Какъв монитор за PC

  • 1 972
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
И аз бих препоръчал компютърна фирма за избор на ЛСД монитор. В техномаркет са скъпи, може би най-вече заради ДДС-то.
ХП - не бих препоръчал такъв монитор, водят се маркови, имам на работа такъв - за нищо не става, нереални цветове, нисък контраст.....
В къщи имам самсунг - имат опция за автоматично настройване за гледане на текст, игри, и пр. но точно тази опция май им прави проблем - често се включват разни екранчета, да се чуди човек защо....
Има много да се говори по въпроса за видовете матрици, но в общият случай в БГ всичко зависи какво е сложено в конкретния модел, защото в БГ се внасят всякакви експерименти.
Аз напр. съм впечатлен от HannsG което е супер неизвестна китайска бръкма на ниска цена, но вече 2-ра година ми работи добре и безотказно.
При избора обърни внимание как е поставена гаранцията - при 3 изгорели пиксела или при 1, както и дали се връща при проблеми с един от 3-те цвята или трябва да е видим и на 3-те основни.

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ивалина, не смятам, че въпросът ми е тъп - допитвам се за фирма, марка, технически параметри. Професионалната ми област е доста далеч от компютрите, така че не смятам за "тъпо" човек да не разбира от всичко.

А твоето мнение какво е? Мисля, че не сме в Клюкарника, да си чешем езиците. Брой мнения ли трупаш, какво Rolling Eyes?

Както и да е.
Нямам намерение да се принизявам до всеки, решил да сее злоба на гърба на другите.

chefolino , благодаря  bouquet! Много ценни съвети!

# 17
  • Мнения: 143
моя монитор е HANNS.G и е купен от специален магазин за компютри!Аз на магазините тохномар. технопол. нямам доверие.

# 18
  • Мнения: 7 091
Smurfette, пусни си нова тема, авторката помоли да заключа тази!
Надявам се другата да не се развие по същия начин! Tired

Общи условия

Активация на акаунт