Ужас, видях го с очите си!

  • 24 946
  • 148
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 247
Според мен жената просто се притеснява да разказва подробности. Подобна гледка сигурно е доста шокираща. Дори не мога да си помисля, че някой може да се забавлява с подобна тема, защото, ако е така, то той самият е за освидетелстване.


Така мисля и аз. Надявам се авторката, ако се включи все пак, да не изпада в много подробности. Такива неща винаги е имало. Ще ми се да кажа, че повече няма да има, но...   
Истината е, че докато преди психично болните ги задържаха в съответните заведения, сега ги пускат на свобода, поради липса на пари, база, икономии.

# 46
  • Мнения: 1 877
Все пак не може да хвърли бомбата и да зачезне!!! Да ни остави в неведение... Вече се съмнявам,дали изобщо е станала свидетел на такава случка

# 47
  • Мнения: 494
Ох,надявам се авторката да е в грешка,защото както вече някой спомена,ако бащата е истински педофил,надали ще даде повод за това на обществено място. Ама пък представете си,че не греши!Все пак се случва,а не е художествена измислица.За мене би било голяма дилема,как да постъпя: с една дума човек може да спаси или да разруши живота на едно дете.Дано да не си права!

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Изписаха се 3 страници а авторката така и не се появи. Има ли смисъл да нищим още темата не знам.

# 49
  • Мнения: 1 062
Авторката не е влизала във форума от 06.09 / 03.30ч. Тогава е била последно на линия. Първия отговор по темата е чак в около 06.10 на същата дата. Тоест, тя не е прочела нито едно мнение. Възможно е да е заминала някъде за уикенда.

# 50
  • Мнения: 1 447
Ще я чакаме когато има възможноскт да се включи и да даде повече яснота по въпроса.

# 51
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Отключвам.

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 14:53 от Reza

# 52
  • Мнения: 145
благодаря на Реза, която отключи темата. Споделих и с нея, че ако по някакъв начин тази тема ще помогне на майките да се вгледат в детето си или да бъдат по- наблюдателни към възрастните, които са "добрите" около тях, и по този начин дори и едно дете бъде защитено от подобна ситуация- си струва. Тъжното е, че възрастните смятат , че това не съществува и че не може да се случи именно на тях. Това нещо на което станах свидетел се случваше в едно добре изглеждащо семейство, и на пръв поглед  нямаше нищо нередно..... По никакъв нечин не искам да създавам някакви страхове или паранои сред родителите, които са прочели споделеното от мен, но предвид реакциите считам, че е по- добре да се пише за нещо по- неангажиращо.
Независимо от това, считам ,че съм длъжна щом започнах да разкажа това, за което ме питате.
Семейството не го познавам. Те стояха на няколко шезлонга пред нас. Майката беше или във водата или някъде изчезваше. Бащата беше супер "грижовен" и мажеше детето с кремчета, подаваше му топка, нещо постоянно му говореше. То стоеше седнало до него на шезлонга а бащата го галеше по гърба с един пръст, целуваше го по бузките, главичката и т.н., оглеждайки се и леко трескаво.. До тук нищо нередно.... докато не взе да си намества шортите  след като се беше възбудил! И ако ме питате как го видях, ви уверявам, че се виждаше. От тук и абсолютната ми паника и невъзможност за каквато и да е реакция.  Детето беше тотално неконтактно, без каквато и да е емоция за детенце на тази възраст, "играеше "само с него и така.... Това е в общи линии. И на мен ми се ще да ми се е сторило, но за съжаление действителността е друга. А аз не направих нищо.

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 10:18 от diva-1

# 53
  • Мнения: 1 241
Възбуден от детенцето си?!? Ужасно е това! Не знам какво може да се направи!

# 54
  • Мнения: 44
 Shocked   Боже, какви хора има!Трябва да се #2gunfire

# 55
  • Мнения: 320
 ShockedУжас!Стана ми много мъчно за детенцето... smile3518

# 56
  • Мнения: 5 183
Ужас
А то може и да не му е дете
Може това да е просто партньор на майката, а детето да е от предния, да речем ...
Ох, каквото и да е, е доста шокиращо!

# 57
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 Sick Аман от извратеняци вече! Нищо свято ли не остана на тоя свят?
Такъв на момента бих го орезилила пред целия плаж или където и да е, без значение, че ми е непознат и не трябва да се бъркам.
Дано майката или друг роднина го усети по-навреме, докато не е направил нещо по-сериозно на детето.

# 58
  • Мнения: 4 877
diva-1, не, че има значение, но исках да те питам дали бяха българи? Аз бях шокирана това лято от чуждестранна двойка - две жени. Първо ги взех за дрогирани англичанки, след това чухме полска реч. Едната по-млада разиграваше сексуален акт и крещеше бясно, а другата я снимаше. Лошото  е, че късно се усетих, защото си гледах децата и в един момент малкият тръгна натам и аз изумях. Всички гледаха шокирани двойката. Лошото е, че нямаше и кого да информираш за неприлично и супер цинично поведение. А става въпрос за доста добър курорт. Хванаме яд що за дестинация е станоло родното Черноморие.
Извинявай за отклонението.

# 59
  • Мнения: 145
Българи.

Общи условия

Активация на акаунт