Ползвате ли презервативи с постоянния си партньор?

  • 30 996
  • 384
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 388
А, дошло време за мерене.
На магарето е най- голям. Whistling

# 346
  • Мнения: 7 640
Щом и Спортекса не му става, работата е зле. Мен лично би ме досрамяло да кажа, ако си падам по твъъъъъъъъъърде големи, защото ще значи, че съм мнооооооооого широка.  Mr. Green

 Laughing Peace

# 347
  • Мнения: 85
Ползвахме в самото начало,когато се запознахме.Но не трая дълго(пазенето)и ги зарязахме за да бебеправим Grinning

# 348
ВИНАГИ. Изключенията са рядки, само за бебеправене.


1.  - ДА. Няма по-надежден и безопасен контрацептив. Таблетките са хормонални, да се тъпчат създателите им с тях.
2. .- Не, имам му доверие, въпреки това някои болсти не се хващат само по полов път. Но се разпространяват по полов.
3. - Всъщност, латексът не се усеща.
4. - Не мога да отговарям за друг, но вероятно мотивите са като моите.
5. - Във всеки случай няма нищо против и латексът не го безпокои. В някои случаи спомага за удължаване на акта.
6. За свикване сме свикнали, а оргазмът от това не зависи.

От себе си като 7-ма точка ще добавя че ми е изключително неприятно точенето на биологични течности с часове наред след секс, така че презервативът е отлично спасение.

# 349
  • Мнения: 572
Ползваме още от началото на връзката ни, та досега... уж, за да се пазим, но слагаме само в края на половия акт, та колко се пазим, не се знае - май само за успокоение на съвестите  Blush
Но със сигурност за мен има разлика със или без презерватив, латекса играе голяма роля.

# 350
# 351
  • Мнения: 593
А, дошло време за мерене.

Предлагам награда, за победителя с най-голямата п*шка - презервативи от Африка.
Нали знаете черните с какво се славят (колко е вярно, незнам), тук очевидно правят и презервативите по-големи... Та, не вярвам мъжете ви да имат проблем с презерватив африкански стандарт...

 Joy

# 352
  • Мнения: 824
А, дошло време за мерене.

Предлагам награда, за победителя с най-голямата п*шка - презервативи от Африка.
Нали знаете черните с какво се славят (колко е вярно, незнам), тук очевидно правят и презервативите по-големи... Та, не вярвам мъжете ви да имат проблем с презерватив африкански стандарт...

 Joy

изпрати на моя мъж да ги пробва Mr. Green

# 353
  • Мнения: 171
Не използваме, защото нито аз..нито партньорът ми обичаме да използваме...

# 354
  • Мнения: 2 590
А, дошло време за мерене.

Предлагам награда, за победителя с най-голямата п*шка - презервативи от Африка.
Нали знаете черните с какво се славят (колко е вярно, незнам), тук очевидно правят и презервативите по-големи... Та, не вярвам мъжете ви да имат проблем с презерватив африкански стандарт...

 Joy

Някъде бях чела, че на черните тази им слава се носи, защото са им по-големи в невъзбудено състояние , а като се възбудят не нараства кой знае колко. А всъщност на белите били по-големи във възбудено състояние, защото нараствали доста повече. Ако това е вярно ( не гарантирам за достоверност) не ни трябват презервативи от Африка  Mr. Green Joy

# 355
  • Мнения: 686
А, дошло време за мерене.

Предлагам награда, за победителя с най-голямата п*шка - презервативи от Африка.
Нали знаете черните с какво се славят (колко е вярно, незнам), тук очевидно правят и презервативите по-големи... Та, не вярвам мъжете ви да имат проблем с презерватив африкански стандарт...

 Joy

Снимай и покажи един африкански презерватив Laughing
По темата-не ползваме Laughing

# 356
  • Мнения: 637
Е, хем ще е постоянен - хем да слагаме  newsm78
Спокойна съм....и да стане бебок - добре дошъл Simple Smile Нали си имам кака - ще помага !!!!

# 357
  • Мнения: 824
ти имаш кака ,но аз ще имам 2 -ма батковци,не ми се рискува

# 358
  • Мнения: 593
Снимай и покажи един африкански презерватив Laughing

На снимката няма да се види разлика.
За вас, живот и здраве, ще донеса няколко опаковки (виж, обещавам ти пред свидетели).

Кой излезе победител в меренето?
Засега май магарето води...

# 359
  • Мнения: 686
Хоп,обещано!Ще си ги търся като наследство Laughing!

Общи условия

Активация на акаунт