Поредния любовен многоъгълник...

  • 11 111
  • 145
  •   1
Отговори
# 45
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Не мисля, че някой може да те изненада с кой-знае какво в секса - ако нещо ти харесва или искаш да опиташ нещо ново, винаги можеш да го направиш с приятеля ти. Проблемът е в тръпката. Тя е това, което те гъделичка. Така че първо помисли струва ли си да рушиш това което имаш, само за едната глупост. Защото да, приятелят ти може и да не разбере, но ако разбере - какво ще правиш тогава?

# 46
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Моето мнение е,че една жена не бива да допуска подобна ситуация....твърде унизително е,за мен поне....
Привличане трябва да има и от двата партньора,той е този който трябва да те покани  - на кафе,вечеря....,все пак ти си дама и трябва да се отнесат спрямо теб като такава....
Не искам да те ангажирам с моите мнения ,но още от сега трябва да имаш достойнство на човек който си знае,, цената,,.

# 47
k.a.l.i., и аз мисля като теб.

InaV, абсолютно си права- тръпката е гъдела. Но е голяма тръпка  Simple Smile

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не мисля, че някой може да те изненада с кой-знае какво в секса - ако нещо ти харесва или искаш да опиташ нещо ново, винаги можеш да го направиш с приятеля ти. Проблемът е в тръпката. Тя е това, което те гъделичка. Така че първо помисли струва ли си да рушиш това което имаш, само за едната глупост. Защото да, приятелят ти може и да не разбере, но ако разбере - какво ще правиш тогава?
По тази логика никой не може да изненада никого с нищо. Освен ако не е гений.
Тръпката е различното. Щом толкова дълго време я човърка мисълта за "Казанова", явно нещо не е наред със сегашния й приятел. Тя си и го и написала, де. Може би просто връзката им се е изчерпала.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 744
k.a.l.i., и аз мисля като теб.

InaV, абсолютно си права- тръпката е гъдела. Но е голяма тръпка  Simple Smile


Аз също съм на мнение, че "първата стъпка" трябва да бъде от страна на мъжа. Но на него винаги може дискретно да му се намекне, подтикне, помогне:)

# 50
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Не мисля, че някой може да те изненада с кой-знае какво в секса - ако нещо ти харесва или искаш да опиташ нещо ново, винаги можеш да го направиш с приятеля ти. Проблемът е в тръпката. Тя е това, което те гъделичка. Така че първо помисли струва ли си да рушиш това което имаш, само за едната глупост. Защото да, приятелят ти може и да не разбере, но ако разбере - какво ще правиш тогава?
По тази логика никой не може да изненада никого с нищо. Освен ако не е гений.
Тръпката е различното. Щом толкова дълго време я човърка мисълта за "Казанова", явно нещо не е наред със сегашния й приятел. Тя си и го и написала, де. Може би просто връзката им се е изчерпала.


То ясно де. Опитвах се да й кажа, че първо трябва да прецени дали си струва риска. Ако й е само за едната тръпка, т.е. всичко с приятеля й си е ОК, ми да ходи да скача с бънджи тогава. Но ако връзката им куца, и не я притеснява ако я хванат в изневяра, значи няма какво толкова да се губи  Wink (дано сега го обясних по-нормално  Blush)

# 51
Хора, какво е това чудо, което виждат очите ми? Не, че съм човека, който да ви съди, ама направо ме шокирахте с тия съвети да си кръшка колкото си иска... ooooh!
......

Ти само един мъж ли си имала в живота си?

Тук не става въпрос за "кръшкане".
Доколкото разбирам нито е омъжена, нито пък е на семейни начала с този човек.
Какъв е проблема да опита и с друг мъж, когато не е вързана.

Аз съм сигурна, че ако се бях омъжила за въпросното ми гадже(от поста ми по-горе),
досега да съм се развела 100 пъти с него.
А нещата точно към женитба отиваха тогава-това преди 13 години

По-добре ли е да създаде семейство и тогава да разбере, че има и "друг живот"?
1. Да, един мъж съм имала в живота си. Гаджета съм имала де, но секс съм правила само с един, поради причини, които не им е тук мястото да обсъждам. Но не мисля, че съм изпуснала нещо - разнообразие и с него си правим, не е казано, че за да има някой опит трябва да е бил с 10 примерно.
2. Какво значи вързана и необвързана? Значи докато не живеят заедно, те нямат връзка и не е обвързана? Тя ако не иска да е само с един човек (сексуално), и да е омъжена, и 5 деца да има, и от 100 години заедно да живеят - ако иска да прави секс с друг човек, тя ще го направи. Вариантът любовник винаги го има.
3. Разбира се, че не е по-добре да създаде семейство и да съжалява. Но щом не смята, че това е човека за нея и иска да се 'наживее', то какво прави с него?

