Днешните "красавици"

  • 5 040
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Очаквам утрешните красавици да са красавци!

# 16
  • Мнения: 1 503
Очаквам утрешните красавици да са красавци!
Ами да!
А красавците - красавици Wink

# 17
  • Мнения: 111
Тези, за които смятам, че са били хубави в миналото са Евгения Калканджиева, Райна, Анелия. Само върлите почитателки на тези певици да не се обидят. Признайте, че преди изглеждаха различно и по-добре.
Иначе от красавиците в миналото, които не са погрознели, а просто остарели са моята любимка Ким Бейсингър, както и Мишел Пфайфър. Е кажете ми, има ли подобни красавици днес?

# 18
  • Мнения: 1 072
Тези, за които смятам, че са били хубави в миналото са Евгения Калканджиева, Райна, Анелия.

Ако тия са от миналото, аз съм от праисторията. Не се пъни, не ме помниш.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тези, за които смятам, че са били хубави в миналото са Евгения Калканджиева, Райна, Анелия.
Не успяха да остареят красиво, нали? Laughing
Щом казваш- няма да се обиждам Peace

# 20
  • Мнения: 7 837
А пък навремето, вафла "Кукуруку"  каква хубава беше...

# 21
  • Мнения: 677
Кукуруку, според мен си мнителна и имаш проблеми с космите в носа.

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ако има такава тема, дайте линк към нея.
Не знам дали ще се съгласите с мен, но ми се струва, че днешните известни жени не са особено хубави. Изключения са моята любимка Адриана Скленарикова, както и Никол Кидман и Наталия Гуркова. Останалите не струват. В миналото имаше повече хубавици сред известните. Сега известните погрозняха, а новите са събрани от кол и въже грозотии, които явно мислят, че са много хубави. Между другото, май забелязвам подобна тенденция и сред неизвестните жени. Whistling

излез от село и се огледай ...

# 23
  • Мнения: 3 835
И друга тенденция има- тъпите да стават все тъпи.

Това твърдение е доста по-близко до истината, отколкото това на авторката. Simple Smile

И все пак...красотата действително е доста субективно понятие. Доста често ми се е случвало, дадена жена да е доста далеч от представите ми за красота, но за друга да е изключителна, което направо ме е шокирало, но ......
От друга страна, Нефертити например, е от доста далечното минало, и в същото време е една от най-красивите жени за всички времена. Съвършената красота, със съвършените пропорции, е постоянна величина. Издължено лице, големи, бадемови очи, плътни, добре очертани устни, правилен нос, хубава кожа, красиво и грациозно тяло. Нещо в този порядък е съвършената женска красота, още от древността. Вариациите на тема, не се отдалечават кой знае колко от основата, някой колограм плюс или в минус.
А вече доколко притежателките на тези пропорции са известни или не, това наистина ми е безинтересно. Надали не се раждат такива, по-скоро в някои страни са станали доста по-толерантни към понятието красота (това е демократично и е хубаво), а в други, определящите що е красиво са тези, на които им липсват сетива, за да я видят и оценят. Като в БГ например.

# 24
  • Мнения: 17 546
И баба ми е била красива за времето си, пък аз още съм красива... Crazy
 ooooh! ooooh! ooooh!

# 25
  • Мнения: X
Изключително неуместни сравнения. Поколенията нямат нищо общо. Начина на живот и т.н. Сега жените са много по-хубави и със самочувствие, защото живота им предлага безбройни начини да достигнат красотата.....особено тези с възможности. Естествено че винаги има иключения....
Чалгаджийките, които си дала за пример не са били хубави нито преди, нито сега. По-скоро симпатични. И понеже наистина в естествения си вид не са хубави, в звездни компромати си пускаме снимки на звездите без грим за да се "плашим".
Относно наистина известните :

Дженифър Лопес, Анджелина Джоли, Никол Кидман, Джесила Алба, Кейти Холмс, Дженифър Анистън, Джулия Робъртс, Ума Търмън, Пенелопе Крус, Ева Лонгория, Ана Курникова, Риана, Кристина Агилера, Алиша Кийс и още и още.......

Коя по-точно не е красива, и коя подобна извадка от "миналото" е по-хубава от тази. Това са прекрасни жени, на които 98% от жените в цял свят подръжават !

Относно българките, смятам че повечето хубавици не са известни, или известността в България загрозява! Сигурно има, но не се сещам сега.....

Евгения Калканджиева, Цеци Красимирова, Юлияна Дончева, Гергана Гунчева и т.н....

От миналото - за Невена Коканова се сещам, която красота просто се запомня....Simple Smile
Какво следва от всичко това - сегашните са много по-хубави Hug

# 26
  • Мнения: 1 503
Райна???О,я стига.Нея пък ,я сложи в миналото Shocked.Че тя е още вървежна,но никога не съм я смятала за красавица Mr. Green

Днес за красива се смята жената с не знам колко реда допълнителна коса,с няколко слоя фон дьо тен,пудра и руж.Обилно обляти устни с червило-в голяма част от случайте устните са с пълнеж.Загарът е задължителен,а кубиците в бюста са условие към договора за "красавица".Силиконът прелива отвсякъде и чак на моменти и аз се чувствам изкусена.Прекалено популярно стана напоследък и улиците са пълни с "красавици"!Повечето набедени за "красиви жени"  ми звучат наистина толкова изкуствено и еднотипно.Аз лично нямам фаворит за красавица,а и набързо ми омръзва красотата на гореописаните Embarassed.

# 27
  • Мнения: 1 212
Темата е с потенциал .... Hands Thumbsup
Загатни само на една жена / при това публично !!!/ как вкупом - днешните жени , видиш ли не били хубави  ...  Laughing

 Whistling Whistling Whistling

# 28
  • Мнения: 3 835
Кати, изключително неуместни примери! Laughing От изброените от теб, красивите за мен са само Джулия Робъртс, Анджелина Джоли и от българките, Невена Коканова. Останалите, колкото и да се мъча, едвам приятно чаровни мога да ги нарека. Красивите черти или ги имаш, или не, фотошоп не играе в случая, както и два пласта грим. Laughing

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
 Joy Joy Joy
Майко мила, каква уникална тема!
Новаците в този форум стават все по-зле.

А навремето какви бяха....то Сопран, то Ивонска...ех...

Местя темата, където и е мястото Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт