Отзиви за 29 ОДЗ Слънце в кв.Изток

  • 34 792
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  Снощи минах покрай градината и се ужасих! Днес им звънях и ми казаха, че улицата отпред е разкопана от Топлофикация и трябва първо те да свършат с ремонта си, защото сега затрудняват ремонта на градината. Със сигурност няма да са готови до края на месеца, за след това не могат да кажат нищо, а аз вече изчерпах всички варианти.
  Моля, ако някой е намерил решение за детето си, да сподели - детски клуб или занималня в този район например.
  Ние също сме в трета група, много съм доволна от учителките, вярно че са възрастни, но са чудесни, а пенсионираната е най-енергичната учителка, която съм срещала.

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
http://ivadim.multiply.com/photos/album/17/Marty_Nov_07#3

тук има малко снимки отпреди ремонта на нашата група - тапетите лепихе с госпожите по време на стачката ... и всичко друго тогава.

Снимките са от 1 ет., ляво при влизане - нали? Това помещение наистина беше чудесно още в началото на миналата уч година!

# 17
  • на път
  • Мнения: 2 804
Снимките са от 1 ет., ляво при влизане - нали? Това помещение наистина беше чудесно още в началото на миналата уч година!
Да оттам са  Simple Smile

Току-що говорих с една от нашите госпожи. Били инструктирани на 15 Сеп да започнат почистване с намерение да се отвори една сборна група на 3 етаж, но при създалите се усложнения с ремонтите на Топлофикация това няма май да се осъществи.

Хубавата новина е, че ще сменят и детските мебели (докъдето стигнат средствата) - столчета, масички, гардеробчета, легълца ....

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Аз, за съжаление, съм доста по-песимистично настроена, относно приключването на ремонта... С 1, 2 сборни групи /на горните етажи/ май смятат да изкарат и октомври....Това е значително затруднение за мн деца и родители.

# 19
  • на път
  • Мнения: 2 804
И аз не съм оптимист ... в момента съм напуснала работа (за щастие?!) по съвпадение от 2 сеп., но от 1 окт. трябва да започна нова и ще видим какъв график ще правим (умът ми не го побира) .....

# 20
  • Мнения: 758
И аз чакам за тази градина, за първа яслена група...Овън погледнато всичко е на вили и могили, та започвам да се съмнявам и за 1-ви октомври. Бях си направила планове за след 1-ви септември, когато детето (уж) щеше да тръгне на ясла, и сега всичко отива по дяволите. Поне да знаехме някаква крайна дата за ремонта, за да си направим сметка....

# 21
Благодаря ви много, мили дами, за мненията и за снимките.  bouquet

Мен също ремонтът много ме притеснява и най-вече това, че няма яснота кога ще свърши. Но пък се надявам, че ще стане хубаво. Най-искрено се надявам обстановката да е уютна. Дано и госпожите да са приветливи и синът ми да свикне. Дано!


Всякаква допълнителна информация е добре дошла!!!

Последна редакция: сб, 13 сеп 2008, 14:37 от Rodopea

# 22
  • на път
  • Мнения: 2 804
S izvinenie za latinitsata - mili mami niakoi da e minaval naskoro i da ima info koga ste otvaria molia (the otdavna ne sme minavali i niamam vuzmojnost) ....

# 23
 Sad SadПо-добре потърсете частна детска градина!!!

# 24
Предучилищна в тази градина Twisted Evil Rolling Eyes Mr. Green #2gunfire

# 25
  • на път
  • Мнения: 2 804
Пак ми се иска да попитам - някой иима ли случайно инфо за дата .....  Praynig

# 26
Аз като гледам външно, по моя преценка, мисля, че ще са готови между 1 и 15 ноември. Мнението ми е съвсем субективно!!!
Дотогава синът ми ще ходи в частен детски център, който се намира в центъра на София. Пътуването е много трудно /с тези задръствания/, но не мога по цял ден да го държа вкъщи в това лошо време, а все пак трябва и да се работи.

Оежда, кажи какво имаш предвид за предучилищната. Живо ме интересува. Можеш да пишеш и на ЛС.

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 11:13 от Rodopea

# 27
  • на път
  • Мнения: 2 804
Ммого благодаря за инфото.
Тъжна работа ... май и аз ще трябва да търся алтернатива спешно - от 1 октомври почвам работа ....

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Преди малко звънях, не се очертава да приключат скоро. Няма яснота за конкретна дата. За допълнителна иф - след 05.10

# 29
  • на път
  • Мнения: 2 804
Преди малко звънях, не се очертава да приключат скоро. Няма яснота за конкретна дата. За допълнителна иф - след 05.10

Много благодаря ... тъжна и трудна работа ...

Общи условия

Активация на акаунт