Италиански пълнен хляб

  • 4 601
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
аз не ям хляб, но при първа възможност ще кажа на мама да ми направи този. Mr. Green не смея да меся. обаче ще си направя сушени доматки. благодаря за прекрасните рецепти!
въпрос: ако печката няма вентилатор??

# 16
аз също нямах сушени домати, но ето какво направих:
нарязах няколко домата на шайбички, извадих им воднистата част със семките,
сложих ги в една чиния, която бях постлала със салфетки, за да поеме мокрото и ги сложих на сълнце
докато чаках да ми донесат маслините, доматките се поизсушиха леко и хлебчето не остана глетаво


abs, моята има вентилатор, но не го ползвах
пекох на 160 градуса в началото, после увеличих на 180
пече се 40-45 минути, като стана доста хрупкав, но го завих в кърпа и сега е много мекичък

# 17
  • Мнения: 1 313
аbs, Хвърчило ти е отговорил/а/  за което  благодаря!  bouquet
Радвам се, че и рецептата за сушените домати ти е допаднала Peace

Хвърчило, добра идея когато нямаш под ръка сушени домати Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Здравейте и аз съм хвърлила око на тази рецепта, ще я пробвам със сигурност. Напомня ми за един хляб който съм си купувала докато бях в ЮАР - Чиабата, не зная има ли нещо общо.
Въпросът ми е за какво друго ползваш вече изсушените домати, понеже видях че рецептата си я дала отделно от тази за хляба?
Благодаря   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 313
Линката, привет! Simple Smile
Ами мисля, че няма общо хлебчето с този за който говориш Rolling Eyes
В рецептата беше упоменато, че това е типична пълнена пица от района на Тоскана Peace
А сушените домати ги ползвам в тестени ястия/хлебчета, питки, спагети/, правя си песто, пък него вече го ползвам много в различни ястия с месо.Тези които съм показала не са много изсушени и  си правя предястия/хапки/ и разни такива Wink
  bouquet

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 14:39 от esy

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Благодаря за отговора, ще разгледам и другите ти рацепти.  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 313
Линката,  Hug
Ще се радвам ако нещо си харесате и от там Peace

# 22
  • Мнения: 265
Уауууууу , изглежда страхотно , ще се пробвам . Благодаря за рецептата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт