Дайте ми съвет

  • 1 826
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 604
Дали си твърде млада за дете-това е много относително. Има хора ,които и на 35 не се чувстват готови за дете. Ако ти мислиш,че си готова и имаш доверие на човека до теб не виждам къде е проблема Hug.Давай смело-сигурна съм ,че ще се зарадват.Още повече ,че и теб сигурно са те родили на тази възраст Heart Eyes

# 16
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Просто в момена е чувствам самичка, няма на кой да кажа какво ми е, какво чувствам, няма с кой да споделям. Ще кажете ами мъжа ти за какво е? А то точно там се крие и отговора. Той е мъж и не може да разбере точно как се чувствам...Единствените хора, с които сподлям, това сте Вие в този форум. Разберете ме сега, защо се нуждая от подкрепата на близките ми. Трудно е да си на място където нямаш приятели, нямаш с кой  да си кажеш някоя приятелска дума и т.н.

А-ха, сега май ми стана по-ясно! Ти си в чужда страна, свсем прясно бременна и - да, естествено, че ще ти е самотно    Hug
Ами, вдига тогава телефона и - първо на родителите ти, а после и на всички БГ приятели. Имам няколко приятелки, които караха бременност в чужбина и не им беше леко без близки.

Ееее, големи промени - и друга държава, и бременност. На всеки би му дошло в повече!
Ами - успех и пиши как са реагирали вашите!

# 17
  • София
  • Мнения: 397
 Аз си мисля, че не са чак толкова неподготвени. След като дъщерята живее с гаджето си, всяка майка би премисляла и този вариант.

# 18
 Само не раэбрах какъв проблем имаш ?С кой ще живееш за в бъдеще с него или с родителите си .Просто ги уведомяваш и толкоэ .Живота си е твой и ти решаваш .Детето е на път, какво има да се чудиш, не е вещ за да го скриеш. От сега нататък ще ти се налага да взимаш решения за теб ,детето ,семейството, да носиш последствия от това, така че свиквай ,няма друг да решава вместо теб.

# 19
  • Мнения: 1 062
Може да прозвучи грубо, но ситуацията ми изглежда в следната перспектива - 20-годишно момиче (невидяло нищо от живота) - вързано от мъж, на който му е време. Човека те обича - ок, ама май не е помислил да ти остави още 5-6 годинки въздух.
Все едно сестра ми да забременее (тя е на 20). Че тя си е още дете. Тия години са за учене, не за деца. 
Но всеки си има различни възгледи все пак. Щом си щастлива - това е по-важно.

Какво всъщност се опита да кажеш? Интересен начин на осъзнаване на майчинството имаш. Аз родих дъщеря си на 20 г., а мъжа ми беше на 29г. Не ме е вързал, изживях това, което исках, и не чувствах бременността и майчинството, като липса на въздух. О, и не бях дете вече, а осъзнат човек. Аз също се притеснявах как да кажа на родителите си, не защото се страхувах от реакция, а просто ми беше за първи път и съм по притеснителна. С втората бременност бях по-смела в съобщаването, но пак бях притеснена. А бях на 26г. Представям си и ситуацията да съм далеч от близки и приятели.
stoilkov, едва ли иска да го скрие и да вземе някой друг решението вместо нея. Ама, защо сте такива ужасни не знам.

emanuela88 , не се притеснявай. Щом си ходите всеки месец, кажи им го лично. Отидете на гости при тях. Седнете на масата и им кажи, че имате много хубава новина. Думичките " Бременна съм" са достатъчни. Пожелавам ти лека бременност и прекрасно бебе. И не се притеснявай, може би ще им е нужно малко време да осъзнаят радостта, която си им донесла.  Hug

# 20
  • Мнения: 3 621
Емануела, в първия момент родителите ти със сигурност ще са шокирани, обаче като мине малко време и "смелят" новината ще са много щастливи, щом вие искате детето няма как да не те подкрепят. Пожелавам ви много късмет и да ни се похвалиш после като родиш бебчето

# 21
Таткото го познават и много го харесват, особено баща ми. Много се обичаме!!!Наистина съм малка, но след като съм почувствала и след като и дамата го искаме, мисля че в такъв случай няма граница!
ако наистина човека до теб има сериозни намерения и осъзнава ангажимента ДЕТЕ И СЕМЕЙСТВО не виждам от какво се притесняваш. ако нещо не е наред премисли, но все пак те са ти родители и ще са винаги до теб. Peace

Общи условия

Активация на акаунт