PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 639
  • 969
  •   1
Отговори
# 510
Много тъжна серия и на мен ми стана мъчно за Беилик, тъкмо беше започнал да ми става симпатичен. А Гречен определено играе двойна игра. Сцила май наистина ще се окаже някакво оръжие.

i.qnakieva незнам кои и какво дават по Нова, повечето от нас си дърпаме сериите от торентите, вчера излезна 9 серия на 4 сезон. В zamunda ги има всички сезони, можеш да си ги дръпнеш от там.

# 511
  • Мнения: 2 149
И аз не очаквах да видя гибелта на Белик.Все се надявах,че в последния момент ще се наредят нещата,както ставаше досега.
Този генерал ми е толкова гнусен,като се наведе да я целува Гретчен.Ей какво прави власта Wink
Съвсем скоро май ще разберем какво точно е Сцила.

# 512
  • Мнения: 2 069
Здравейте, искам и аз да се запиша в темата  Laughing
но съм много по-назад от вас
в момента гледам каквото ми пуснат по телевизиятя  Mr. Green после ще наваксам

# 513
  • Мнения: 295
Да целувката на Генерала и Гретчен си беше гнусна.
А Махоун-от къде го измисли това с иглите...

Да ви кажа честно първия сезон и отчасти втория ми бяха най-интересни и зарибяващи,сега малко взеха да изменят същността,от друга страна пък щеше да е много вече 4ти сезон все от затвори да бягат Crazy

# 514
  • Мнения: 2 908
На мен пък ми харесват повече втори и четвърти сезон,точно заради това,че действието се развива извън затвора-не ми е грам интересно да ги гледам 20 серии да се опитват да бягат от един затвор само,докато навън действието се развива екстремно и динамично...И на мен ми стана мъчно за Белик-не го долюбвах въобще,но евала му на момчето-спаси Линк WhistlingМахоун пък не смятам,че му стана по-леко като бутна чернилката... Rolling EyesИ аз първо реших,че Гретчен е дъщеря на генерала,но стана пределно ясно,че той е бащата на дъщеря и.Смятам обаче,че тя ще го прецака и може би точно тя ще го убие.

# 515
  • Мнения: 776
Според мен наемникът на Компанията ( забравих му името Blush ) не умря Thinking , Махоун трябваше да го застреля, за да му е сигурна работата Mr. Green, сега я камилата, я камиларя Wink Също Келерман дали ще се върне в играта по някое време, и той не е мъртъв май Peace

# 516
Според мен наемникът на Компанията ( забравих му името Blush ) не умря Thinking , Махоун трябваше да го застреля, за да му е сигурна работата Mr. Green, сега я камилата, я камиларя Wink Също Келерман дали ще се върне в играта по някое време, и той не е мъртъв май Peace
Peace
И аз съм на твоето мнение и все чакам Келерман да се появи от някъде и да даде едно рамо на нашите герои. Както и за наемника не съм сигурна че това  му е края, все ще "изплува".

# 517
  • Мнения: 2 407
И аз мисля, че не е умрял,той е голямо куче.
Все се надявам Белик да е жив.
Хубава серия,но Гретчен според мене играе двойна игра.

# 518
  • Мнения: 2 746
Аз също смятам, че негъра не е умрял.А пък не е съвсем невъзможно и Белик да е оцелял и  да се появи, точно когато никой не очаква Simple Smile
Обаче вижте какво става с Майкъл, явно проблема е сериозен.Май няма да успее да консумира връзката си със Сара....
Каква изненада, не очаквах Гретчен и Генерала да са любовници  Sick

# 519
  • Мнения: 419
Хубава серия, допадна ми.
Криво ми е само че се чака толкова време за следваща.

# 520
  • Мнения: 776
Май няма да успее да консумира връзката си със Сара....

То се е видяло ooooh!, че ще чакаме от умрял писмо Mr. Green

Хубава серия, допадна ми.
Криво ми е само че се чака толкова време за следваща.

Аз пак съм недоразбрала Blush Crazy, кога е следващата серия? Peace Praynig

# 521
Толкова да чакаме тази "консумация" ма май наистина ще си останем само с чакането.
В imdb пише за 10.11 че ще е следващата серия , но дали е така ще видим.

# 522
  • Мнения: 3
Мале ,онзи ден в коментарите след 9-серия беше като бойно поле заради пустите субтитри #2gunfire  #Cussing out smile3511 а пък тези дето знаеха англ. се  smile3533
на тези дето не знаят.

  Сума хора им баннаха линковете


мани мани

# 523
  • Мнения: 776
Толкова да чакаме тази "консумация" ма май наистина ще си останем само с чакането.
В imdb пише за 10.11 че ще е следващата серия , но дали е така ще видим.

  bouquet Hug
 Успокоих се Mr. Green, реших, че пак трябва да чакаме 2 седмици Tired

# 524
  • Пловдив
  • Мнения: 1 743
Аз също смятам, че негъра не е умрял.А пък не е съвсем невъзможно и Белик да е оцелял и  да се появи, точно когато никой не очаква Simple Smile
Обаче вижте какво става с Майкъл, явно проблема е сериозен.Май няма да успее да консумира връзката си със Сара....
Каква изненада, не очаквах Гретчен и Генерала да са любовници  Sick
[/quote/Я кажете какво става с Майкъл?

Общи условия

Активация на акаунт