PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 668
  • 969
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 897
Не ти се е сторило.

# 661
  • Мнения: 19 355
Много ми хареса серията. Добре е 4е не изкараха Сила някакво оръжие, за6тото ми се струва много изтъркано това във вси4ки филми. Все пак ако съдържа инфото за цялата компания, това са вси4ките й проекти. Това де факто може да я уни6тожи.

# 662
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Субтитрите са готови Peace

# 663
  • Мнения: 657
Страхотна серия! Получих душевен оргазъм. Mr. Green Края беше както винаги супер неочакван, явно много интересни неща предстои да се случат. Thinking

# 664
  • на пистата
  • Мнения: 5 875
страхотна Grinning

# 665
  • Мнения: 2 149
Е да трябваше да изникне поредната пречка,иначе нещата отиваха към своя край Wink.И на мен ми хареса серията Heart Eyes

# 666
  • Мнения: 11 828
Очаквах отдавна Селф да издъни нещата, но тъпо го представиха това предоверяване. Трябваше поне пликчетата да отворят пред него, или да се презастраховат.

Спойлери от тук http://www.spoilerfix.com/prison.php
- появява се нова жена, която е свързана с компанията и по някакъв интересен начин свързана с Майкъл

Според мен тази жена ще е майката на Линк и Майкъл!  Peace Генералът я спомена като обясняваше, че нищо не знаят за баща си и майка си, не ми се рови да цитирам точно, но явно е жива и заема важна позиция в компанията.

Но общо взето все по-безинтересен ми става сериалът и го гледам по навик. Крайно време е да му дадат окончателен финал!

# 667
Страхотна серия и отново силен край, пак нямам търпение за следващата серия.
Този Селф от самото начало не ми харесваше, но кои е знаел че ще прецака всичко. #Cussing out

# 668
  • Мнения: 2 746
Страхотна серия!!! Динамична от начало до край! Сега на Селф лошо му се пише, интересно какъв ли ще е края.....

# 669
  • Мнения: 6 444
Очаквах отдавна Селф да издъни нещата, но тъпо го представиха това предоверяване. Трябваше поне пликчетата да отворят пред неjavascript:void(0);
Naughtyго, или да се презастраховат.

Напълно съгласна съм Peace предовериха му се на този Селф. Naughty Много ми хареаса как се отнесоха с Генерала,а Сара беше перфектна.

А Сукре все още не е гей,но е зает.И не си играе човека-с Мис Вселена.  Mr. Green

# 670
  • Мнения: 11 747
Да, татко го нарече! Нали и после коментираха, че държат дъщеря му - Лиса явно му е дъщеря.

Серията ми хареса много, като изключим колко наивно ги преметна Селф накрая, то аз се досетих поне от средата на серията, че така ще стане, да не говорим от кога мирише. И изобщо беше много слаб момента, когато нашите хора, вместо тресакаво да чакат развръзката, те се размечтаха там, в този хангар  Thinking
Дразни ме, че идеята на филма е добра, актьорите имат потенциал, видимо и бюджета не ги притиска. Екипа най- вероятно е огромен и талантлив, но въпреки всичко това, не изпипват детайлите и претупват! Ние, като изпечени зрители, очакваме повече, много повече! Или поне аз  Thinking

# 671
  • Мнения: 4 496
Да, татко го нарече! Нали и после коментираха, че държат дъщеря му - Лиса явно му е дъщеря.

Ние, като изпечени зрители, очакваме повече, много повече! Или поне аз  Thinking

Аз я бях попрехвърлила само серията и попаднах точно на този момент с "татко"- то. Но се каня днес да я изгледам цялата.... Joy


# 672
  • Мнения: 2 111
Серията беше страхотна.
Най-много ме изкефи физиономията на генерала когато разбра,че Майкъл има останалите карти и като разбра ,че са хванали Лиса.Позеленя от яд Mr. Green
Възможно ли е Селф да продаде Сцила на генерала?

# 673
  • Мнения: 6 444
Възможно ли е Селф да продаде Сцила на генерала?
Не,според мен ще търси начин да изкара някой долар от нея.Нали пита тази ховата агентка дали Т-Бег е споменава за други потенциални купувачи освен този,които гръмнаха.

# 674
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ооо, защо влизам тук. Не съм гледала последните 3 серии и ме гризе любопитството... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт