www.Promod.fr- 25

  • 23 686
  • 485
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 9 095
Не мога да избера размер  newsm78,да не би да има някаква тънкост,която не виждам ?

няма асансьорче, цъкаш върху кутийката с размера, тя позеленява и позеленява бутона Ажуте а мон пание и натискаш и там и ти излиза пание-то и си виждаш и тн...


момичета, понеже скоро имам повод да харча пари hahaha hahaha нали сега много харесах сивото панталонче, я ми кажете, смешно ли ще е с тези неща в комбинация : http://www.promod.fr/accessoires/echarpes-foulards/cheche-delave … 3002N46P2O32.html
http://www.promod.fr/produits/le-sous-pull-col-montant-taupe-R5250001684STA3.html

знам че е поло и шал ама видях на едно момиче и стоеше много сладко, притеснява ме че пише на шала сиво, а то си идва баш кафяво май, а пък палтото ми е сиво newsm78 и въобще, може ли коментар, благодаря предварително за което  bouquet

# 451
  • Бургас
  • Мнения: 6 530
Явно проблема е при мен,щракам -щракам върху номера и нищо не хваща  Rolling Eyes

Аз шала го виждам от три цвята - сиво,екрю /може би / и нещо от типа цветове taupe, grege   - розовее ми някак си .Кафяво не виждам по него  Rolling Eyes



# 452
  • Мнения: 9 095
като щракнеш той си сменя цвета, от там даваш на ажуте бутона и така ти отива в панера Peace сега пробвах- при мен става лилаво квадратчето, а бутона ажуте става зелен Peace

моя браузър е Google Chrome Peace

# 453
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
за самостоятелно поръчващите- сменили са системата и стъпките, четете внимателно докато преминавате към плащането, защото ако не кликнете дето трябва ще ви вземе пари за доставка Sick
Я сподели тънкостта че на мен ми дава 22,5 евро и не мога да се ориентирам дали ми е освободена доставката, що ли?  newsm78 пък има повечко пари в картата да не вземе да отидат за доставка  Thinking

# 454
  • Мнения: 9 095
зависи от акаунта ти- на какви адреси за доставка пращаш, от коя държава поръчваш и тн, затова казах внимавайте с какво се съгласявате Rolling Eyes

# 455
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
благодаря   bouquet аз за всеки случай напълних кошницата така че да съм сигурна че няма толкова пари в картата и да не се хързулна, но явно просто не ми е освободена безплатната доставка

# 456
  • Мнения: 2 401
Мацки, правилно ли съм разбрала, че ако поръчвам за съвсем първи път, ще ми се разминат евротата за доставка?

# 457
  • Бургас
  • Мнения: 6 530
От Интернет Експлорер стана  Peace От Мозила не искаше

# 458
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Честито бебче на Jijibiji !!! Да е живо и здраво и много да ги радва!

Виждам,че за няколко дни докато ме нямаше са пуснали доста намаления и са променили визията на сайта!

# 459
  • Мнения: 5 873
Jijibiji честита радост!Много здраве и щастие на цялото семейство!  bouquet

# 460
  • Мнения: 3 835
....притеснява ме че пише на шала сиво, а то си идва баш кафяво май, а пък палтото ми е сиво newsm78 и въобще, може ли коментар, благодаря предварително за което  bouquet

Tedd, моят монитор е настройван специално да дава максимално точно истинските цветове, шалчето си е сиво, такова хубаво, топло сиво! Много е добра комбинацията! Peace

Честита рожба на Jijibiji!  bouquet

# 461
# 462
Да помоля, мисля , че някой имаше това манто http://www.promod.fr/promotions/manteau-tweede-chaud-40-s-carrea … 0011264N60P4.html да ми даде размери на  номер близък до 40 ти, защото съм малко на границата със 42 по таблицата, а няма.Благодаря предварително!   

# 463
  • Мнения: 9 095
Минзухар- за втори или трети път в тази тема, ако броя и първото мнение: безплатна доставка получаваш ако след като направиш първа поръчка в рамките на 15 дни направиш втора, без значение от сумата Peace


тео7777 мерси ти  bouquet аз да отчета съвсем- панталона е уникално як- половинката ме одобри много и отпусна бюджет за полото и шала Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes просто е страхотен, наистина стои много хубаво Flutter

# 464
  • Мнения: 3 835
Получих си поръчаното! Party Tedd, благодаря!  bouquet

Страхотни са нещата, много съм доволна! Панталонът ми седи страхотно, аз много се харесвам, падам си по по-странни модели, става и за всеки ден с нисък ботуш, става и за висок, по-официално, ако го съчетаеш, много хубаво пада плата. Блузката ми е екстра също, XL също вероятно щеше да ми е добре, тя е по-широк модел, от ластична материя. Само елечето, дето в последния момент го смених за 38 номер, ми е широко. Laughing, но иначе и то е много хубаво принципно и страхотно се връзва с панталона. Много съм доволна! Лично според мен размерите на Промод са си едно към едно с немските размери, 36 немско си е 36 тяхно, френско, онази таблица там немски към френски изобщо не трябва да се гледа, че само обърква хората.

Общи условия

Активация на акаунт