За диетите,хормоналните проблеми и още нещо

  • 2 100
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Да има инсулинова резистентност и си пия лекарствата.Въпреки,че аз си ги пия вече 1 г и половина и като не спазваш режим те не действат много много.Няма полза да пиеш глюкофаж  или сиофор и да се тъпчеш с въглехидратна храна. Затова и избрах режима на Дюкан,защото се ограничават въглехидратните храни и се консумират само чисти протеини.Мисля,че тази диета много ще ми помогне.

Това е ясно - никой не е твърдял, че трябва да се разчита само на хаповете. Те са част от цялостното лечение.
Може да се присъединиш към нас в темата за Хиперинсулемията Simple Smile

# 16
  • Мнения: 135
Благодаря ти много.Незнаех за тази тема.Ще се включа,защото имам същите проблеми като вас.

# 17
  • Мнения: 32
темературата е показател, че е имало овулация, но не в деня в които е повишена. при мен болките и слузта бяха два дни преди да се повиши температурата, така че можеш да си вземеш ову тестове и когато имаш признаци да ги правиш.

късмет от мен Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
tazi sa6tata пред теб седи човек с твойте проблеми.Имам инсулинова резистентност , бях 107 кг, станах толкова след като почнах сиофора.Освен това си отглеждам аденом на хипофизата.Цикъла ми беше меко казан нередовен, овулация също нямаше.Две години опитвахме за бебе -без резултат.
Но чудеса стават-два поредни месеца имах цикъл на 30 дни, стегнах се и отслабнах с много движение-за тези два месеца стигнах 95 кг и  чаках да ми дойде ,за да си пусна женските хормони.Е, отложих го за след раждането .Така , че действай смело напред и съм сигурна че резултата няма да закъснее  Hug Hug

# 19
  • Мнения: 135
Много благодаря за силата ,която ми вдъхвате с тези примери.Аз съм вече  -13 кг и се чувствам сравнително по-добре.Този месец мисля,че имах овулация,въпреки че закъснях с тестовете и не успях да разбера със сигурност.Почуствах яйчниците ми,които не бяха работили от доста отдавна като една силна и продължителна болка в дясно.А на следващата сутрин температурата ми вече се беше повишила от 36.8 на 37.1 градуса и се задържа вече нялко дни над 37 градуса.Мисля,че ефект има.Толкова много се надявам.

# 20
  • Мнения: 135
Да има инсулинова резистентност и си пия лекарствата.Въпреки,че аз си ги пия вече 1 г и половина и като не спазваш режим те не действат много много.Няма полза да пиеш глюкофаж  или сиофор и да се тъпчеш с въглехидратна храна. Затова и избрах режима на Дюкан,защото се ограничават въглехидратните храни и се консумират само чисти протеини.Мисля,че тази диета много ще ми помогне.

Това е ясно - никой не е твърдял, че трябва да се разчита само на хаповете. Те са част от цялостното лечение.
Може да се присъединиш към нас в темата за Хиперинсулемията Simple Smile
Благодаря ти,темата ми е много полезна. Hug

Общи условия

Активация на акаунт