# 52
  • Мнения: 1 128
Аз пък не разбрах защо първата стъпка винаги трябва да е дадена от мъжа. В кой век живеем все пак?
Има мъже който когато видят жена със силен характер и ги тресе шубето яко.

# 53
  • Мнения: 261
Ти май незнаеш какво искаш
Живота не е  само развлечения,задоволяване на сексуални желания и удоволствия,така че помисли заслужава ли си да рискуваш сигурна връзка само за да си разнообразиш живота.
Аз никога не бих рискувала,но все пак съм на 35,вие 23 годишните имате по-различни разсъждения

# 54
След всички съвети, които прочетох възниква един логичен въпрос: значи ли това, че тези, които не са сключили брак, но си имат половинка могат да си легнат с някой, който ги е заинтригувал сексуално, за да си обогатят опита?!? Това ли е причината половината от пишещите във форума да живеят без брак с любимия си? Защото така излиза-не си женена, давай, трупай опит, защото като се ожениш и край!
Безотговорно е да се дават такива съвети на младо момиче!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз съм за разнообразието в живота:)

# 56
  • Мнения: 152
След всички съвети, които прочетох възниква един логичен въпрос: значи ли това, че тези, които не са сключили брак, но си имат половинка могат да си легнат с някой, който ги е заинтригувал сексуално, за да си обогатят опита?!? Това ли е причината половината от пишещите във форума да живеят без брак с любимия си? Защото така излиза-не си женена, давай, трупай опит, защото като се ожениш и край!
Безотговорно е да се дават такива съвети на младо момиче!



Не мисля, че женените/омъжените ходят да изневеряват с брачното свидетелство в ръка.

# 57
  • Мнения: 599
След всички съвети, които прочетох възниква един логичен въпрос: значи ли това, че тези, които не са сключили брак, но си имат половинка могат да си легнат с някой, който ги е заинтригувал сексуално, за да си обогатят опита?!? Това ли е причината половината от пишещите във форума да живеят без брак с любимия си? Защото така излиза-не си женена, давай, трупай опит, защото като се ожениш и край!
Безотговорно е да се дават такива съвети на младо момиче!

Виж сега миличка-искаш съвети-даваме ти ги.
Според прочетеното, си вадиш изводите.
В крайна сметка решението си е твое.
Но на мен ми се струва, че по-безотговорно е да се омъжиш и тогава да продължава да те гризе любопитството
и да си в непрекъсната чуденка как ли ще е с този или онзи.
Затова съм на мнение, че човек трябва да си поживее(не ме разбирай всеки ден с различен), да изживее поне две,три
връзки и тогава да има представа с какъв точно човек иска да създаде семейство.

Не мога да кажа, че нещо е единствено и неповторимо, когато не съм опитала друго.

# 58
Не съм аз тази, която иска съвети. Обаче съм шокирана! Момичето каза, че има сериозен приятел, което ако не друго изисква поне малко лоялност към него! Утре може съпруг да й стане! Ама да я подтиквате да ходи да се...... с друг, щото трябва опит да натрупа е меко казано безотговорно!
Ми нека да скъса с него и да тогава да трупа опит!

# 59
Някоя,  права си че една връзка изисква лоялност, доверие и т.н. Аз в никакъв случай не казвам че желанията ми или една подобна постъпка е правилна. В никакъв случай. Но мисля че за себе си съм решила че искам да опитам какво е и с друг мъж. Проблема ми в конкретния случай е че не знам дали трябва аз да пробвам да направя нещо с въпросния господин (защото иначе май няма да стане) или да забравя за него и да видя дали ще се появи друг, който също да ми хареса.  Определено не бих си легнала с първия срещнат за да си задоволя любопитството, обаче.

Общи условия

Активация на акаунт