Ужасна миризма от матраци Магнифлекс!!!

  • 59 676
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 362
Купихме 3 такива матрака и никой от тях не мирише Thinking

# 16
  • Мнения: 2 018
Искаш да кажеш, че ще дам 2-3 000 лв за един матрак и той на всичкото отгоре, ще мирише толкова, че да не може да се трае! И да ми го подаряват не го искам тогава.

И на мен ми е смешно, как разсъждават ... Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 408
Така - вече сме с нов матрак, който не мирише. Момчето, което го е донесло е казало, че е сменил над 50. Аз продължавам да смятам, че фирмата е некоректна, защото трябваше над 1 месец да им вдигаме скандали, за да го сменят при условие че знаят за проблема, но ако се намерят балъци да си премълчават е по-добре. А ако бяха коректна фирма в деня на оплакването трябваше да го сменят или да кажат - да знаем за проблема, ще го сменим еди кога си.
За мен тази фирма е в черния списък и никога не бих си купила повече нещо от тях, нито бих посъветвала мой приятели да си купуват магнифлекс

# 18
  • Мнения: 2 018
Браво, че вече сте спокойни!
И аз съм на мнение, че трябва да кажат от какво е тази миризма.

# 19
  • Мнения: 342
И ние си купихме скоро от фирмения магазин!
Предупредиха ни, че има малко неприятна миризма първите дни.
Май от пенолатекса.
Беше наистина ужасна, но изчезна след 2 седмици..

# 20
  • Мнения: 1 165
Би ли ми казала кой им е фирмения магазин?И ние мислим да си купуваме от тях, но аз знам само техни дистрибутори, не знаех, че имат фирмен магазин

# 21
  • Мнения: 206
Купих детски матрак преди беба да се роди, седя отворен 3 месеца и не се отмириса. Занесох го в шоуруума, там се изредиха 50 човека да го миришат и да ми обясняват, че съм ненормална, щото на тях не им мирише. Стигнах до заплахи и тогава ми го смениха. #2gunfire

# 22
  • Мнения: 342
Би ли ми казала кой им е фирмения магазин?И ние мислим да си купуваме от тях, но аз знам само техни дистрибутори, не знаех, че имат фирмен магазин
В мебелната палата е. Но цените май са същите както при дистрибуторите Simple Smile Аз знам Нов дом и Идеален дом Simple Smile

Миризмата идва от каучука.

# 23
  • Мнения: 1 165
Ох, като чета при колко хора се е получило това с миризмата и започнах да се притеснявам.Искам да си купим наистина качествен и удобен матрак и затова се насочихме към Магнифлекс, а не после да имаме ходене по мъките заради него

# 24
  • София
  • Мнения: 408
tincheto: Проблема е при всеки трети така че по-добре се ориентирай към друга марка, за да нямаш главоболия, защото ака се случи да мирише трябва да разполагаш или с достатъчно време или с достатъчно нерви.

# 25
  • Мнения: 1 165
И мен това ме притеснява.По принцип разполагам с време понеже до месец месец и половина няма да се нанасяме, но ако не се отмирише както се е получило при някои............А не знам към коя друга фирма да се насоча, която да предлага такъв клас матраци.Ние се чудим между тези двата http://magniflex.bg/bg/products/compare

# 26
  • Мнения: 1 102
Аз пък точно бях решила за бебето да купя Магнифлекс, като знам какъв кърък съм със сигурност нашия ще мирише, ОТКАЗАХ СЕ!

# 27
  • Мнения: 3 830
Ми искайте да го помиришете преди да го купите. Peace

# 28
   А ЕКОН дали и те миришат така, а? Нали също са пенолатекс.

# 29
  • Мнения: 342
   А ЕКОН дали и те миришат така, а? Нали също са пенолатекс.
Аз съм купувала на Тед преди 3 год.,  пак имаше неприятна миризма първите 1-2 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт