Kaфява кръв

  • 2 236
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 160
Днес на обяд ще ходя по спешност при др Дуковски. 
Надявам се всичко да е наред , а щом ти се случва за втори път можеш да говориш с лекаря си да полежиш няколко дена в болница за да се увериш че наистина всичко е наред

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На мен не ми се е случвало.
Дано всичко е наред с бебчето Praynig

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
На мен не ми се е случвало и слава богу дано е така ,но моя приятелка е в 7 г.с + и миналата седмица и се появи кафеникаво зацапване.Ходи на лекар и й изписаха лекарства.Сега й спря, но е важно да  те види специалист  Peace
Дано всичко с бебчето да е ОК!

# 18
  • Мнения: 1 187
Случвало ми се е , отиди на лекар

# 19
  • Мнения: 38
Миличка, за съжаление ми се е случвало,но ще спестя подробности.Потърси непременно лекарско мнение и много се пази.Желая ти всичко най-хубаво и един сладък бебок след няколко месеца  bouquet

# 20
  • Мнения: 265
Прегнил 5000Е 2хседмично+ но шпа 3х2таб. и папаверин при нужда ,така овладяхме нещата при мен,но и постоянна почивка!Успешна бременност  и потърси и второ мнение Hug

# 21
  • Мнения: 170
Много ви благодаря за подкрепата. Сега се връщам от лекар, гледа ме на 4Д - бебето е наред, развива се нормално за 10г.с. Нямам отлепване на плацентата, според доки кръвта идва от това, че плацентата е близко до цервикалния канал. Каза ми категорично да спра приема на Дуфастон, защото имам киста 3.6 на левият яйчник и миома на матката. Имам късмет, че плацентата се развива на противоположната страна, където е миомата. Не спомена нищо за Прегнил, нито за влизане в болница. Каза да почивам повече, беше възмутен от лекарската некомпетентност в Холандия. Не каза нищо за влизане в болница. Страх ме е и съм объркана - знам, че дуфастона пази бремеността, но явно с моята киста е противопоказно. Ох, какво да правя?  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 187
Успокой се - това първо, ако още се притесняваш - отиди на още един лекар. Аз така направих - потърсих трето мнение, когато имах нужда. Почивай си, за да ни зарадваш със сладко бебче. Късмет.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
Преди 2 седмици получих леко кървене, и ВЕДНАГА отидох на лекар, оказа се, че ембрионът е добре, имаше пулс, така и не ми се изясни какво точно се е случило за да прокървя.
Лежах вкъщи една седмица, пия Утрогестан и засега всичко е наред, спря след 2 - 3 дни.
Спокойно, дано всичко се оправи и при теб! Praynig

# 24
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Каквото и да е кръвотечение по време на бременност НЕ е нормално! Така че отиди веднага на лекар. И успех!


абсолютно подкрепям.не знам защо се обсъжда,но това са въпроси,които се нуждаят само от лекарско мнение.дано всичко е наред Praynig

# 25
  • У дома !
  • Мнения: 700
моята приятелка е така,сега е в болница и е на инжекции-много се притеснявам Cry Cry Cry Cry Cry

# 26
  • Мнения: 116
Момичета, бихте ли споделили какво точно се разбира под зацапване? Аз съм в 8 г.с. през 10тина дни имам нещо като розовичкаво (много, много бледо) зацапване. Не е кръв, не е кафяво на цвят, едва се вижда розов оттенък. Не е постоянно. Появява се еднократно. Това брои ли се кървене? 2 пъти съм била на преглед досега - според лекаря засега всичко е наред, нищо не пия (само фолиева к-на). Начинаеща кандидат мама съм и ми е притеснено  Confused Знам че сега е рисков период...

# 27
  • София
  • Мнения: 12 554
Момичета, бихте ли споделили какво точно се разбира под зацапване? Аз съм в 8 г.с. през 10тина дни имам нещо като розовичкаво (много, много бледо) зацапване. Не е кръв, не е кафяво на цвят, едва се вижда розов оттенък. Не е постоянно. Появява се еднократно. Това брои ли се кървене? 2 пъти съм била на преглед досега - според лекаря засега всичко е наред, нищо не пия (само фолиева к-на). Начинаеща кандидат мама съм и ми е притеснено  Confused Знам че сега е рисков период...

Просто потърси второ мнение. И май ще трябва да се самоцитирам: "Каквото и да е кръвотечение по време на бременност НЕ е нормално! "

# 28
  • Мнения: 2 237
По това време на бременноста си и аз имах такова зацапване.Отидох веднага на гинеколог и се оказа бъбрчено възпаление.Пих някакви лекарства и се оправих.Чувала съм също,че е възможно да се появи такова течение по времето,когато е трябвало да ти дойде цикъла. newsm78

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз имах 6 кисти ва началото на бременноста. От задържани фоликули понеже бях с инвитро, а тогава се образуват много фоликули, които по-късно стават на кисти ако не се пунктират навреме. Въпреки тях 3 месеца си ползвах прогестеронови препарати. Въпреки това обаче два пъти кървях и единствено Прегнила ме оправяше. Може би е трябвало да поразпиташ за него.

Общи условия

Активация на акаунт