Енерго- спестяващи радиатори

  • 3 604
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 211
От януари до април се топлим с такива радиатори. Плащахме същите сметки както и когато се топлихме с климатици. Наистина са икономични - бързо достигат желаната топлина и после си я поддържат успешно! На дъщеря ми и на мен ни действат зле климатиците и затова се принудихме да сменим отоплението. Топлината с тях е много приятна, а не като при климатика. Когато бяхме на климатик, винаги слагах елек на гърба си, въпреки че върви климатик, все ми е едно некомфортно на гърба, но откакто сложихме радиаторите захвърлих елека  Wink  и е чудесна топлината Peace 

подкрепям
и да допълня, че не изсушават така въздуха, сунтрин не се събуждам със запушен нос, както при друг радиатор или климатик

# 16
  • Мнения: 2 005
Купихме вече! Сега ще видим колко ще са икономични! Всъщност първоначално се колебаехме дали да не си вземем климатици като смятахме, че разликата е само в цената, докато не попаднах на това сравнение с радиаторите АDAX : http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=blackfirm&Number=1944 … amp;sb=5&vc=1
/Мнението с автор: Никола/ Човека е обяснил, с думи прости, какви са предимствата и недостатъците на единия и другия вид отопление, без да дава конкретни съвети за избор... Преценихме, че за нас, в момента най-удачен избор са конвекторните радиатори и решихме да се доверим на традициите на норвежките...
Благодаря за мненията!  Hug

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Аз имам същите в къщи и много съм доволна. Няма да съжаляваш.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 952
Когато бяхме на климатик, винаги слагах елек на гърба си, въпреки че върви климатик, все ми е едно некомфортно на гърба, но откакто сложихме радиаторите захвърлих елека  Wink  и е чудесна топлината
Хи-хи, доскоро мислех, че само аз усещам климатиците с кръста си.
Трябва и да кажа, че нямам проблеми с кръста по принцип - не става дума за здравословен проблем  Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 5 258
С мъжа ми също обсъждаме такива радиатори, тъй като при нас няма парно и сме принудени да сме на ток Sunglasses

# 20
  • Мнения: 3 323
Няма да ти излезе по евтино от дървата - вервай ми!
Сега сме на компромисен вариант - локално парно (с дърва) и Адакс включен за през нощта, когато Т на парното падне... Иначе, всичко написано е вярно- няма да съжаляваш! За икономични - не знам, други радиатори/климатицине сме имали, но сметките не са за пренебрегване. Имаме ги от 10 години, до сега никога не е имало проблем с тях ( в смисъл откъм повреди, техници и пр.).
Със здраве да си ги ползвате!

# 21
  • Мнения: 491
Имаме ADAX от около 9 години. Честно казано не бях много впечатлена. А и сметката за ток не беше от най- ниските. Сега сме с климатици и съм по- доволна. ADAX имаме сега само в банята и за там нямам забележки.

# 22
  • Мнения: 2 005
За да ти е топличко и да са икономични мисля , че зависи и от изолацията на апартамента ... newsm78 Така или иначе вече сме ги купили , пък ще му мислим като дойде сметката за тока ... Rolling Eyes тайничко се надявам все пак изненадата да е приятна .  Wink

Общи условия

Активация на акаунт