Отрежете "бричовете" от бедрата си!

  • 6 900
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Поци, браво  bouquet !!! Може би си един от малкото мъже, които разбират жените  Laughing

 Embarassed Embarassed Embarassed
  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 18:03 от Поци

# 16
  • Мнения: 4 678
А аз бих искала да попитам Поци, за да не пускам отделна тема Simple Smile за неговото мнение по следния въпрос - ще може ли да ми препоръча фитнес-уред за домашни условия, на който да мога да оформям , както цялостно, така и по-отделно различните най-проблемни части на женскто тяло - талия, корем, най-вече, дупе, крака, ръце... Confused, разбира се и бричовете, които са акцент в тази тема. Бих искала да си купя нещо, което наистина ще ми е от полза, но не знам,към какво да се насоча...степер, велоергометър, кростренажор... изобщо, ще бъда много благодарна, за съвет по моя въпрос  bouquet

Според мен ти трябва някой комбиниран уред,не кардио Peace
Нещо такова

# 17
  • Мнения: 179
Bлагодаря на всички за съветите, Поци, благодарности! Ще обмисля предложените идеи, но този уред на снимката направо ...ме изненада, не знам, ....не мисля, че бих се справила с него, съжалявам, но любителските ми посещения във фитнес-залите, къде тренировки с треньор, къде не, мисля, не са достатъчни, за да зная, как да  използвам най-малкото максимално възможностите на такава машина... Аз си мислех, че кардио уредите ще ми свършат някаква работа, дори и за оформянето на тялото, но явно не е така, ще видя да намеря някакъв друг вариант. Лошото е, че тук в Герм, не можеш да правиш случайни индивидуални посещения във фитнес залите, всичко е обвързано с договори, поне година, и затова се насочих към вариант - някакъв домашен фитнес уред, но тази машина, наистина,...не е за мене в къщи, все пак е добре реално да се преценяваме, до къде можем да стигнем. Още веднъж ви благодаря! Hug

# 18
  • Мнения: 269
Поци, а кои упражнения ще препоръчаш за домашни условия? (има доста, но кои смяташ за най-ефикасни:))  

Пак да питам  Mr. Green, че май не ме видя Поци... Имаше едно: заставаш на четири крака и повдикаш настрани  (после назад) единият крак, сгънат в коляното...Правх по 30-40 през ден, всеки ден, но не видях резултат  Sad, май и диетката трябва да проверя, към Дюкан съм се запътила...
Не ща вече крушовидно тяло, "ла китара" no  261uu

# 19
  • Мнения: 4 678
Поци, а кои упражнения ще препоръчаш за домашни условия? (има доста, но кои смяташ за най-ефикасни:))  

Пак да питам  Mr. Green, че май не ме видя Поци... Имаше едно: заставаш на четири крака и повдикаш настрани  (после назад) единият крак, сгънат в коляното...Правх по 30-40 през ден, всеки ден, но не видях резултат  Sad, май и диетката трябва да проверя, към Дюкан съм се запътила...
Не ща вече крушовидно тяло, "ла китара" no  261uu

Не ти отговорих защото в домашни условия ,ефикасни за мен няма Hug  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 59
Поци,

ЕВАЛА!!!

наистина ли действа???

# 21
  • Мнения: 269
И аз до този извод стигнах, но исках да питам първоизточника  Wink От 15-ти малкия е на ясла, аз на работа и на фитнес (планувам го отдавна, дано не ми мине котка път  Mr. Green), дано попадна на инструктор - няма да знам какво да правя...  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 678
И аз до този извод стигнах, но исках да питам първоизточника  Wink От 15-ти малкия е на ясла, аз на работа и на фитнес (планувам го отдавна, дано не ми мине котка път  Mr. Green), дано попадна на инструктор - няма да знам какво да правя...  Mr. Green

Ще питаш Hug Hug

mei long, не знам,нямам бричове Laughing Laughing  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
# 24
  • Мнения: 52
Здравеи Поци искам да те попитам за упражнениж в домашни услови за ватрешната част на бедрата,за задната чат на бедрата,и ако не мога да вартя обрач как се махат тези пусти паласки и този корем.Благодаря ти много.И още нещо по колко време на ден да се тренира,по колко пати на седмица и сащо така когато имам талия 90см. да речем и тренирам доста намалява ли обиколката на талията или не и става по стегната.Аз искам да я намаля и да естегната.

# 25
  • Мнения: 4 678
Кардио Peace

# 26
  • Мнения: 4 678
Здравеи Поци искам да те попитам за упражнениж в домашни услови за ватрешната част на бедрата,за задната чат на бедрата,и ако не мога да вартя обрач как се махат тези пусти паласки и този корем.Благодаря ти много.И още нещо по колко време на ден да се тренира,по колко пати на седмица и сащо така когато имам талия 90см. да речем и тренирам доста намалява ли обиколката на талията или не и става по стегната.Аз искам да я намаля и да естегната.
На скайпа,така нищо не мога да разбера за теб Peace  bouquet

# 27
  • Мнения: 43
Поци, а кои упражнения ще препоръчаш за домашни условия? (има доста, но кои смяташ за най-ефикасни:))  

Пак да питам  Mr. Green, че май не ме видя Поци... Имаше едно: заставаш на четири крака и повдикаш настрани  (после назад) единият крак, сгънат в коляното...Правх по 30-40 през ден, всеки ден, но не видях резултат  Sad, май и диетката трябва да проверя, към Дюкан съм се запътила...
Не ща вече крушовидно тяло, "ла китара" no  261uu

Не ти отговорих защото в домашни условия ,ефикасни за мен няма Hug  bouquet  bouquet
уф...ама като няма как да се изнижа навън...потичах за месец и резултатите...бяха смайващи Grinning,ама сега съм закована със двете зверчета удома и правя едни упражнения със гирички най-вече/от диск със Елън Барет/,ама и краката яко хващат мускулна треска,значи ме натоварват Wink,искам ,а и проблемът ми е от талията надолу,пък и при мен талия и на 90 кг има и така още повече ми изпъква проблема "доста объл ханш и бедра" Cry,велоаргометър ще ми върши ли работа ако го съчетая със упражненията които правя сега?И аз искам уред за кардио,нали от тях се отслабва Grinning!?

# 28
  • Мнения: 4 678
Поци, а кои упражнения ще препоръчаш за домашни условия? (има доста, но кои смяташ за най-ефикасни:))  

Пак да питам  Mr. Green, че май не ме видя Поци... Имаше едно: заставаш на четири крака и повдикаш настрани  (после назад) единият крак, сгънат в коляното...Правх по 30-40 през ден, всеки ден, но не видях резултат  Sad, май и диетката трябва да проверя, към Дюкан съм се запътила...
Не ща вече крушовидно тяло, "ла китара" no  261uu

Не ти отговорих защото в домашни условия ,ефикасни за мен няма Hug  bouquet  bouquet
уф...ама като няма как да се изнижа навън...потичах за месец и резултатите...бяха смайващи Grinning,ама сега съм закована със двете зверчета удома и правя едни упражнения със гирички най-вече/от диск със Елън Барет/,ама и краката яко хващат мускулна треска,значи ме натоварват Wink,искам ,а и проблемът ми е от талията надолу,пък и при мен талия и на 90 кг има и така още повече ми изпъква проблема "доста объл ханш и бедра" Cry,велоаргометър ще ми върши ли работа ако го съчетая със упражненията които правя сега?И аз искам уред за кардио,нали от тях се отслабва Grinning!?

Вземи си велоергометър Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт