Мами,помогнете ми (дали съм бременна?)

  • 1 653
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
Ами ако цикълът ти е на 28 дни, и редовен, по моите изчисления няма как да си забременяла. Ама следващият път - малко по отговорно, за да няма такива притеснения и въпроси. И да - Ескапеле (вече Постинор няма) може да се приеме до 72 часа след рисковия контакт. А колкото по-рано, толкова по-сигурно.

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Просто е абсурдно да разгадаем дали си бременна или не си ooooh!.
Като за начало се успокой Hug Praynig

# 17
  • Мнения: 363
е тия теми /кажете ми бременна ли съм/ най ме кефят!!!  Joy Joy Joy
като му дойде времето, ще разбереш, мила!
ние няма как да разберем! просто не вярвам нито една от мацките тук да успее да се провре в матката ти, за да провери  кво се случва там!!!
съжалявам, че съм брутално арогантна, ама...

# 18
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами... Във всеки случай, ако не си, сменете начина на предпазване.

# 19
  • Мнения: 3 092
За симптоми ти е рано , апрекъснатия полов акт не е метод за предпазване .Хубаво си помисли дали да не вземеш други мерки .

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Лош метод за предпазване.Ще стискам палци да не си!

# 21
  • Мнения: 617
Бременна си!Честито!Ако сметнеш тамън си в овулация!

# 22
  • Мнения: 268
Благодаря на тези,които ме подкрепят и ми дават кураж,може би някои от вас знаят как се 4увствам  Tired .
На тези,които се заяждат и ме нападат тук им пожелавам никога да не се 4увстват като мен,защото е много неприятно,аз знам 4е няма как да ми кажете,с темата исках да споделя и намеря подкрепа.
След 10 дни ще кажа резултата!  Praynig

# 23
  • Мнения: 1 168
След 1 седмица можеш да си направиш тест Peace Късмет! Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 2 734
Добре де,ти защо оставяш всичко на късмета,а не потърси Ескапеле-то малко по-упорито?

# 25
  • Мнения: 2 960
ние няма как да разберем! просто не вярвам нито една от мацките тук да успее да се провре в матката ти, за да провери  кво се случва там!!!


така е ,но понякога хората имат нужда просто някой да им даде кураж ,да ги насочи или просто да получат малко подкрепа и разбиране.А иначе и за несигурният начин на предпазване от забременяване и за десетките крикики-също е вярно.Но всеки може да критикува !!Нали???

# 26
  • Мнения: 1 187
Тук за заяждане ли сме се събрали. Мила, дано да не си, щом не искаш, но дори и да е станало - не се притеснявай толкова. Объркана си, нормално е. Начина на предпазване - то си е ваша работа, но честно казано ние сме така 10 г и двете бремености си бяха планувани. Вярно не е начин, но всеки си има глава на раменете. Късмет.

# 27
  • Мнения: 4 434
Ще чакаме да кажеш резултат Peace

# 28
  • Мнения: 9 973
рано ти е за симптоми hahaha

# 29
  • София
  • Мнения: 4 588
Разбира се, че е възможно. Все пак дано не си, щом смяташ, че моментът е неподходящ.
И наистина се замислете за по-сигурен метод на предпазване за в бъдеще. Peace

Общи условия

Активация на акаунт