Блокиран телефон? ПУК код

  • 56 054
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 180
Прочетох, че сте се справили, но да кажа и аз - обадих се на оператор и ме накараха да кажа 2 номера, които са избирани някога от блокираната карта, и така ми издиктуваха ПУК кода. Може и в център на Мтел - услугата не се заплаща.

# 16
  • Мнения: 18
Прочетох, че сте се справили, но да кажа и аз - обадих се на оператор и ме накараха да кажа 2 номера, които са избирани някога от блокираната карта, и така ми издиктуваха ПУК кода. Може и в център на Мтел - услугата не се заплаща.
Това е ако си на Прима.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 890
    Явно това си е до оператора, защото наскоро ми се случи същото, само че с предплатена на Вивател. Звъннах на Кол Центъра и ме накараха да им кажа серийния номер отзад на самата карта ( другите джаджи ги бях изгубила отдавна  Laughing ). И ми казаха и ПИН, и ПУК кода, че аз и двете не знаех.  Crazy

# 18
  • Мнения: 2 180
    Явно това си е до оператора, защото наскоро ми се случи същото, само че с предплатена на Вивател. Звъннах на Кол Центъра и ме накараха да им кажа серийния номер отзад на самата карта ( другите джаджи ги бях изгубила отдавна  Laughing ). И ми казаха и ПИН, и ПУК кода, че аз и двете не знаех.  Crazy
Много странно, ами ако я беше намерил някой, пак ли така ще я активира?!? Идеята е да се направи някаква проверка, то така може някой да злоупотреби.  Naughty

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
     Явно...  Rolling Eyes Това е рискът с предплатените карти - нали не е на договор.
     Но пък от друга страна, ако си я загубил, винаги можеш да отидеш да я блокират и да ти дадат нова със същия номер, така че намерилият я няма да я ползва дълго.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт