За мъжете

  • 2 000
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 447
ама вие не сте ли омъжени  ooooh!
Не си спомням след като се омъжих да съм си сложила, освен халката на пръста и чувал на главата. Rolling Eyes Флиртът не е покана за секс, а средство за повдигане на самочувствието. Разбирасе, винаги може да продължи и в посока секс, но ние омъжените не си го позволяваме  Mr. Green Naughty
Спор няма така е. Peace

# 16
  • Мнения: 366
ама вие не сте ли омъжени  ooooh!
Не си спомням след като се омъжих да съм си сложила, освен халката на пръста и чувал на главата. Rolling Eyes Флиртът не е покана за секс, а средство за повдигане на самочувствието. Разбирасе, винаги може да продължи и в посока секс, но ние омъжените не си го позволяваме  Mr. Green Naughty
Спор няма така е. Peace
Аз пък мога да поспоря.

# 17
  • Мнения: 2 448
ама вие не сте ли омъжени  ooooh!
Не си спомням след като се омъжих да съм си сложила, освен халката на пръста и чувал на главата. Rolling Eyes Флиртът не е покана за секс, а средство за повдигане на самочувствието. Разбирасе, винаги може да продължи и в посока секс, но ние омъжените не си го позволяваме  Mr. Green Naughty
Спор няма така е. Peace
Аз пък мога да поспоря.

В смисъл, че ти си го позволяваш?  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 483
Досега винаги съм оставяла мъжът да направи първата крачка. Но ако много го харесвам, му го показвам по някакъв дискретен начин и пак оставям той да поеме инициативата.
Така съм свикнала, мен да ме свалят  Laughing Но не се знае, някой ден може и да реша аз да свалям  Mr. Green

За протокола - не съм омъжена.

# 19
ама вие не сте ли омъжени  ooooh!

Нали за флирт говорим, не за плющене?     Whistling

Като те гледам как си свирукаш разбирам за какво иде реч...  ooooh! Joy
сред комплексарките дето пишат въвъ форума има и слънчица като теб, Нали Мъжете Не Плачат. Браво за отговора.      bouquet

# 20
  • Мнения: 2 448
Нали Мъжете Не Плачат, ми е разбрал иронията и емотикона, за разлика от теб.  Wink

Не е достатъчно само да можеш да четеш, трябва и да разбираш.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт