Логично ли е да си купуваме продукти на "Аквасорс"?

  • 35 646
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 353
..

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 11:42 от VeSsi.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 098
теоритично , имали гаранция че аквасорс не ПАКЕТИРА внесена от Индия или Китай спирулина?



За този, който търси - има!  Hug А за този, който предварително е решил да няма - и очите да му избодат сертификати, патенти, търговски марки и т.н., пак няма да види и разбере.

Колкото до билките, водата и т.н. ДА! Но има едно но. Давах на децата си лекарства - тцък..!  newsm78 ; давах билки - тцък!  newsm78 ; пиха минеларни води от незнам къде си - тцък!  newsm78 Водих ги на прехвалени курорти - тцък!  newsm78 Боледуваха си непрекъснато и непроменливо - като по часовник. Едно след друго. Hug Дадох им от водораслите, внесени от Аквасорс (не от Китай!) и за 6-7 месеца се стабилизираха. Повече сертификати не ми трябват. Децата ми са сертификатите, не хартиите.
 Hug Но за тези, които искат има и хартии.

А за вноса от Китай - не бих рискувала. Ще ти извадят всякакви документи, достоверни на пръв поглед и пак няма да имам гаранция какво стои зад тях.

# 17
  • Мнения: 606
Dino, подкрепям те напълно!  bouquet
Който иска да те разбере е УМЕН, който не е иска да те разбере - е НЕДОРАСЪЛ явно за това.



# 18
  • Мнения: 153
Здравейте! Да се включа и аз.Първо зелената енергия за дистрибутори е 44.10 лв.-120таблетки, а на коластра 3тм-62.50 лв.-120таблетки ,допълнително се заплащат транспортните разходи. Ако някой иска мога да му ги поръчам с наложен платеж без да му взема и стотинка. Аз лично съм много доволна. Голямата ми дъщера ги пие вече 4 години малката от бебе. Никога не съм спекулирала и на всичките си приятелки ги давам на тея цени. Да не говорим, че даже някоя, ако закъса винаги им давам и на бройка. Wink Мисля за здравето на децата, а не за печалба! Аз съм от Варна!

# 19
  • sofia
  • Мнения: 482
Няма да коментирам качеството на Аква Сорс, защото идеята на темата е друга.
В този подфорум надниквам от една седмица насам и все повече и повече се "възхищавам" на ентусиазма на някои хора, които всячески се опитват да убедят останалите какви кожодери са тези от Аква Сорс и видиш ли какви скъпи продукти предлагат с неясно качество, та дори и произход... брей! Ама то не е примери, ама то не е сравнения, анализи, проучвания, пирамиди и научни твърдения.... ooooh!
А пък това с "българина не може да си го позволи" ме убива тотално. Въпрос на елементарна сметка е, че при идеални условия, вземайки профилактичната доза К и ЗЕ по едно дневно, големия разход ти е дори под ЕДНО ЛЕВЧЕ на ден, айде а пък ако ги вземаш на "клиентска цена" малко над ЕДНО ЛЕВЧЕ!!!... Спрете бре, хора! Които иска - пробва, на които му харесва продължава, които не е доволен спира! Всеки сам решава в крайна сметка как и за какво ще си харчи паричките! На където и да се обърнеш изобилства от примери как българина си позволява неща, които не отговарят на стандарта ни... Да не говорим, че тук самите стоки се продават и в пъти по-скъпо от други държави. Ами това е положението, това е България...

# 20
  • Мнения: 3 506
Че каква логика търсиш в тез неща, бе човек? Логично ли е хората да си купуват една парцалка - потниче, струващо примерно 300 лв. Всеки си купува това, което приема, което му харесва и което може да си го позволи.

# 21
  • Мнения: 1 353
Здравейте! Да се включа и аз.Първо зелената енергия за дистрибутори е 44.10 лв.-120таблетки, а на коластра 3тм-62.50 лв.-120таблетки ,допълнително се заплащат транспортните разходи. Ако някой иска мога да му ги поръчам с наложен платеж без да му взема и стотинка. Аз лично съм много доволна. Голямата ми дъщера ги пие вече 4 години малката от бебе. Никога не съм спекулирала и на всичките си приятелки ги давам на тея цени. Да не говорим, че даже някоя, ако закъса винаги им давам и на бройка. Wink Мисля за здравето на децата, а не за печалба! Аз съм от Варна!

Елица на няколко места попаднах вече с това парадиране за цени .Мисля,че не е уместно да влизаш във всяка тема за Аквасорс и да натрапваш тази информация.Знаеш ли колко дистрибутори има по темите-много.Аз не видях някой да се рекламира така.Ако искаш нещо да кажеш си го кажи на лични към човека който искаш да се обърнеш.Не ти го казвам с цел да се заяждам,но помисли малко.

# 22
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Не знам дали са толкова добри, все пак онези са от вулканично езеро.

