Кой колан за след раждане да изберем?

  • 1 979
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
И на мен ми каза док да не слагам колан, правил мускулатурата ленива и не препоръчва носенето, може в началото ако се носи по описана дрешка за няколко часа за по добра визия. Родих секцио преди 2 месеца корема ми се поприбра но не напълно. Правя по 30 коремни преси ден да не се натоварва много. 

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Не съм си купувала колан. Дори не ми беше хрумвало за това.
Корема ми се прибра малко, но е далеч от старата ми форма Sad
Според мен си трябва си диета и спорт Peace

# 17
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Аз не съм носила колан. Той не е решение за съжаление. Коремни преси и спорт - това е.  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Моят беше съвсем обикновен и не беше скъп. Мъжът ми го взе от пазара в първите дни след изписването. Бързо ми се прибра корема, но не знам дали беше благодарение на колана...
Секцио раждах, ако това има значение.

# 19
  • Мнения: 4 434
Не съм носила колани

# 20
  • Мнения: 186
Само не и този.
Не върши никаква работа, не си стои на мястото.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 809
Само не и този.
Не върши никаква работа, не си стои на мястото.
Моя е подобен, само че на Чико и си седи на мястото, но не ми е особено удобен, да не кажа хич Laughing

# 22
  • Мнения: 1 763
Аз си купих най-обикновен от аптеката за 4.50лв. Когато ми се поприбра коремът, си купих още един, по-малък размер, пак за същите пари. Коремът ми се прибра много бързо, а беше огромен, но не ми се вярва да е само благодарение на коланите.

# 23
  • Мнения: 4 020
АЗ ползвах един на Триумф, който майка ми някога е купувала. Мисля, че имаше полза, но ако тя не се беше сетила да ми го даде, нямаше да купувам от "специалните" - на чико и др.....

Общи условия

Активация на акаунт