Бабини изцепки

  • 10 523
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 668
Чичо ми купува телефон на 76 год. ми баба.
Тръгва да си отива чичо ми и решил по пътя да и звънне на GSM за проба.След няколко позвънявания,телефонът бива  вдигнат от баба ми с думите"Кой насреща,кой мЪ намери тука бе" Joy

 hahaha hahaha hahaha hahaha

# 61
  • Мнения: 17
Обаждам се по телефона на моя приятелка. Вдига баба и.
- Добър вечер - започвам учтиво аз.
- Нямаме такъв! - и ми затръшва телефона.

# 62
  • Мнения: 224
Обаждам се по телефона на моя приятелка. Вдига баба и.
- Добър вечер - започвам учтиво аз.
- Нямаме такъв! - и ми затръшва телефона.

 Joy hahaha Joy

# 63
  • Мнения: 19
На братовчед ми приателката се казва Снежка,и дядо ми (лека му праст) й викаше Смежка LaughingВикам дядо не Смежка,а Снежка а тои викаше да де то все същото Joy

# 64
  • Мнения: 2 099
Тя темата е за бабини изцепки пък аз ще ви пиша една на мъж ми.Вчера на обяд родила братовчедка му.Той търси телефона на мъжа й,обаче му дават грешен номер.Звъни нашия и вика "Еее честита ти щерка,да е жива и здрава!"Отсреща мъж изпада в тих ужас.Пита кой се обажда.Мъж ми: а как кой бе.Братовчед й.
Човека пак пита:ама кога е родила.Моя мъж "Ами днес бе.Кво ти става,да не се шашна нещо??Стига се прави на глупак!Айде пък довечера ще те намерим та да почерпиш."
Отсреща онзи вече съвсем съкрушен отговаря "Ами добре,аз незнаех...то как така,то отдавна беше ние...мрън мрън"
В този момент мъж ми усеща,че нещо не е като хората и пита абе Д ти ли си бе?Остреща вече с облекчение:
Не Георги съм аз Георги!Ох сбъркали сте номера бе господине,как може така!

Като ми разправя вечерта много се смях!

# 65
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
 smile3532

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Моята баба уж не чува и след всяка нечия фраза казва: "А ???", обаче ето какъв експеримент си направих. След поредното "А ???" (понеже ми писна да повтарям) просто млъкнах за момент, нищо не казах. И в следващия момент се оказа, че баба ми чула ooooh! Значи не че е глуха, ами не разбира чутото веднага и затова е свикнала да "чатка", само ако й го повториш.


А на една приятелка баба й вижте как реагирала, като внукът й казал "Акумулаторът на колата падна", тя попитала "Къде (падна)???"

# 67
  • Мнения: 958
Прабаба, лека и пръст почина на 96 години, и накрая вече не виждаше добре, или поне както тя твърдеше, въобще не виждаше.
Няма да забравя една вечер, сме събрани при нея, навън полумрак, пътя е на повече от 50 метра от къщата,
минава рейса, и баба казва
"е как може цял рейс да пътува, за един човек?"  Shocked

# 68
  • Мнения: 2 322
Браво за темата,много весела!

  bouquetза всички включили се!

# 69
  • Мнения: 1 981
....по време на земетресението в Стражица - '86 , майка ми с мен и сестра ми- на 3 и 8год. у тях. Почват силни трусове...

по време на това земетресение в Стражица, моята баба е излязла на терасата да гледа "как отсрещния блок се люлее", докато майка ми, с мен - на годинка и малко и брат ми - бебе на няколко месеца, се чуди как да ни изведе на открито  Crazy

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 19:14 от sisko*

# 70
  • Мнения: 1 400
 Joy Joy Joy
Ох!
Сещам се сега за бабата на моя мъж. Още сме ученици и двамата и минаваме набързо през тях - да си вземе нещо. Жената го посреща - " Вайо (ай сетете се от кое име туй съкращение ooooh!) , закуси ли ба? Майка ти остави тука едни хоросани..." "Какви хоросани бе, бабо?!?!? Shocked" "Че какви - не знам ба! Ама са убави де! Еж, баба, еж хоросан!" - попикала съм се да се хиля Joy

# 71
  • Мнения: 2 563
Моята баба уж не чува и след всяка нечия фраза казва: "А ???", обаче ето какъв експеримент си направих. След поредното "А ???" (понеже ми писна да повтарям) просто млъкнах за момент, нищо не казах. И в следващия момент се оказа, че баба ми чула ooooh! Значи не че е глуха, ами не разбира чутото веднага и затова е свикнала да "чатка", само ако й го повториш.


Напротив, това в признак на слухова загуба. Забавено разбиране.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 789
Запис  Peace
Ще следя интересната и разтоварваща темичка! Joy Mr. Green

# 73
  • Мнения: 419
Чудесна темичка  Joy
Моите баби, да са живи и здрави, правят същите номера с имената и телефоните.
Сетих се един коментар на едната ми баба по повод ранната ми жетинба (не бях навършила 18 год.). Та пита я една съседка как е потръгнал семейният ми живот, защо толкоз млада съм се бракувала, а мама (така викам на баба ми) обяснила: "Рано, я. Оно и са припикало, она помислила че и се прие**ло. Объркала се нещо, ама здраве да е". Crazy Joy Joy Joy

# 74
Моята баба уж не чува и след всяка нечия фраза казва: "А ???", обаче ето какъв експеримент си направих. След поредното "А ???" (понеже ми писна да повтарям) просто млъкнах за момент, нищо не казах. И в следващия момент се оказа, че баба ми чула ooooh! Значи не че е глуха, ами не разбира чутото веднага и затова е свикнала да "чатка", само ако й го повториш.


Напротив, това в признак на слухова загуба. Забавено разбиране.
Значи съм глуха... от време на време ми се случва Embarassed
Аз първо да се похваля, че моята баба я научих как да работи с мобилен телефон. Или поне как да набира и да вдига. Та прибираме се ние с мъжо, тя в съседната стая. Отивам, поздравявам я и си отиваме с него в стаята (само за протокола, аз сега живея с нея, но всяка вечер с мъжа сме вкъщи). И след 2-3 часа някъде ми звъни телефона и ми излиза нейния номер. Позачудих се нали, но вдигнах. И чувам 'Айде бе, какво стана, късно е вече, днес няма ли да се прибираш?' hahaha

Общи условия

Активация на акаунт