Дюкан ще покаже и на вас как се изхвърля над 4 тона мас - 123 тема

  • 35 783
  • 957
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 1 183
Едитор, изглеждаш чудесно- имаш хубава и стегната фигура, стройни бедра и малко дупе. От последните снимки( вече режимстваща) не виждам и следа от целулит или причина да отслабваш. Изглеждаш фантастично- не си тормози главата с глупости Simple Smile от къде ще ги сваляш тия 5-6 кила... за 170см височина 58килограма са ти перфектни! Ти си знаеш, де, но моето мнение е, че си супер и нямаш нужда от диетуване
И аз съм на същото мнение, изглеждаш прекрасно!
Но ти си знаеш най-добре, щом искаш още дейстай за да си постигнеш целта   bouquet

# 886
  • Мнения: 459
Здравейте, момичета!

Пак се провалих с трета фаза  Sad Sad Sad
Не мога и не мога да я спазвам. Първият път си замълчах, пробвах една седмица, не се получи и се върнах във втора с нова цел за наказание. От четвъртък опитах да започна лека по лека като включа плод, обаче се издъних още в събота  Embarassed и неделя  Embarassed Embarassed Embarassed
В понеделник пак се връщам във втора. Никога не съм имала проблеми с режима. От самото начало имах едно единствено прегрешение след втората седмица, ставахме кумуве. Дори се оплаках тук, помрънках си и от тогава 4 месеца по стриктна никога не съм била в живота, в каквото и да е начинаие. Резултатите са налице, е тая трета фаза НЕ МОГА  Cry Cry Cry
Още една седмица ще  изкарам 4П с 3ПЗ и ще пробвам отново. Дано да имам успех този път.


iva_neta чудесна си на снимките  Hug
editor И ти си супер, защо прекаляваш с фитнеса. Пробвай други занимания, като йога, пилатес- само стягане, без разстеж на мускула.

На всички много успехи и минусови не дни а часове  Hug

# 887
  • Мнения: 20
editor И ти си супер, защо прекаляваш с фитнеса. Пробвай други занимания, като йога, пилатес- само стягане, без разстеж на мускула.

На всички много успехи и минусови не дни а часове  Hug

Вече не тренирам с тежести, наблягам на кардиото и упражнения със собствената си тежест. Имам нужда от появата на дупе. Никакво го няма и то не от диетите, ами по принцип съм лишена от такова. Нали знаеш, кой каквото си няма...

# 888
  • Мнения: 146
Ами между 66 и 76 ме е давал ...
Toгава просто имай търпение.  Аз от близо три месеца боря 5 кг., като три от тях свалих още на първа фаза, т.е. за два месеца и половина - два килограма. Вече знаеш, че  е много индивидуално. Simple Smile

# 889
  • Мнения: 3 202
Привет момичета!

# 890
  • Мнения: 131
Пиллллиту Heart Eyes
Едитор, изглеждаш чудесно- имаш хубава и стегната фигура, стройни бедра и малко дупе. От последните снимки( вече режимстваща) не виждам и следа от целулит или причина да отслабваш. Изглеждаш фантастично- не си тормози главата с глупости Simple Smile от къде ще ги сваляш тия 5-6 кила... за 170см височина 58килограма са ти перфектни! Ти си знаеш, де, но моето мнение е, че си супер и нямаш нужда от диетуване
Да така е,наистина изглеждаш много добре,но сам сигурна че на 55 или в краен случай  53 ще си направо зашеметяваща!
Знам какво искаш,защото и аз искам същото.Аз съм 168 см и в момента сам 58 кг и не се чуствам идеално,искам да стана 53,сигурна съм тогава ще се чуствам перфектно.
Няма значение какво казват другите,важното е какво искаш ти!
Така че смело напред и към целта!  Naughty

# 891
  • Мнения: 459
editor И ти си супер, защо прекаляваш с фитнеса. Пробвай други занимания, като йога, пилатес- само стягане, без разстеж на мускула.

На всички много успехи и минусови не дни а часове  Hug

Вече не тренирам с тежести, наблягам на кардиото и упражнения със собствената си тежест. Имам нужда от появата на дупе. Никакво го няма и то не от диетите, ами по принцип съм лишена от такова. Нали знаеш, кой каквото си няма...

Пак се върнах на снимките да ги разгледам, нищо ти няма бе момиче. Какво дупе искаш  Grinning Супер си.  За какво ти е това дупе, и аз нямам  Laughing
Ама преди имах http://images26.snimka.bg/006203799.jpg
Сега без дупе, повече се харесвам http://media.snimka.bg/0641/007538051.jpg

# 892
  • Мнения: 131
А да попитам-наистина ли целулита намалява от Дюкан? Simple Smile

# 893
  • Мнения: 20
При мен целулита се повлия много добре с Дюкан. С режима на Дюкан де, лично той не се е занимавал с моя целулит  Laughing
За да го разкарам по-бързо обаче, правя следното. Всеки път след като си взема душ се масажирам с една масажна топка. Прилича на тези с бодлите, с които си играят кучетата, само че е твърда. Та с тази топка си разтривам краката и дупето до пълно зачервяване на кожата. Слагам и масажно олио или някакъв по-мазен крем за тяло. Това е много добре за раздвижването на кръвообръщението, което пък помага за редуциринате на целулита.

# 894
# 895
  • София
  • Мнения: 5 311
Бързо пийте по една чаша вода  Hug

# 896
  • Мнения: 332
Бързо пийте по една чаша вода  Hug

Днес съм на над 4 литра .....няма пък  Crossing Arms  Mr. Green

# 897
  • Мнения: 226
здравейте любими мои
днес и мен ме е подготвил един глад... ужас
до сега съм изяла една огромна поция телешки кебап(това месо го пекат като нашия дюнер на един шиш) и голяма салата а за закуска трици с мляко
след малко ще ям пак май

# 898
  • Мнения: 72
Здравейте
новичка съм във форума но имам нужда от вашата подкрепа

от 10 дена правя диетата и взех да се отчайвам
кажете ми нормално ли е това което се случва с мен или не
само първите 2-3 дена кантара показа надолу об6то около 1.5 и от тогава не съм мръднала и грам
 момента съм 3 ден на втори режим със зеленчуците

помогнете моля ви
дали да продължавам или и от това няма да има смисъл  Cry

# 899
  • Мнения: 1 875
Бързо пийте по една чаша вода  Hug
Пречат ми Simple Smile

tonito26 Hug
SECILIA7, cote bye

Общи условия

Активация на акаунт