С какво перете?

  • 4 877
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 363
Досега перях с Тео бебе и Калгон и въпреки това пералнята се повреди. Много ни е варовите водата. Купихме нова пералня и съм решила да сменя и праха, защото не бях особено доволна от Тео бебе. Преди да се роди сина ползвах Ариел, а сега съм избрала Персил.

# 61
  • Мнения: 194
Първо на ръка с обикновен бебешки сапун на Джонсън, след това в пералнята със Сано на 40 градуса. Изпира се идеално  Peace Не накисвам изобщо  Wink

# 62
  • Мнения: 8 242
Персил и за нас, и за него Simple Smile
на 40 градуса най-често.

# 63
  • Мнения: 117
Тоя еврейския прах Сано Лилавия  за бебета) е вълшебен. По-скъп е, но с ед на капачка се изпира идеално щяла пералня дрехи, переме постоянно, а един ни стига за около 6 месеца. Силно го препоръчвам.

# 64
  • София
  • Мнения: 6 011
Персил сензитив. Петната ги третирам предварително с Вениш или друг подобен на него препарат - К2.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Използвам сапун Тео бебе и прах за пране Персил Сензитив.

# 66
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Първо накисвам в сапунена вода (обикновено ползвам Сейфгард) и след това, ако петното е много - в пералнята с нашия прах (Ариел), ако почти нищо не е останало с неговия си прах пера - Сано Максима. Peace Неговите дрехи ги пера на 40 градуса на най-дългата програма с предпране. Всичко се изпира! Честно да си кажа от крема му за дупето остават повече петна!  Joy

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Натърквам петното със сапун на "Тео бебе" или слагам направо веро на петното. Всичко се изпира без остатък  Peace

....... Честно да си кажа от крема му за дупето остават повече петна!  Joy

 Peace

# 68
  • Мнения: 1 900
Сано Максима и Персил Сензитив. Peace

# 69
  • Мнения: 492
Сапун за пране + гореща вода / накиснати за малко / и след това в пералнята на 40 градуса.

# 70
  • Мнения: 512
Пера с Персил сензитив гел, а при петна първо накисвам с Вениш!   Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 3 271
Натривам първо със сапун ТЕО бебе и после пера.

# 72
  • Мнения: 438
Тео бебе и гореща вода, без накисване.

# 73
  • Мнения: 1 685
Персил Сензитив Peace

# 74
  • Мнения: 11 028
Тоя еврейския прах Сано Лилавия  за бебета) е вълшебен. По-скъп е, но с ед на капачка се изпира идеално щяла пералня дрехи, переме постоянно, а един ни стига за около 6 месеца.

Как успяваш? И аз слагам по 1 капачка на 1 пералня, а тубата заминава за 2-3 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт