Иван от Сблъсък - е такава наглост няма!

  • 4 330
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
Направо са жалки и двамата!
Алкохолици, нуждаеши се от лечение.

# 16
  • Мнения: 5 710
Не знам, има нещо нездраво в тези момчета.

Да, на единия баща му сигурно се е обърнал в гроба.
Гадни, надрусани (пияни) и нагли. Жалко, инак са интелигентни момчета и започнаха силно.
После май ги хвана " Слави Трифонов, Милен Цветков " синдром и нещата потънаха. Простотия до шия.

# 17
  • Мнения: 824
Най-лошото в случая е,че Иван е публична личност и си позволява в национална медия да афишира глупостта си.Тази глупост,която със сигурност ще се намери някой неосъзнат индивит да изимитира от "идола" си.

# 18
  • Мнения: 2 229
Най-лошото в случая е,че Иван е публична личност и си позволява в национална медия да афишира глупостта си....

Точно така. Можеше изобщо да не го споменава. Човек би си помислил, че съжалява и си е взел поука. А какво излиза? Че не му дреме, а му е смешно, и забавно. Thinking Ами не е нормално, не е нормално да си правиш майтап с такива неща, колкото и духовит да си.

А за вдигането на рейтинга - е, точно това изказване не беше с цел да скандализира, беше ей така по между другото, както се майтапят с шкембето на Андрей, така и с това...

Готини ми бяха с Андрей, но започнаха да се уливат. Има си някакви граници просто, това за мен преля чашата...направо не мога още да повярвам, че може да се изцепи по тоя начин! Shocked

# 19
  • Мнения: 2 821
този малоумник също беше лице на кампанията за карането и пиенето като Стависки. вместо да си вземе малко поука и да се скрие за известно време в някоя по-дълбока дупка, той майтап си прави. наглост наистина е точната думичка.  Peace
Имал е късмет, че не е станала белята....
Дано му е за урок, но едва ли Confused

# 20
  • Мнения: 4 292
Най-много да започне да кара без книжка. Хич няма да се учудя.  Confused

# 21
  • Мнения: 498
Най-много да започне да кара без книжка. Хич няма да се учудя.  Confused
И аз не бих се учудила,мислят си че са нещо повече от другите.
От доста време не мога да ги понасям,не виждам нищо смешно в това зрели мъже да се държат като 13-14-годишни лигльовци,а единия даже и дете има #Crazy 

# 22
  • Мнения: 183
Някога ми бяха симпатични. Ма ги хвана донската болест и решиха, че всичко и навсякъде им е позволено, само, защото са "Иван и Андрей" от "Сблъсък". Аман. Наистина заслужават, някой да им набие шамарите, та барем се освестят.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Такива хора никога не се променят. Имам познат, който има един милион нарушения като шофьор, заради което са му взели талона. Продължи да кара. Преди 6-7 месеца го хванаха, че кара пил и с нередовни документи. Взеха му книжката. Пак продължи да кара. Не е нужно да обяснявам как. Като го спрат полицаите, понеже си знае осрания г.з им казва: "Да черпя и да бягам". До сега винаги е минавало. Черпи и бяга. Няма да коментирам другата страна на въпроса, т.е. полицаите. За капак преди дни му откраднаха портмонето с всички документи. Плати си и бързо-бързо си направи нови. И пак кара.
И разказва всичко това с особена гордост.
Някои хора никога не научават уроците. Или това се случва, когато е твърде късно.

# 24
  • Мнения: 230
Най-лошото в случая е,че Иван е публична личност и си позволява в национална медия да афишира глупостта си.Тази глупост,която със сигурност ще се намери някой неосъзнат индивит да изимитира от "идола" си.

Тези двамата никога не съм ги възприемала. Жалкото е, че работят дружно по посока профанизацията на обществото. Толкова са елементарни, че не осъзнават, каква отговорност е да ползваш ефира. Усещането ми за тях е, че за пари са способни да отидат далеч.

Не знам и СЕМ къде са в подобни случаи.

Имам близки, починали при пътен инцидент и считам най-малкото за признак на крайно ниска култура, някой да се гъбарка с подобни неща. Казвам ви, че заради глупостта на някое подобно кретенче зад волана, животът на няколко семейства се променя за секунда - нищо не е същото, понеже някой нагляр се е помислил за велик на пътя!

# 25
  • Мнения: X
И аз гледах "Сблъсъка", много нагло се изака...опс, изказа Иванчо. С всеки изминал ден стават все по-отблъскващи с изказванията си тия момченца и сякаш и външният им вид се променя в унисон с цялата им вербална уродливост.

# 26
  • Мнения: 2 759
...Не знам и СЕМ къде са в подобни случаи...
                    Ако някой помогне с координати, аз ще се заема да ги информирам  Peace.

# 27
  • Мнения: X
Не бях чула за "инцидента" на Иван от Сблъсък и не съм гледала предаването в събота. Честно казано съм отвратена. На фона на военната обстановка по пътищата и хилядите катастрофи всяка година е меко казано нагло да си правиш "шегички" с темата. Точно от такива нещастници ме е страх най-много и вече се моля да стигнем живи и здрави при всяко по-сериозно пътуване.

Ето координатите на СЕМ:

СЪВЕТ ЗА ЕЛЕКТРОННИ МЕДИИ

Адрес: бул. ”Шипченски проход” № 69
гр. София
тел.: 02/ 9708810
факс: 02/ 9733769
e-mail: cem@cablebg.net
Отдел “Мониторинг” - тел.: 02/ 9708840

Според мен за да се обърне внимание на подобен сигнал трябва да се изпрати по пощата или най-добре да се занесе на място с входящ номер...

# 28
  • Мнения: 230
На такива пикльовци, които са толкова безотговорни, че сядат пили зад волана, въпреки всички статистики, кампании, ужасни кадри в новините и пр., трябва да им пускат на всеки кръгъл час по един репортаж, като този от който не спах цяла нощ миналата седмица - беше по Нова, може би и вие сте го гледали. В контекста на новините около състоянието на Мануела напомниха, че за съжаление, тя далеч не е единствения подобен случай и показаха един 33 годишен мъж. Мисля, че беше от Габрово  От 2 години е в кома, след пътен инцидент - оставен единствено на грижите на една нещастна възрастна женица - майка му. Баща му си отишъл от мъка....Беше нещо покъртително. Това не ми излиза от ума оттогава.
Нека да гледат господинчовците, в какво може да се превърне здрав и прав човек за броени мигове и какво бреме носят близките му, вследствие кретенизма на отворковци, като тях.

# 29
  • Мнения: 2 821
Те пък СЕМ ooooh!...

Общи условия

Активация на акаунт