PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 564
  • 969
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 639
СПОЙЛЕРЧЕ:  

1.Издъните в серията: Т-бег се бръсне, Т-бег под душа с брада след като се е обръснал, Т-бег излиза от душа без брада; Simple Smile
2.Пускат Сара... забравят да и махнат GPS-а; Сара стои отстрани с някаква чанта, която се появява от не знам къде; Simple Smile...
3.Махоун е определил да му се остави пратката от колежката му на същото място, на което е срещата на катродържателите -  е това пък как снана - егати съвпадението; Пратката за Махоун -  снимки на мъртвия му син -  в нечие посолство доколкото си спомням ?!?!
4.Влизат в зона, където изчезва сигнала на GPS-ите -  е що не ги махнаха направо?

Много станаха... а аз даже не съм чак толкова наблюдателен зрител Simple Smile

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
gato, много си наблюдателна  Laughing
Аз чак утре вечер ще гледам серията и вече умирам от любопитство  Blush

# 92
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
махоун взе снимките от вън на халето в което се крият а не на срещата на картодържача

# 93
  • София
  • Мнения: 5 828
СПОЙЛЕРЧЕ:  

1.Издъните в серията: Т-бег се бръсне, Т-бег под душа с брада след като се е обръснал, Т-бег излиза от душа без брада; Simple Smile
2.Пускат Сара... забравят да и махнат GPS-а; Сара стои отстрани с някаква чанта, която се появява от не знам къде; Simple Smile...
3.Махоун е определил да му се остави пратката от колежката му на същото място, на което е срещата на катродържателите -  е това пък как снана - егати съвпадението; Пратката за Махоун -  снимки на мъртвия му син -  в нечие посолство доколкото си спомням ?!?!
4.Влизат в зона, където изчезва сигнала на GPS-ите -  е що не ги махнаха направо?

Много станаха... а аз даже не съм чак толкова наблюдателен зрител Simple Smile


Първото не съм го забелязала.
По 2 и 3 - те ги върнаха в техния си склад, а Майкъл дойде с откраднатото такси.
Сара явно е влязла и си е взела чантата.
Какво посолство - не помня да е ставало въпрос за такова  newsm78
Това не бяха ли снимки от морга?

# 94
  • Мнения: 2 111
И аз си мисля,че Махоун прати колежката си да вземе снимките на сина му и  ги остави близо до склада в който се крият.Но се изненадах,че не са убили жена му,а само детето.

# 95
  • Мнения: 1 992
И на мен ми стана странно що не си махнаха GPS-а.
Снимките бяха от морга, какво посолство?

# 96
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
явно не могат да ги махнат ,друго обяснение няма

# 97
  • София
  • Мнения: 1 639
Добре де, ако са ги върнали в склада - Сара как е стигнала до там, след като нея не я качиха в колата и казаха тя да си върви. От това, което аз видях -  те тъкмо ги качиха в колата и Майкъл се появи с таксито -  ето тогава още една издънка - това такси нали беше от другата страна на срещата. т.е. от същата страна където бяха колите на полицаите ...
За посолството - може би бъркам, но Махоун от къде помоли колежката му да вземе този плик със снимки?

# 98
  • София
  • Мнения: 5 828
Ама те преди това ги водеха оковани и тогава ги качиха в колата, да ги карат в затвора.
Определено си бяха при техния си склад.
А за таксито не те разбрах, къде е било?

Махоун първо я попита за агенцията за недвижими имоти, не каза откъде да вземе снимките, струва ми се.
Аз реших, че са полицейски снимки от моргата.

# 99
  • Мнения: 1 992
Е, да де, ама нали ги хванаха там, където се проведе срещата на Scylla. Защо ще ги връщат пред техния склад да ги оковат и Сара да си вземе чантата? Сега го прегледах пак, така е, както казва gato.

# 100
  • София
  • Мнения: 5 828
Ами не знам защо ще ги връщат, но си беше техния склад, пък  Crossing Arms  Laughing
Може би там им бяха колите, имаше писта за самолет ...

На работа съм и не мога да я прегледам сега серията, но довечера ще погледна пак.


Мен повече ме фрапира фактът, че толкова бързо и майсторски се вмъкнаха в охранявана сграда, Майкъл разбира се знаеше чертежите й и къде са сървърите, а хакерчето ги хакна, кракна и не знам какво още, за отрицателно време  ooooh!

# 101
  • Мнения: 1 992
Мен повече ме фрапира фактът, че толкова бързо и майсторски се вмъкнаха в охранявана сграда, Майкъл разбира се знаеше чертежите й и къде са сървърите, а хакерчето ги хакна, кракна и не знам какво още, за отрицателно време  ooooh!

Е, той каза, че според изискванията сървърът трябва да е на първия етаж, централно. Но по-недостоверното беше, че никой от работещите там не ги забеляза. Едва ли в зона с ограничен достъп хората не се познават поне по физиономия.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 639
Такаааааа.... изгледах сцената по заловяването им и т.н.
Няма издънка - моя е грешката. Първо дават как ги хващат един по един до мястото на срещата на картодържателите, после сцената е как ги разтоварват от леките коли и натоварват в бусче, което вече се случва при склада, в който се намираха... И там идва Майкъл с таксито. Всичко е ок с чантата на Сара и тяхното местонахождение, само не става ясно защо не продължиха да търсят Майкъл.

Иначе подозирам, че на клипчето или беше въпросния сенатор или оня който каза да се прекрати мислията и затова полицая реши да продължат мисията.

# 103
Да, ама тогава ФБР агента не набра ли сенатора по телефона?

# 104
  • София
  • Мнения: 5 828
Друго също ми прави впечатление - абе Майкъл що толкова много крещи   newsm78
Преди само тихичко и мълчаливо гледаше странно секси и измисляше гениални планове, сега само търчи насам-натам и вика по другите  Thinking
Просто много променен ми се струва, дали не е от болестта му?


Много ми е странен като образ полицая Дон Селф  Thinking
В каква точно служба работи, казаха ли, че не помня  newsm78
А и актьора като го видя и почвам да се хиля, че се сещам за Войната в къщи  hahaha

Видях, за него пише, че е Homeland Security Agent, какво ще рече това, каква е тая служба  newsm78

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 14:31 от Amidala

Общи условия

Активация на акаунт