Отговори
# 465
  • Мнения: 488
Добро утро!  Hug

Как сте, наспахте ли се?
имаме нови попълнения... 
jenq20   bouquet добре дошла! Да ти е приятно и да ти харесва тук! Пожелавам много смъкнати килца!  Hug Какви са целите ти, колко би искала да се вталиш?
Дес Hug отпуснала си се нещо, ми се струва... чакаме те да се настроиш и да се джойнеш към нас, както се казва   Sunglasses  Hug Хайде, представи си какви ще сме на Коледа!  Hug
myran   bouquet след плодов ден, кантарът е благосклонен, така че ако останалите дни те притеснява, мятай се на него на 4 дни веднъж!  Laughing
elinor80   bouquet  Hug много ми стана приятно, това което си написала... затова и сутрин бързам да ви пусна кафенцето, независимо, че бързам за работа... често през деня мятам по едно око през няколко часа, но сега, на новата работа нямам възможност да пиша дълго и затова дори и да се включа съм много кратка.
Браво за минусчето, наистина е неочаквано след сладките неща и изненадата е пълна! И много приятна!   bouquet Аз съм казала вече, че една кутия бисквити ще си ги гърмя във въглехидратния ден оттук нататък!  Crazy
Stelxen,  Hug аз пък в кафето винаги си капвам по малко мляко /ако нямам - суха сметана/ Как мина вчера?  Hug
irinka28 Hug пиленце на грил е добро решение!  bouquet
Emili*   bouquet не трябва да ти се вие свят... увеличи количеството! Би трябвало да се чувстваш добре! Само през плодовия ден ли ти се вие свят?
zchi  Hug това плюсче бързо ще го махнеш... но по принцип избягвай пърженото, особено картофи. Ако са врени или печени са си съвсем по режима.   bouquet
anita29  Hug Как си? Как мина вчерашния ден?  bouquet 
При мен - нищо особено, лека вечеря с мръвка, салата и таратор, чаша бира за отскок...
Днес ще ми е доста напрегнато и дано намеря време на обяд да си хапна ориза или картофите. Сигурно ще посетя Тропс за тази цел. Довечера ще си стъкмя от любимият ми жасминов ориз със салата. Кантарът показа днес някакъв плюс, но е нормално след протеинов да ми показва такива мизерии...  Sunglasses Ние се знаем с него...!  Joy
Хубав, успешен и удовлетворяващ ден на всички!  Hug   bouquet

# 466
  • Мнения: 188
Добро утро и от мен!
Drunvala страхотно кафенце, точно и аз си пийвам!
А на мен не ми се вие свят от диетата, грешно съм се изразила сигурно, по принцип съм с ниско кръвно ,а тези дни имам световъртеж на нервна почва.Диетата си е добре, не се ограничава храната.
Вчера бях на круши цял ден, днес май пак ще пръдължа водния на круши, кафенце и чай какво ще кажете?
elinor80 с теб май работим в една и съща сфера.. а този сок Дерби няма ли захар?
jenq20  
Ами това е то мен за сега, почвам да работя но ще влизам от време на време.... и пишете.

Целувки за всички

# 467
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро  Hug
jenq20 welcome
Drunvala мерси за кафенцето  Hug
elinor80,Emili* с вас сме на лунната днес. Peace
Дес стягай се и идвай при нас.Втория път е по-лесно.В момента не усещам ,че съм на диета. Peace
За днешния лунно-плодов ден съм си приготвила 1кг нектарини.А може и някакъв сок да си взема. newsm78
На всички много  Hug и лек и режимен ден.

# 468
  • Мнения: 1 531
здравейте и добрутро Flutter

супер ми се вижда тази диета, супер ми се вижда и темичката ви  Hug

направо съм въодушевена, макар и не много, за да не е прекалено нахъсано Mr. Green аз още кърмя, макар и само нощем ,та ме притеснява да не отслабна рязко и мног отоксини да се отделят в кърмата Rolling Eyes нещо не намерих коментарите в първия пост за кърмачките - може ли някой да ме насочи Praynig Hug

# 469
  • Мнения: 19
Добро утро и от мен!

Друнвала както винаги е пуснала прекрадсно кафенце.

Ани извинявай вчера нямах време да вляза следобяд и не съм видяла поста ти. Менюто ми беше ужасно в смисъл всичко режимно, но в огромни количества  Embarassed Такъв глад ме гони тия дни,че не мога да се спра. Вчера на обяд хапнах един сладкиш, вечерях филии с лютеница - 3бр Embarassed. Днес съм на ябълки. Направо тия дни си ставам гладна и не мога да спра да ям. Рано ми е да съм пред МЦ и нямам обяснение за това състояние. Но днес се стягам, че вместо да се хваля с минусчета, ще се хваля с плюсчета  Embarassed

ninochka  и jenq20  добре дошли!


elinor80,Stelxen,irinka28,Emili*  Hug и много минуси.

