Печка със стъклокерамичен плот

  • 10 265
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 210
За съжаление не ги намирам онлайн. Аз си купих такава от ТСМ магазин. Стъклен плот със силиконови крачета.

# 16
  • софия
  • Мнения: 25 478
Ще използвам темата да питам, някъде бях гледала нещо като похлупак за стъклокерамичен плот, но не помня къде  Embarassed. Когато не се ползва да се покрива един вид. Чудя се къде да търся, в магазините за домашни потреби ли? ooooh!
Купих си такъв от ТСМ магазин на "Шишман" (бивш магазин "Скарабей"). Иноксов е, но имаше и стъклени. Имаше по-малък - за 2 котлона и по-голям - 4 котлона. Същият магазин е и на спирката на автобус 83 след бул. България, посока Южен парк. Персоналът е много любезен и могат да ти доставят нещата от единия в другия магазин.

Ето такива. Малкият струва 16 лв.

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 00:09 от zvanche

# 17
  • Мнения: 3 641
Нашата е Горение и съм много доволна.
Горение са едни от най-добрите относно печки и плотове.  Peace

# 18
  • Мнения: 169
АЕГ пък са страшен боклук-купихме най-скъпата ползвана е около 20 пъти за 2 г. и сега както пече и спира.

# 19
  • Мнения: 2 231
Нашата е Горение и съм много доволна.
Горение са едни от най-добрите относно печки и плотове.  Peace
Всъщност на Горение, май само печките и плотовете са добри Rolling Eyes. И на разумни цени и с хубав дизайн и функционални. На нас лидери са ни Сименс и Бош, но те са къде къде по-скъпи  Sad (добрите им модели са на  тройни цени). Съвсем скоро ще си поръчваме и ние кухня (и уреди) та и аз съм сега в едни чуденки ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 592
Ще използвам темата да питам, някъде бях гледала нещо като похлупак за стъклокерамичен плот, но не помня къде  Embarassed. Когато не се ползва да се покрива един вид. Чудя се къде да търся, в магазините за домашни потреби ли? ooooh!
Купих си такъв от ТСМ магазин на "Шишман" (бивш магазин "Скарабей"). Иноксов е, но имаше и стъклени. Имаше по-малък - за 2 котлона и по-голям - 4 котлона. Същият магазин е и на спирката на автобус 83 след бул. България, посока Южен парк. Персоналът е много любезен и могат да ти доставят нещата от единия в другия магазин.

Ето такива. Малкият струва 16 лв.
Благодаря много за помощта  Peace

# 21
# 22
  • Мнения: 27
бихте ли обяснили къде точно е този магазин на тсм?

Общи условия

Активация на акаунт