моля за уточнение - знаете ли какъв е ефекта на това че са точно от вулканично езеро, и от кое, и ако са от друго каква би била разликата

като соли за вана с минерали от Мъртво море - какво правят като са от Мъртво море

има от няколко години едно течение в маркетинга - тъй като хората искат да живеят по-здравословно да им се представя един продукт като изтръгнат от земното ядро, но какво въздействие реално има това; всичко намирисва на демагогия, а ние позволяваме да ни манипулират колко много този продукт ни е необходим

не искам да бъда разбрана погрешно - моя колежка е дистрибутор на Аквасорс и много мисля да купя Коластра, но все още не мога да преценя цените са реални или плащаме някаква форма на манипулация, а тук ползвалите продуктите на Аквасорс не ме убеждават, че това е реалната им цена

# 23
  • Мнения: 153
Написах цените, за да знаете реално за колко ги купува дистр. Моят личен опит ме е о Sunglassesбедил в тяхната полза. Не искам да натрапвам мнението си на никой! Не позволявайте да се възползват от вас, понеже децата са Ви болни и сте готови на всичко. Намерете си човек, който да Ви ги достави на разумна цена! Не на мен, за да не си помислят, че съм го направила с цел печалбарство и т.н. Успех на всички и вярвайте на природата, а не на химията! Ще дам пример,но няма да споменавам марки, моите деца направиха алергия от витамини от аптеката! От едните се появи кашлица, а от др кожен обрив! Така че.........................Извинявам се на тези, които са се подразнили от това, че написах цените, но рано или късно, човек разбира и си представете, ако някой ваш приятел разбере, какво ще си помисли за вас! Че сте печелили от неговото нещастие! javascript:void(0);

# 24
  • Мнения: 1 353
Написах цените, за да знаете реално за колко ги купува дистр. Моят личен опит ме е о Sunglassesбедил в тяхната полза. Не искам да натрапвам мнението си на никой! Не позволявайте да се възползват от вас, понеже децата са Ви болни и сте готови на всичко. Намерете си човек, който да Ви ги достави на разумна цена! Не на мен, за да не си помислят, че съм го направила с цел печалбарство и т.н. Успех на всички и вярвайте на природата, а не на химията! Ще дам пример,но няма да споменавам марки, моите деца направиха алергия от витамини от аптеката! От едните се появи кашлица, а от др кожен обрив! Така че.........................Извинявам се на тези, които са се подразнили от това, че написах цените, но рано или късно, човек разбира и си представете, ако някой ваш приятел разбере, какво ще си помисли за вас! Че сте печелили от неговото нещастие! javascript:void(0);
Не знам защо си мислиш, че само ти правиш това за приятелите си.Та то е нормално а и в крайна сметка всеки има избор.Кто иска човек става дистрибутор и не се моли на никой.Както и да е...далеч погрешно си ме разбрала...

# 25
  • София
  • Мнения: 1 098
Написах цените, за да знаете реално за колко ги купува дистр. Моят личен опит ме е о Sunglassesбедил в тяхната полза. Не искам да натрапвам мнението си на никой! Не позволявайте да се възползват от вас, понеже децата са Ви болни и сте готови на всичко. Намерете си човек, който да Ви ги достави на разумна цена! Не на мен, за да не си помислят, че съм го направила с цел печалбарство и т.н. Успех на всички и вярвайте на природата, а не на химията! Ще дам пример,но няма да споменавам марки, моите деца направиха алергия от витамини от аптеката! От едните се появи кашлица, а от др кожен обрив! Така че.........................Извинявам се на тези, които са се подразнили от това, че написах цените, но рано или късно, човек разбира и си представете, ако някой ваш приятел разбере, какво ще си помисли за вас! Че сте печелили от неговото нещастие! javascript:void(0);

като чета, не публикуването на цените е проблема. Много хора ги знаят. И дистрибуторите и не-дистрибуторите (консуматорите), защото много от нас не печелят, а ги дават на съмишлениците си по цени на едро.
И както казва VeSsi освен, че може да стане клиент на фирмата (дистрибуторски договор, без ангажимент за работа) има възможност да ползва и промоционални цени при определени месечни комбинации. Но за всички поръчани неща се плаща доставката. И не само тук. Няма значение стоката. Доставката се плаща отделно.
 newsm78 Струва ми се, че това е камъчето на раздора. Не знам някой да "влиза вътре", за да направи услуга. И едва ли някой ще иска такава услуга - да увътри другарчето си.  Hug Колкото до благотворителността, има много форми за да я направиш. Едва ли наложения платеж е най-добрата и най-необходимата.

# 26
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
но не ни ли правят на балами с тези изкуствено високи цени, а аз съм убедена за себе си, че е така

# 27
  • Мнения: 1 353
но не ни ли правят на балами с тези изкуствено високи цени, а аз съм убедена за себе си, че е така
Щом си убедена-не купуваш и проблема е решен!

# 28
  • София
  • Мнения: 320
Наистина всеки преценява сам дали да купува или не .Купувам защото съм се убедила за качеството на някой продукт а съм дистрибутор за да мога по лесно да си ги позволявам.

# 29
  • Мнения: 1 353
Наистина всеки преценява сам дали да купува или не .Купувам защото съм се убедила за качеството на някой продукт а съм дистрибутор за да мога по лесно да си ги позволявам.
Peace.Точно така е и с мен.Дори не виждам смисъл от темата........едва ли ще се роди нещо умно или нещо,което не знаем от нея ,но... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт