Спамо-чат(8.09-14.09) Красотата е повече от едно красиво лице...

  • 17 840
  • 1 669
  •   1
Отговори
# 1 620
  • Мнения: 2 448
RS като ти видях подписа и се сетих за това:  Laughing

Добрите момичета вярват в рая , лошите в ада , а умните в Дарвин.
Добрите момичета чакат принца на бял кон , лошите момичета чакат милионера с черен мерцедес , а умните знаят , че и двата персонажа са измислени.
Добрите момичета спят с пижама , лошите спят голи , а умните в зависимост от ситуацията.
Добрите момичета търсят своите ерогенни зони , лошите ги знаят , а умните вярват , че Неерогенни зони не съществуват.
Добрите момичета са верни на мъжа си , лошите на любовника , а умните на себе си.
Добрите момичета обичат всички деца , лошите само пълнолетните , а умните - своите.
Добрите момичета се пекат на слънце по бански , лошите се пекат голи , а умните стоят на сянка.
Добрите момичета имат работа , лошите имат спонсор , а умните - свои бизнес.
Добрите момичета вярват в чистата любов , лошите в платената , а умните в качествената.
Добрите момичета се обличат внимателно , лошите предизвикателно , а умните - бързо.
Добрите момичета стават грижливи съпруги , лошите вълшебни любовници , а умните - верни приятели.
Добрите момичета губят своята девственост през първата брачна нощ , лошите при първия удобен случай , а умните - по два / три пъти.
Добрите момичета четат приказки , лошите "Кама-сутра" , а умните - медицинска енциклопедия.
Добрите момичета от мъка плачат , лошите пият , а умните тръгват по магазините.
Добрите момичета се комплексират от размера на гърдите си , лошите си слагат силикон , а умните се гордеят с това , което имат.
Добрите момичета владеят чужди езици , лошите майчиния , а умните своя собствен.
Добрите момичета отнасят към секса като към задължение , лошите като развлечение , а умните като част от живота.
Добрите момичета си взимат в киното пуканки , лошите презерватив , а умните червило.

# 1 621
  • Мнения: 2 374
Луу готин подпис,не каза дали ти харесва снимката!
Тая е от оня ден ходихме на езда. Grinning

# 1 622
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Луу готин подпис,не каза дали ти харесва снимката!
Тая е от оня ден ходихме на езда. Grinning


Снимката е жестока  Crazy
Обаче RS само ни чете, хили се и не ще да ни запознае с момчето  Crossing Arms Crossing Arms

# 1 623
  • Мнения: 2 374

Кога ше ме запознаеш с оня твоя приятел дет приличал на Марио Симаро?  Whistling

 smile3556 smile3556  Искам и аз  Mr. Green Mr. Green

И мен ме пишете. bowuu
Той харесва такива скромни и морални, а не като вас мискинки. Crossing Arms

Ми чи аз не съм ли скромна? Crossing ArmsХмм тя била скромната,значи аз съм паяк.

# 1 624
  • Мнения: 2 374
Ааааааа Луу,дай сега да се разбереме,мисля,че аз съм първа,а ти.........след мене,първо аз  в сеното,ако му останат сили (а вероятно няма да му) тогава си ти наред.Всяка жаба да си знае гьола! Heart Eyes

Еее какво каза ти  ooooh! Айде от мене да мине ще те пусна първа в сеното, но след 15тина минути идвам и аз, докадето сте стигнали се включвам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ееее много си добра е за тва ше го разделя с тебе.Щот имаш добро сърце. bowuu

# 1 625
  • Мнения: 2 388
Ми чи аз не съм ли скромна? Crossing ArmsХмм тя била скромната,значи аз съм паяк.
Ми не си, как ще си?
Монахиня ли си? Не. Тогава? #Crazy

Паси имам го, още се чудя към коя група съм. Mr. Green

# 1 626
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

Кога ше ме запознаеш с оня твоя приятел дет приличал на Марио Симаро?  Whistling

 smile3556 smile3556  Искам и аз  Mr. Green Mr. Green

Аааааа на опашката. Joy

Да взема и аз да се наредя , а - нищо че прехвърлям 40.............. newsm78

# 1 627
# 1 628
  • Мнения: 2 374
Да взема и аз да се наредя , а - нищо че прехвърлям 40.............. newsm78

Ми чИ той да не е на по-малко?Такааааа ти си на номер 125 601. Joy

# 1 629
  • Мнения: 2 448

Паси имам го, още се чудя към коя група съм. Mr. Green

3 в 1Mr. Green

# 1 630
  • Мнения: 2 388
Да взема и аз да се наредя , а - нищо че прехвърлям 40.............. newsm78

Ми чИ той да не е на по-малко?Такааааа ти си на номер 125 601. Joy

Аз, обаче съм преди нея. bowuu

# 1 631
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
Бях в банята момичета.
Нямате проблем, ще ви запозная  Hug НО човека вече живее в Мадрид и елеко женен с едно дете  Tired

# 1 632
  • Мнения: 2 448
И от къде е известен тоз амиго, за който се чака на опашка? Да не е от някой латино сериал, че аз не съм много запозната с тях?  Rolling Eyes

# 1 633
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Бях в банята момичета.
Нямате проблем, ще ви запозная  Hug НО човека вече живее в Мадрид и елеко женен с едно дете  Tired

Пффффф...Мадрид е хубав град, ама що не каза че е женен  ooooh!

Ний тука вече сеното уредихме  Tired

# 1 634
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Да взема и аз да се наредя , а - нищо че прехвърлям 40.............. newsm78

Ми чИ той да не е на по-малко?Такааааа ти си на номер 125 601. Joy

 ooooh! че аз ще се спаружа , докато ми дойде реда  Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт