Утре влизам в болница - страх ме е!

  • 3 644
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 733
Всички ти стискаме палци и чакаме скоро да се похвалиш!

# 16
  • Мнения: 1 409
Не се притеснявай. Всичко ще е наред.
А ти от къде знаеш?
ooooh! А ти защо се включваш като нямаш какво да кажеш?

Не се притеснявай и се настрой положително.Стискам ти палци за леко раждане  Hug

# 17
  • Мнения: 22
Не се притесняваи. Аз също бях преносила. Вкараха ме на 7-мия ден след термина. Ако не започнеш нормално райдане - вариантите са два - система , а при мен - вагинално хапче за предизжикжане на контракции. Ако прекалено много преносиш и има опасност за теб или бебето се прави секцио. Аз бях така - секцио, но просто синат ми се роди доста голям и не искаше по друг начин да излезе. Стискам ти палци за леко раждане.

# 18
  • Мнения: 409
Не се притеснявай. Всичко ще е наред.  Hug
Стискам ти палци за леко раждане   Hug

# 19
  • Мнения: 185
И двата пъти "преносих" с по 7 дни. И двата пъти след преглед и никакви симптоми ми се заканваха, че утре влизам и ми предизвикват раждането. Което ме уплаши, да си призная. Не влизането в болницата, а предизвикването. Не знам, за мен терминът е ориентировъчна дата, а бебето трябва да си тръгне само когато му е дошло времето. Разбира се, мерене на тоновете всеки или през ден е задължително!

Първия път след дълги разходки, шетане вкъщи и топъл душ, ми изтекоха водите и си влезнах да раждам без предизвикване.
Втория път ме върнаха от болницата, макар че бях отишла с багажа даже, точно защото нямах никакви признаци (разбира се, измериха тоновете на бебето). Полежах си вкъщи вечерта с едни леки почти като подготвителни контракции, наспах се прекрасно, а на сутринта бях вече с 8 см разкритие. Simple Smile

Или ще пемат риска да те изчакат още 1-2 дни или ще ти предизвикат раждането и утре ще си с бебче вече! Леко и бързо раждане, а след това още по-бързо възстановяване! Че щом имаш и друго детенце, нямаш много шанс за залежаване Wink

# 20
  • Мнения: 2 960
Позитивната нагласа е много важна.Не се напрягай ,мисли си за мнОООго близката вече среща с мялкото човече.То очаква да си го гушнеш и да се запознаете.Стискам ти палци всичко да мине бързо и безпроблемно.Успех  bouquet

# 21
  • Мнения: 285
Много ви благодаря момичета за милите думи и съвети!  Hug През цялата бременност нося плода доста ниско и всеки ми   казваше,че ще е скоро....и аз така се бях настроила! Имах до последно майстори и ремонт вкъщи! Всичко това накуп ми дойде доста...вече едва издържам психически,чувствам се много напрегната! Моля се всичко да е наред и скоро да съм обратно вкъщи с бебо,защото иначе и каката ще страда доста без мама! Късмет на всички  ви!   bouquet

# 22
  • Мнения: 9 776
Леко раждане и от мен Peace! А бебето завъртя ли се в нормална позиция /дано не бъркам, но май беше седалищно при теб/?

# 23
  • Мнения: 698
Не се притеснявай. Елементарно е решението. Ще те наблюдават, ще те карат да ходиш в коридора...За ускоряване на разкритието се прави система с окситоцин или се поставя вагинално хапче. Няма как да не подействат. Действат.  Simple Smile
Предстои ти най-хубавия миг, в който ще видиш бебето си! Мисли само за това!  Hug

# 24
  • Мнения: 285
Леко раждане и от мен Peace! А бебето завъртя ли се в нормална позиция /дано не бъркам, но май беше седалищно при теб/?
Правилно си спомняш! Преди 2 седмици вече беше нормално...утре ще видим дали няма друга изненада!  Laughing

# 25
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Няма от какво да се притесняваш! Там ще те следят теб и тоновете на бебчо.
Леко раждане

# 26
  • Мнения: 185
Много ви благодаря момичета за милите думи и съвети!  Hug През цялата бременност нося плода доста ниско и всеки ми   казваше,че ще е скоро....и аз така се бях настроила! Имах до последно майстори и ремонт вкъщи! Всичко това накуп ми дойде доста...вече едва издържам психически,чувствам се много напрегната! Моля се всичко да е наред и скоро да съм обратно вкъщи с бебо,защото иначе и каката ще страда доста без мама! Късмет на всички  ви!   bouquet

Хе-хе, все едно мен си описала.  Joy  Ремонти, занимавки с майстори, нерви, за съжаление... Ниско нося и всеки ден се намира някоя съседка или продавачка в магазин, която ми дава "експертно" мнение, че така като ме гледа май скоро ще родя. На което аз се подсмихвам, че след като 2 пъти съм преносвала, не тая никакви надежди, че този път ще родя по-рано.  Laughing

# 27
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Успокой се все пак ще си под наблюдение.Второто ми раждане беше предизвикано седмица след термина и раждането като цяло мина много по-бързо и по-лесно.Успех и си мисли за малкото бебче, което ще гушкаш Hug

# 28
  • Мнения: 804
Щом ще те наблюдават лекари, всичко ще е наред  Peace УСПЕХ!

Нели, ще си имаш три дечица  Grinning Леко раждане и здраво бебче!  Peace

# 29
  • Мнения: 929
Спокойно! И аз пренесох дъщеря ми и се притеснявах много от всичко но се оказа излишно.

Общи условия

Активация на акаунт