Поредния любовен многоъгълник...

  • 11 064
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
Знам че в този форум всички са моногамни и никой не изневерява. Но.... посъветвайте ме нещо.
Хихи...това ми хареса  Laughing

Ти сериозно ли очакваш адекватен съвет тук по този въпрос?
Явно е, че ти се иска, но не ти стиска. Имаш 2 варианта. Или приключваш всякакъв контакт с тези два субекта и си оставаш с гаджето или продължаваш в същия дух, при което в един момент ще ти избият балансите, ще направиш крачка напред. От там нататък вариантите са много и непредвидими.
Ако обичаш човека до себе си и искаш и в бъдеще да си с него, не му причинявай това.
От друга страна пък ти нямаш никакъв сексуален опит, което хич не е добре, защото в един момент това ще започне да те човърка.

хъх...аз по такива теми не пиша обикновено Simple Smile
айде успех и мисли с главата си!  Wink

# 16
  • Мнения: 2 448
Сега са годините, които можеш да си позволиш да не мислиш много с главата си.
Ще дойдат и тези, когато трябва да го правиш. И ако нямаш необходимия опит, тогава е много по вероятно е да грешиш.
Никой не е останал безгрешен - сгреши сега, за да не грешиш по късно. На тези години е простимо, на по късен етап жалко.

# 17
  • Мнения: 54
Млада си,сега ти е времето не си омъжена,нямаш деца сега е момента да "походиш" никой не е казал,че като ти е първия трябва да си му вярна цял живот и да се омъжиш за него.

# 18
  • Мнения: 2 388
Направи това, което ти подсказва сърцето.

# 19
  • Мнения: 2 498
Моят съвет е предай се на желанието....млада си, не си обвързана, деца нямаш....действай!

# 20
  • Мнения: 1 849
Винаги ще има хора които да ти кажат, че едва ли не си задръстена като си само с един мъж...(то на чужд гръб...)
Но аз моя опит мога да кажа, че човек оставя нещо от себе си във всяка авантюра, колкото и да не иска да си го признае. А от друга страна, заслужава ли си заради едните хормони да нараниш приятеля си...Това, че един мъж изглежда привлекателен не означава, че е добър в леглото  Laughing А дали е интелигентен и колко това е относително понятие Wink Имах един такъв "обожател" около твоите години бях и припадах колко е умен и интелигентен, сега ми е смешно. Не си заслужава, заради единия интелект на някого да си само секс кукла.
А ако ти наистина обичаш някого (приятеля си), ти го обичаш с всичко, можеш да намериш начин секса ви да не е еднообразен и да те задоволява.
Лично аз съжалявам за авантюрите си...

# 21
  • Мнения: 152
Действай, но се пази от болести, че някое време мама ще искаш да ставаш. Впрочем, по-добре попитай някоя негова девойка дали си заслужава. Много мъже изглеждат примамливо, но много често после разочарованието е голямо.

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И аз като другите да кажа,че сага ти е времето да правиш каквото си искаш Peace.

А от друга страна, заслужава ли си заради едните хормони да нараниш приятеля си...
Е, все пак приятелят й сигурно също се заглежда по другите жени  и малко вероятно на тази възраст да гледа само и единствено нея Wink

# 23
  • Мнения: 599
Аз ще ти кажа, че от една такава двуседмична авантюра прогледнах.(само, че при нас разликата в годините не беше чак токова голяма)
Зарязах си гаджето естествено след това.И аз твърдях, че го обичам, но след това ми изглеждаше жалък.Не говоря само за секс, а и за отношение, за това как някой може да те накара да се чувстваш наистина специална.
Моят съвет е да опиташ.Докато не си пробвала с друг, няма как да знаеш дали това е човека, с когото искаш да останеш.
Млада си, живота е пред теб и имаш избор.

# 24
  • Мнения: 483
Аз съм на твоите години и също като повечето съм на мнение, че няма нищо лошо в това да се отдадеш на желанието.  Simple Smile Защо трябва да се лишаваш от хубави емоции и трепети, само защото нещо е извън общоприетите правила. Ами в крайна сметка животът си е твой, никой не го живее вместо теб, наслаждавай му се от сърце. Много се дразня от морални поучения на някои лелки, това можело, онова не можело. Защо в живота ни трябва да има правила, наложени от другите?
А и както pasinet и na_ga са писали, трябва да опиташ и с друг мъж , за да направиш сравнение, как иначе да разбереш кой е най- добрият за теб.
 
А и , че си щяла да нараниш приятеля си...  Whistling извинявайте, но той , ако не разбере как ще бъде наранен. Да не говорим и , че не се знае той до колко е верен, но това всъщност няма никакво значение.

Предай се на желанието - това е моето мнение... Hug

# 25
  • Мнения: 6 604
Аз ще ти кажа, че от една такава двуседмична авантюра прогледнах.(само, че при нас разликата в годините не беше чак токова голяма)
Зарязах си гаджето естествено след това.И аз твърдях, че го обичам, но след това ми изглеждаше жалък.Не говоря само за секс, а и за отношение, за това как някой може да те накара да се чувстваш наистина специална.
Моят съвет е да опиташ.Докато не си пробвала с друг, няма как да знаеш дали това е човека, с когото искаш да останеш.
Млада си, живота е пред теб и имаш избор.

newsm10 smile3521

# 26
  • Мнения: 1 849
А и , че си щяла да нараниш приятеля си...  Whistling извинявайте, но той , ако не разбере как ще бъде наранен.

Браво, лелиното  Laughing, дали ще си щастлива ако един ден съпруга ти мисли по този начин за теб?
Обикновено става "Кой каквото си посее, това ще си пожъне..." А успех!  Sunglasses

# 27
  • София
  • Мнения: 397
 Доколкото разбрах, обектите за съгрешаване са двама плюс приятеля. Май просто не си се "наживяла". Вместо да се чудиш как да направиш крачка, спри да прикриваш вълнението и да се опитваш да се държиш нормално. Няма начин да не забележи и да не направи той крачката.

# 28
  • Мнения: 1 289
Това си е любовен квадрат! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 715
Ами направете си тройка, четворка, суинг или там каквото се сетите, тъкмо ще си наваксаш откъм опит.

Общи условия

Активация на акаунт