Бихте ли ми казали нещо за ботите....

  • 4 538
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 798
С дънки, панталон....

# 16
  • Мнения: X
Пратих снимките на мейла на една отзивчива и добра мама, и се надявам скоро да ги видим всички тук Hug

Всъщност като се замисля.....ако трябва да си купя боти, аз не бих си купила такива каквито имам в момента, а по-скоро тези горните които сте показали, съвсем плитките, а моите са по-височки , ама нали са подарък та как да намирам косури........е все пак и вие си кажете мнението де, може да не ви харесат и да ме разубедите съвсем да ги нося. Моя позната пък поиска да ги купи като ги видя....аз не ги дадох Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 158
Аз си купих тези http://www.foto.bg/data/5043/medium/Picture_06821.jpg
Стоят трахотно по крака и мисля и с рокли и поли да ги нося. Не обичам такива до средата на прасеца, защото имам чувството,че оптическ искъсява краката Simple Smile
Много са сладички Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 414
Аз си купих тези http://www.foto.bg/data/5043/medium/Picture_06821.jpg
Стоят трахотно по крака и мисля и с рокли и поли да ги нося. Не обичам такива до средата на прасеца, защото имам чувството,че оптическ искъсява краката Simple Smile
Много са симпатични!
Със здраве да си ги носиш. Hug

# 19
  • Мнения: 619
Хайде и аз чакам да видя тези боти... ама така по описания ми се струва, че са доста елегантни:с костюм, рокля също ще седят хубаво сякаш Simple Smile

# 20
  • Мнения: 728
Ето ботите на KATI_ZPeace
цък   цък
На мен чесно казано ми харесват!Аз обожавам обувки с варзанки!  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 250
Много са хубави, наистина. Аз бих ги носила с панталон или дънки с подходяща дължина - да се вижда част от вързаното, но не прекалено къси. Също така си ги представям с права дълга пола с цепки отстрани. Но все пак, трябва да се види и на живо.

# 22
  • Мнения: X
Ето ботите на KATI_ZPeace
цък   цък
На мен чесно казано ми харесват!Аз обожавам обувки с варзанки!  Heart Eyes

http://stagingworks.files.wordpress.com/2007/10/dreamstime_cup-of-coffee.jpg

http://i.timeinc.net/recipes/i/recipes/ck/00/08/cheesecake-ck-222218-l.jpg



Това е виртуалната ми почерпка  Hug Благодаря !

# 23
  • София
  • Мнения: 6 798
Страхотни боти! Peace

# 24
  • Мнения: 1 234
KATI_Z,много са ти хубави ботите,харесват ми Peace
Аз си ги представям с:
- права пола до коляното с по-строга линия;
- костюм-сако с пола над коляното с по-разчупена кройка-напр.трапецовидна или плисе,или с панталон;
- с дънки,ако искаш по спортно-елегантна визия; Stop

# 25
  • Мнения: X
Дънки за сега имам само 7/8-ми понеже миналата зима бях на вълна чизми:) И си вземах къси дънки за да седят по-хубаво вкарани вътре. А с тях няма да си върви нали? То ще се вижда и чоропогащник.....

# 26
  • Мнения: 1 234
Мисля че не Thinking Специално за такива дънки,които са толкова къси,че се вижда чорапогащник,аз бих ги носила с ботуши,защото в тази комбинация вече и на мен ботите ми изглеждат някак отрязани...с неестествена дължина  Confused Пък и от модела много зависи.Може би,ако са някакви по-спортни ще седи добре,но твоите са много елегантни и нещо не ми се връзва с толкова къси дънки Rolling Eyes
Ама това си е мое мнение,на някой може и да му харесва така,не искам да обидя никой Stop

# 27
  • Мнения: 1 250
Дънки за сега имам само 7/8-ми понеже миналата зима бях на вълна чизми:) И си вземах къси дънки за да седят по-хубаво вкарани вътре. А с тях няма да си върви нали? То ще се вижда и чоропогащник.....
Пробвай всичко, което ти хрумне. Иначе няма как да разбереш дали ще си отива или не. Пък и нали знаеш, колкото хора, толкова и вкусове. На теб ще хареса едно, на мен друго.
И после да показваш какво си сътворила.

# 28
  • Мнения: X
Напълно споделяш мнението ми, обаче след като смяташ че ако чоропогащника се вижда ще изглеждат "отрязани" наистина, тогава как ги виждаш с пола до коляното.....

П.П. Извинета за глупавите въпроси, ама като не разбирам.....ще изляза навънка така както на вас ви харесва, щото искам да ги нося!:)

П.П.2 Дайте малко снимков материал де.

# 29
  • Мнения: 1 234
Ми не мога много да ти го обясня.С пола до коляното,права,с класическа линия е едно,самата визия е много елегантна.Докато с дънки над коляното вече едно,че става много спортно,второ,че над коляното ми е много никакво.Или къса пола,или до коляното иначе ми се струват едни неестествени дължини.Как да ти кажа.Просто така си го представям Rolling Eyes   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт