството трябва да направят така, че пенсионерите да могат да си позволят сами да си платят морето със собствените си пенсии, а не да се харчат пари от бюджета за това. Иначе историята с морето заприлича на кебапчетата по време на избори.

# 55
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Ебаси колосалната глупост #Cussing out
Нека да ги дадат за пенсионерите тези излишъци, съгласна съм и подкрепям с две ръце; ама не под такава безумна форма  ooooh!! Притрябвала им е! Много хубаво се е изказал този варненски дядо с "интструмента на унука си"
Ей няма оправия тая държава, няма и да има, докато ние сме такива овце и оставяме всичко в ръцете на тези изроди управляващите.Не са толко тъпи, както много хора си мислят, даже доста умело си плетат кошниците, а след тях - потоп.

# 56
  • Мнения: 17 546
Иначе историята с морето заприлича на кебапчетата по време на избори.
Грешна стратегия! Ще отидат 5000, а останалите 1 995 000 като гласуват срещу далите тъпата идея? Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 1 508
От правителството трябва да направят така, че пенсионерите да могат да си позволят сами да си платят морето със собствените си пенсии, а не да се харчат пари от бюджета за това. Иначе историята с морето заприлича на кебапчетата по време на избори.
newsm10 Точно така. Иначе е абсолютна подигравка.

# 58
  • Мнения: 2 386
Някоя неграмотна петицийка няма ли да се спретне?
Не става с писане по форумите, ама след тоолкова години замазване на очите и аз не знам как става..
И аз с Лиска ще подслушвам зад ъгъла, да не изляза крива с местожителството си.

Безумие просто!

# 59
  • Мнения: 2 759
                     Btw, аз не познавам пенсионер дето да му се ходи на море... Сигурно все от смотаните пенсионери са се паднали точно в моя живот... Еле пък сам  Whistling. Да вземе да умре далеч от дома си... Сакън. Нали се сетихте и че няма здрави на 75 - или ще са скуфарче с лекарства, или с куфарче с лекарства и придружител (повечето позабравят)... И как ще подрусваш 7-8 часа в автобус през деня пенсии с кръвно, диабет и т.н.т. и т.н.т. всякакви проблеми? Като цяло рядко глупава и необмислена идея... Направо не ми се вярва, че наистина съществува... Ето тук останалите, далеч по-резонни: http://dnes.dir.bg/2008/09/05/news3353200.html.

Общи условия

Активация на акаунт