П.П. Момичета искате ли да си пуснем нова темичка, че тази стана много дълга  Embarassed

# 470
  • Мнения: 488
ninochka  Hug Може би за този текст става въпрос:
----------
специално за кърмачки
Става въпрос за кърменето по време на диета.
При диета, се получава  отделяне на отпадъци в следствие на разграждането. Ако кърмиш обаче тези токсини преминават директно в кърмата на майката, а от там се сещате къде. Моля ви,  поне недейте да правите воден ден докато кърмите , защото точно тогава отпадъците от разграждането са най-много. Достатъчно е да си видите урината колко е потъмняла точно в този ден. Също така си имам резерви и за плодовите дни,, защото тогава също пречистването върви с пълна сила. Ама за това вече всеки си преценява.

-----------
Това е което намерих по въпроса. Моето мнение е следното - принципно има много диети, които не са балансирани и не се препоръчва да се кърми по време на тях. Водният ден е ясно - че трябва да се прескочи.
Останалите - не виждам никаква пречка. Може би в плодовите е хубаво освен плодове да се язе и зеленчукова салата. При това положение става един лек режим и изобщо и няма да се усети, че е някаква диета.
когато е протеиновият ден - може месо, мляко, яйца + зеленчуци
на следващият - бобови + зеленчуци
въглехидратният е ясен и като има пица и отделно зеленчуци - пак се получава
а може плодовите дни изобщо да се прескочат и да стане един съвсем олекотен вариант на 90-дневната диета.
Помисли си...  А какво ти пречи да започнеш няколко дни и да видиш как се чувстваш и ти, и бебето?  Hug

 

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 13:20 от Drunvala

# 471
  • Мнения: 484
Добро утро на всички!!!то май вече е добър ден

Drunvala,мерсаж за кафенцето!!  bouquetИ аз сега почвам моето,че сутринта заведох детето на градина и толкова ми се спеше,че легнах за малко.Малкия остана с баща си и ставам преди малко и всички спят....та закуската отпадна,но аз не се чуствам и гладна.
После ще се претегля,да не ходя да ги будя.
Снощи хапнах пиленце,но го пекох аз,малко салатка и две тънки парченца сирене на тиган.За днес си приготвих още снощи ориз с гъби и зеленчуци.И на предния бобов бях на ориз,но това ми се яде.

Stelxen,з кафето винаги го пия чисто,силно и без захар,за сметаната го казах,че нали бяхме на белтъчен ден.Беше го поднесла според деня Wink  bouquet

elinor,честито минусче!!! Hug

jeni,добре дошла при нас!!!  bouquet

Пожелавам ви лек ден и многоооо минусчета!!!! Hug Hug  bouquet  bouquet

# 472
  • Мнения: 78
Здравейте фиданки Hug чета ви непрекъснато   bouquet имах проблеми с нета и така  Hug днес правя лунната диета и утре имам белтъчен ден  bouquet  bouquet добре дошли на новичките  welcome пожелавам ви хубав и минусов ден smile3525

# 473
  • Мнения: 1 531
ох,ще ми се да съм запълно диетизирана Crossing Arms май ще изчакам да спра да кърмя, то скоро ще е, и без това досега се търпя дебеличка Crazy

 newsm78 Hug

# 474
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте отново,
 Hugднес съм режимна.До сега съм изяла 3 нектарини.Имам и малко ядки.
 Пускам следобедното кафенце

# 475
  • Мнения: 7 914
ninochka


видях, че се  притесняваш за кърменето,
 да ти кажа аз я правих диетата от март до  почти края на май, какво забелязах: ако намаля порциите и кърмата ми намалява, затова си ядох огромни порции и  си слабеех значително ок, но пак зависи колко имаш да сваляш.
воден ден не съм правила, а след 2-3 седмица и плодовите дни е ми се отразяваха на кърмата Peace

Когато се прави тази диета е много важно да се яде нормално, но едно и също цял ден. Ако намалиш порциите - първо отслабваш, ама в даден момент ти писва  да гладуваш, отпускаш се  хапваш повече и  се депресираш и спираш диетата Peace
Когато се яде едно и също организма се насища на еднаквата храна и не я изпозлва за запаси това е хватката на диетата...

така ,ч е си яж нормално и си кърми на спокойствие -  резултата  няма да закъснеее Hug Hug Hug


отивам да подготвям новата тема Hug

# 476
# 477
  • Мнения: 0
Искам да попитам наистина ли действа тази диета. Мисля че ще мога да издържа на водния ден тъй като и без това аз няма проблеми с апетита, но килцата са ми с 14 повече.

# 478
  • Мнения: 8
Здравейте момичета на диетата на Д-р Пиер Дюкан съм,обаче искам да я спра ,но искам да започна 90дневната диета до момента с онази диета съм свалила 14 кг и трябва да сваля още 11кг дали ще оспея с тази диета,на истина ли е ефикасна? newsm78

# 479
  • Мнения: 362
момичета тази тема е много стара ooooh!,пишете в новата

Общи условия

Активация на акаунт