Приятелство

  • 7 692
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
имам такава приятелка.за съжаление вече живее в Италия.
дали приятелството ни е устояло на разстоянието,ще видим Thinking
чакам я с нетърпение да си дойде през октомври.

# 16
  • Мнения: 183
Повечето ми приятели на които мога да разчитам са мъже. Не знам, защо така се получава при мене.

# 17
  • Мнения: 54
Аз вярвам,имам такова приятелство с жена и с годините това приятелство е устояло на много неща,имаме тайни пазим си ги добре,знам,че мога да разчитам на нея и тя на мен.
Взе ми думите.
Но истинските приятели се броят на пръсти.

Така е,в моя случай е една единствена ,препатила съм и доста от "добри приятели"

# 18
  • Мнения: 13 512
Разбира се, че имам такива приятелки, готови за мен  през огъня да минат/ както и аз за тях/.

# 19
  • Мнения: 6 618
Вярвам в приятелството ,имам приятелки на които знам ,че винаги  мога да разчитам!

# 20
  • Мнения: 3 016
Има една поговорка: Приятел в нужда се познава !Бях изпаднала в такава ситуация и имах възможността да оценя кои са истинските  ми  приятелки. Броят се на пръсти ,но са приятелки наистина.

# 21
  • Мнения: 2 448
Така е, приятел в нужда се познава, но е хубаво и с кого да имаш да споделиш хубави моменти и нека си го пожелаем. Защото не е приятно приятелите да ни търсят само в нужда, както и ние нека се сещаме за тях и когато всичко ни е ОК.  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 320
Имам 2 приятелки, на които мога наистина да разчитам за всичко и във всеки един момент. "Приятелки" за по чаша кафенце колкото искаш, но когато имам проблем всеки се покрива, но 2-те ми приятелки са насреща винаги по което и да е време от денонощието! В такива моменти човек разбира кои са истинските приятели до него! Приятелки са ми и в добро и в лошо, затова безумно ги обичам и давам всичко за тях!

# 23
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Има и истинско приятелство.моите много ми помагати винаги  мога да разчитам на тях.Без приятелство е като дърво без корен. Naughty

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
приятелка нямам. не мисля, че ми липсва такова приятелство.

# 25
  • Мнения: 1 159
И аз се убедих,че се среща много рядко приятелство между жени!Ако аз искам да сме приятелки,тя не иска и обратното!Може би затова толкова тежко преживях заминаването на единственото момиче,което е плакало заради мен!Данче,липсваш ми и те обичам с цялото си сърце!
Благодаря за темичката!!!

# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
За пореден път (и надявам се последен) се уверих, че точно тези, които ти се пишат приятели, първи гледат да ти забият нож в гърба, ако от това има интерес за тях. Бивша колежка, мислех, че ми е и приятелка - помагаше ми, уж ми съчувстваше, когато се налагаше да излизам в болнични заради децата, влизаше ми в положението, интересуваше се от развоя на нещата. И в един момент, когато вече не работя там, друг човек ми съобщава коментарите й, когато аз съм била в болнични заради бронхита на детето - "И другите имат деца, но не са в болнични." Потресох се от това, как в един човек може да се събере толкова лицемерие и злоба - на мен всичко ми ври и кипи и се чудя как да си оправям детето, тя седнала да ми държи сметка за болничните! И то зад гърба ми. "Забравих" телефона й, забравих я и нея. Без да вдигам скандали и да търся сметка - някой отгоре ще й я поиска рано или късно. И се надявам повече да не се лъжа така.
Имам една-две истински приятелки, проверени във времето, и те ми стигат. Нямам нужда от псевдоприятелки.

# 27
  • Мнения: 378
Имам адски много познати с които да си пия кафето и т.н.,но имам само една приятелка.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 103
 За съжаление няколко пъти съм се разочаровала от "истински" приятелки. Например, когато майка ми почина най-добрата ми приятелка тогава даже не вдигна телефона да ми изкаже съболезнования, аз също не и се обадих и така вече 5 години. Вярно, че наскоро беше родила и вероятно си е имала други грижи, но това не я оправдава. Имала съм и други приятелки през годините, но някак си пътищата ни все се разминават. Въпреки всичко не мисля, че съм загубила вяра в приятелството просто вече съм доста предпазлива.

# 29
  • Мнения: 53
Моите приятелки са ми такива от детството. Смятам, че ако нещо ми се наложи - ще ми помогнат в труден момент.
Често обаче жените сме и доста лицемерни. Съдя по себе си. Така че, истинските неща смятам да си ги споделям у дома - със съпруга си.

Общи условия

Активация на акаунт