LaRedoute.fr - 79 - Всичко за поръчката!

  • 46 288
  • 944
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Това гледах,имаше въпрос за него,но никой не отговори.Намалили да го още,но не знам да не е от някой твърд плат  Sad
аз го получих днес много е хубаво.гарантирам Peace

ellye, ще помоля и аз за реални снимки и рамрери на номера, който си поръчала

# 706
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
моля някой,който получи с поръчката си мъжки боксерки ,които не е поръчал,да ми пише на лични!боксерките са 44/46 размер.колетът ми е отварян и в софия,и в г.оряховица.явно е бил в полунасипно състояние,защото са ми пъхнали lot 4 strings  № 40,които пък аз не съм поръчвала.знам ,че малко вероятно е някой да се обади,но аз съм длъжна да пробвам!боксерките са това
http://www.laredoute.fr/vente-shorties-imprimes-(lot-de-2).aspx? … 6&prodcolor=1

# 707
  • Мнения: 345
Момичета, мъжката номерация на Типстер дали си отговаря? Харесала съм един пуловер за брат ми , той носи Л или ХЛ , мъжа ми също и досега от другите марки съм вземала Л, но за Типстер се чудя дали пак Л да взема? newsm78

# 708
  • Мнения: 1 672
Момичета, мъжката номерация на Типстер дали си отговаря? Харесала съм един пуловер за брат ми , той носи Л или ХЛ , мъжа ми също и досега от другите марки съм вземала Л, но за Типстер се чудя дали пак Л да взема? newsm78
аз на брат ми му взех 2 различни тениски на типстер един и същи размер и мога да ти кажа че разликата между двете е огромнас по 2 пръста от всякъде,така че явно си зависи от модела

# 709
  • София
  • Мнения: 3 787
Ооф,вчера имаше толкова намалени неща в мъжкия сектор,а днес всичко двойно по-скъпо Tired Crossing Arms
Аз докато се натуткам и не можах да поръчам на мъжа ми нищо.А той чака горкия ризи и пуловери Mr. Green
Тази риза мисля,че някой я беше получил.
Може ли реална снимка Praynig

Ивонкапалтенцето дебело ли е?Става ли за по-студено време?
Едно приятелче на сина ми има подобно,в кафяво пак,и е страхотно за момче Grinning

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 13:55 от Ками

# 710
  • Мнения: 346
дано не ме линчувате ,но да питам за това якенце,искам да го взема за подарък някой ако го има да ми пише с отзиви на ЛС   

# 711
  • София
  • Мнения: 4 578
Момичета, мъжката номерация на Типстер дали си отговаря? Харесала съм един пуловер за брат ми , той носи Л или ХЛ , мъжа ми също и досега от другите марки съм вземала Л, но за Типстер се чудя дали пак Л да взема? newsm78
Аз съм вземала мъжкия пуловер, който е райе, няколко цвята/зелено,червено,бяло/ Имаме Л и си отговаря.
Ками, аз поръчах вчера 6-7 пуловера, ще помагам  Joy
tanchini2 , имам 108 и 138, добро е, ако ти трябват размери, кажи.

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Спокойна, бързо казвай кои пуловери си поръчала, че и аз да поръчам на моя.  Mr. Green

# 713
  • София
  • Мнения: 3 787
Ками, аз поръчах вчера 6-7 пуловера, ще помагам  Joy
Успя да се вредиш,а Crossing Arms Joy
А който блее,като мен Whistling

Момичета,я кажете нещо повече за този акрил.Става ли на топчета много,как е материята newsm78
Доста неща,които съм харесала,са 100 % акрил,а мъжа ми много държи на памука и не знам дали ще иска да носи акрил.

Мимита,вчера имаше пуловери по 6-7 до 10 евро,днес да вдигнати двойно вече Tired

# 714
  • Мнения: 1 517
Момичета, прегледах линковете в началото, но не можах да намеря нищо за Carte Kangourou. Току-що се регистрирах и ми каза, че сега е момента да си поръчам такава карта. Доколкото разбирам, дава някакви намаления, но нямам нерви да изчета всичко. Някой има ли идея каква е и ползвали ли сте я?
------
всъщност не ми приема пощенския код, сигурно е само за Фр

# 715
  • into the blue
  • Мнения: 771
всъщност не ми приема пощенския код, сигурно е само за Фр
На прав път си  Peace

# 716
  • Мнения: 5 790
Момичета, прегледах линковете в началото, но не можах да намеря нищо за Carte Kangourou. Току-що се регистрирах и ми каза, че сега е момента да си поръчам такава карта. Доколкото разбирам, дава някакви намаления, но нямам нерви да изчета всичко. Някой има ли идея каква е и ползвали ли сте я?
------
всъщност не ми приема пощенския код, сигурно е само за Фр

Картата Кенгуру е само за Франция.

# 717
  • Мнения: 30
трети ден не мога да си отворя кошницата  показва ми се мацката с въпросителните незнам какво да правя помоооооооооооощ Thinking Thinking

# 718
  • София
  • Мнения: 3 787
Току-що ми донесоха известията за две поръчки от 01.09 за митница.
Отивам да ги взема и после ще се похваля Laughing

# 719
  • Мнения: 209
Защо колкото пъти и от който и компютър да се опитам да пратя запитване за скъсания пуловер неполучавам входящ номер? Има ли адрес  на който да пратя писмо по обикновеното бълг.поща?

Общи условия

Активация на акаунт