PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 595
  • 969
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 1 101
 Naughtyмай са...но ние не сме го видяли...говори се за тест за бременност в 18 епизод Thinking

# 826
  • Мнения: 19 317
В крайна сметка майката е откраднала Сила, нали така Shocked
А има ли 17 епизод?

Ето малко записки за 18 епизод  ...Дано някой да го преведе Thinking
Prison Break - Episode 4.18 - Script Leak

Охранител на посолството се приближава към Тибег, който е закопчан с белезници към метална ограда. Линкън, Махоун и Селф също са там. Тибег се опитва да да представи нещата така, че е негово право да стои там и обяснява, че вика конгресмена. Охраната казва, че се надява Тибег да има ключ. Появява се полицейска кола.
Тибег успява да се освободи от белезниците и бяга. По-късно през този ден докато той чака при колата, едно ченге се приближава. То вади полицейска палка и поваля Тибег.
Сара е в банята и заключва вратата. Отваря си чантата и поглежда вътре. Опитва се да запази контрол и е объркана. Майкъл чука на вратата и пита дали е добре. Сара затваря чантата си и излиза.Самолетът каца след 30мин.
Сара иска да говори със служител за уроци по летене и отива до бюрото му да потърсят брошура и случайно разпилява листи. Докато вниманието на служителя е отвлечено, Майкъл взема книгата с  разписанието на полетите и вижда, че няма други кацащи полети днес. Пилот в малък самолет поглежда към таблото и забелязва, че нещо не е наред и че компютърът му не е синхронизиран. В контролната кула Майкъл насочва пистолет към техника. Кара го да каже, че има разливане на гориво на писта Аи и трябва да се кацне на писта А2.
[/color]
нищо съществено май.

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 20:59 от В_и_В_и

# 827
Здравейте! Голям фен съм на серияла и искам да помоля нещо: Ако някой има представа как точно става, моля нека ми помогне да гласувам за “Бягство от затвора” в съответните сайтове/не знам дали е разрешено да се цитират тук/, тъй като смятам, че екипът, създал серияла, заслужава това с оглед бъдещото развитие на кариерите им. Без да давам акъл, или да подстрекавам някого към гласуване, всички знаем какво сме платили, за да гледаме и считам, че това е най-малкото, което мога да направя. Моля за помощ във връзка с гласуването, защото английският ми е слаб и резултатите определено не се променят след моята усърдна дейност. Предварително благодаря!
П.П. Може и на Л.С., за да не се излагам повече.

# 828
  • Мнения: 776
На мен актрисата ми харесва миловидна и женствена е, а Гретчен прилича на прасе в лицето. Облечена е така като подобава на сериала. Все пак ги гонят и не ходят на шопинг.

Абсолютно Peace

# 829
  • Мнения: 2
Тези дни четох, че сезонът е завършил с отворен край, един вид очаквайте продължение. Но след това продуцентите са решили, че 6те е по-добре да сложат точка и са привикали актьорите за две екстра серии, които се снимат в момента. Та сезонът май 6те е 24 серии и 6те ни е за последно.


# 830
  • София
  • Мнения: 44 140
Тези дни четох, че сезонът е завършил с отворен край, един вид очаквайте продължение. Но след това продуцентите са решили, че 6те е по-добре да сложат точка и са привикали актьорите за две екстра серии, които се снимат в момента. Та сезонът май 6те е 24 серии и 6те ни е за последно.

дано...време си му е да приключва....

# 831
  • София
  • Мнения: 8 124
Тези дни четох, че сезонът е завършил с отворен край, един вид очаквайте продължение. Но след това продуцентите са решили, че 6те е по-добре да сложат точка и са привикали актьорите за две екстра серии, които се снимат в момента. Та сезонът май 6те е 24 серии и 6те ни е за последно.




Мисля, че така ще е най-добре. Много го харесвам сериала, върла фенка съм му, но му е време да приключва, че много се проточиха нещата.

# 832
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Мдам. През тези почивин дни изгледах последните 4 серии. Екшън много бре. Сега и ако бащата възкръсне... Rolling Eyes

Сара ми е симпатична, винаги е нервна и тъжна, ама това си й е ролята. Гретчен, ако не е с кожи, няма да е гадната й роля. То си е класика в жанра. Ти-Бег започна да ми става фаворит.  Grinning
Да дават последните серии и да си  свършва.

# 833
Честити Нова Година!
Напоследък нямах много време за гледане затова в почивните дни изгледах последните няколко епизода наведнъж. Определено бяха тоста интересни, и най после разбрахме какво е Сцила. И аз се надявам да приключат вече със сериала.

# 834
  • Мнения: 4 595
аз пък не искам да приключва, това е най -интересния сериал  който следя -всички серии са много силни и мисля че още могат да задържат това

# 835
  • Мнения: 31 233
yasmina, не се притеснявай въобще няма да свършва скоро сериала. Най-малко до догодина и още един сезон. Няма да изпуснат печелившия кокал лесно. И аз не бих. И за мен сезоните са все по хубави и чакам с нетърпение още серий.

# 836
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
АААААА, аз също не искам да свършва  Grinning
Ще си го гледам и чакам с удоволствие  Praynig
Дано да има много сезони, на който не му харесва да търси по-хубав  newsm78

# 837
  • Мнения: 4 717
и на мен последните серии ми станаха доста интересни, за сметка на екшъните в затворите, не ми се ще да свършва точно сега...

# 838
  • Мнения: 1 101
Ник Сантора казва в едно интервю 4е докато Фох поръ4ват сценаристите 6те правят нови серии Peacehttp://www.prisonbreakmania.com/noticia.php/2008/12/27/nick-sant … prison-break.html

# 839
  • Мнения: 6 443
Ник Сантора казва в едно интервю 4е докато Фох поръ4ват сценаристите 6те правят нови серии Peacehttp://www.prisonbreakmania.com/noticia.php/2008/12/27/nick-sant … prison-break.html
Преведена версия,че не схващам много на испански  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт