Очаквам второ бебе!

  • 2 157
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 807
Здравей!  Hug
Честито за прекрасната новина!   bouquet

Съветвам те да говориш с гинеколога си, или някой добър такъв - той най-добре ще прецени дали ще можеш нормално да износиш бебето - според мен е напълно възможно!  Hug

Желая ти най-леката и безпроблемна бременност!  Hug

# 16
  • Мнения: 1 674
честито!

# 17
  • Earth
  • Мнения: 1 952
ЧЕСТИТО. ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ НАРЕД  Hug

# 18
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Честито и от мен.Дано всичко е наред fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 19
  • Мнения: 409
Честито и от мен.
Това, което можеш да направиш е да спреш да се притесняваш и да си намериш добър гинеколог... А ние ще стискаме палци всичко да е наред...   Peace 
Peace

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Честито!  bouquet

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Честито!

Две години са минали от първото секцио, а докато дойде време за второто ще е минала още половин година. Моя позната роди два пъти секцио в рамките на година и половина. Консултирай се с добър гинеколог, но щом искаш бебето, не виждам проблем.

# 22
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Честито! Горе главата и кураж!

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито  bouquet
Стискам палци да нямаш никакви проблеми този път Hug

# 24
  • Мнения: 645
  bouquetчестито,моя приятелка роди второто си дете една година и един месец след първото секцио,така че не се шашкай мисли позитивно,лека бременност и едно прекрасно бебче на финала Peace

# 25
  • Канада
  • Мнения: 494
Честито и лека бременност! Hug
Не мисля,че трябва да се притесняваш,а както момичетата са ти казали се консултирай с добър гинеколог.Аз също родих първото си дете секцио(е,слава Богу без усложнения) и шест месеца след операцията имах вече разрешение от доктора за второ бебче,ако искам.Всичко е до организъм,колко бързо си се възстановила.При теб е минало не малко време,така че не мисля че е проблем.Само спокойно и без......паника;)

# 26
  • Мнения: 6 713
Честито!
Желая ти безпроблемна бременност!    bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 2 908
Честито  bouquet
Намери добър гинеколог който да ти следи бременността и всичко ще е наред. Peace
Лека бременност.

# 28
  • Мнения: 4 434
честито  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 672
Честито   bouquet всичко ще е наред не се притеснявай спокойствие му е майката  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт