Дюкан ще покаже и на вас как се изхвърля над 4 тона мас - 123 тема

  • 35 788
  • 957
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Диетата започва първо в главата,нали го знаете?
Ако нещо те съблазнява,изрови вариант в дюканските рецепти,има почти всичко -и пици и торти.Наготви си ,подслади си душата и давай с нови сили! Hug Hug

# 106
  • Мнения: 1 454
ХИхихи, мацки, много се ентусиазирах...
Купих си течен подсладител и трици...и въобще....
Ще направя най-лесното кремче довечера...даже сигурно това ще вечерям...пилешкото ще го оставя за обед Simple Smile

# 107
  • Мнения: 3 202
Dixie, щом не си си купила течен шоколад, значи си на прав път  Rolling Eyes.

# 108
  • София
  • Мнения: 98
Да ви споделя, че снощи зверски ми се беше прияло нещо сладко и реших да си направя целувки от 2 яйца, щото реших, че са най - бързи ............. та разбих си белтъците с подсладител и пльоснах една розичка - и право в микровълновата - резултата ПЛАЧЕВЕН /нещо меко и спаружено/, направо гадост.

Затова реших да разбия и жълтъците с малко подсладител, прибавих и 250мл. прясно мляко и по - малко от 1ч.л. царевично нишесте - и на котлона - бъркане докато се сгъсти. Прибавих накрая и белтъците, както си бяха разбити за целувки и ................................оооооооо, БЛАЖЕНСТВО!

Стана страхотен крем!!!! Само две купичики за жалост и докато се обърна мъжа ми и дъщеря ми си разделили едната. Довечера имам поръчка за същия крем, но в индустриални количества. 

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 15:36 от nelsun

# 109
  • Мнения: 49
*tan4eto*,ще ти разкажа моя случай - пък дано помогна.Февруари месец бях 101 кг и реших че е крайно време да направя нещо за себе си.Лутах се в разни други "все гладни " диети и стигнах до 95кг.От 25.03 - започнах Режима на Дюкан и до края на юли бях достигнала до 81,500 кг.Тогава имах доста работа ,нямах време за готвене,нямаше какво да си нося на работата и така веднъж ,два пъти изпуснах края .След това отидох за 10 дни на море с идеята че карам временна трета и наистина така беше ,но вече месец откакто се върнах от почивка всеки ден си казвам от утре почвам пак , а днес ще ям като за последно нещо нережимно , което след това няма да мога да си позволя.И така равносметката днес е 85 кг. И като влязох в форума преди няколко дни - какво да видя Цоци , с която започнахме по едно и също време  и бяхме с еднаква цел, и имахме съвсем малка разлика в кг,вече е постигнала /и дори надминала първоначалната си цел/ , а аз съм с 10 кг  повече нея.
Цоци,браво  bouquet
И така една още блудна дюканка се завръща отново в редиците.
Успех на всички и не правете като мен.

# 110
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Ееее Танчее може ли такова нещо! Hug Hug Hug  Много добре си ти върви диетата, я виж аз колко се пъна и не мога да те настигна  Laughing По-трудното е минало, я виж какви мижави килца ти остават до целта. Това да ти кажа май е от Сатурноватата дупка около рождения ден  Laughing Я иди си купи нещо, което си си харесала отдавна, за да се почувстваш по-добре и най-важното: Head in the clouds!!!  Hug


Аз да ви кажа ще си спирам кантара. Ще започна пак да се меря на 10 дни, защото усещам, че развивам психическа зависимост от него  ooooh! Тия дни имах минусчета и днес се изпраска с половин кило отгоре, та пак съм в изходна позиция. Това обаче скапа целия ми ден и изгубих желание за всичко  ooooh! Направо не мога да се позная - аз съм винаги много позитивно настроена... Tired Тъпа работа  #2gunfire

# 111
  • Мнения: 367
Здравейте,не ми остава време да ви чета,за което моля да ме извините.Искам да попитам как се прави яйчената салата  Blush
Аз съм доволна влязох си в старите панталони  Flutterопънати са доста,но резултата е видим,а съм свалила само 6кг.Целувки на всички ви и поздравления за успехите Hug
Вещи за портокола(когато ти остане време)започнах на 15.08,сега съм 94.1 Peace

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 15:52 от Vania_84

# 112
  • Мнения: 1 454
Ето го и моя първи глупав въпрос...на коя фирма е въпросното сирене ФитЛайн...намерих си трици за 5 минутки...но това...в гугъл няма снимка даже

# 113
  • Мнения: 305
Вещи много моля, като имаш време да ме метниш в редиците на третофазничките в табличката. 65.000 - трета от 3 септември.
Предварително благодаря!

# 114
# 115
  • Мнения: 255
Мога ли да помоля Зла Вещица да включи и мен в табличката Simple Smile

Започнала съм режима на 18.08.2008
Старт 106 кила ooooh!
В момента 96
Цел 75 Mr. Green(ако уститскам и до 70)ама много далечна ми се види тая цел,но подлежи на промени Mr. Green

Може би преди това трябваше да погледнеш в таблицата.
 smile3538гледах я 3 пъти ама като не видях,извинявам се веднага ,гледала недогледала моята работа,Вещи самонабивам се на момента fight ИЗВИНЯВАЙ Embarassed

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Това направо си е все едно мен биеш.  hahaha

# 117
  • Мнения: 255
Това направо си е все едно мен биеш.  hahaha
ННееее по скоро ти биеш мен Joy

# 118
  • Мнения: 831
Цоп и аз в новата тема със  6
страници закъснение Mr. Green
Вещи Hug
страхотни снимки и тема си ни поднесла Flutter
Геци 75 Hugи на теб малко ти остава, до финалната права Heart Eyes
Фифундрела Grinning вярно , отдавна не си писала newsm78 и е хубаво ,че
влезна да ни подадеш информация при теб как се развиват нещата. Peace
ros4o радвам се за твоето постижение-наЛ си ми слабост. Party
Goody Hugда внимаваш с трета  Flutter
ivon4e ,що ще правиш на балкона Crazyя долу в темата -така поне се опознаваме Joy Joy Joy wavey
vikki_76 дано този път не се откажеш Peace

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Това направо си е все едно мен биеш.  hahaha
ННееее по скоро ти биеш мен Joy

А, аз бия така         

Общи условия

Активация на акаунт