Подсъзнанието може всичко 2

  • 76 181
  • 636
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 121
Мисля, че луната, още е в тази първа четвърт, или поне ще бъде и в следващите четири дни считано от днес, нали един такъв период трае 7 дни, що се отнася до картата на съкровищата.

Откакто е започнала първата тема - някъде през юни, съвсем нормално е вече да има много резултати и все повече да нарастват. Само дето хората, които започнаха темата и пишеха в началото ги няма никакви. Май Облачето е ветерана в тази тема. Вярно е,че пишещите сега вероятно са открили доста по -късно темата, но все пак ме спохожда въпроса - тези хора отказаха ли се от вярата си  newsm78 ? Предполагам, че сте забелязали, че споделените напоследък "Сбъданти желания"  са доста мотивиращи.  За това ми е интересно какво се е случило и какво се случва с тези хора. Не ме разбирайте погрешно, това не е обвинение.
Вярвайте в Успеха. Аз често си припомням едно изречение, което ми попадна преди години - Всеки ден се случват чудеса - понякога едно , понякога няколко!

# 316
  • Мнения: 1 351
добро утро на всички !
Имам една молба : от доста време се мъча да си изтегля подходяща музика за отпускане , дори на курса на Норбеков ни пускаха и мантра ОМ - много ми хареса , обаче като незнам нито един автор или заглавие на песен ......Мого ви моля ако някой знае някой сайт или автор нека ми помогне  Praynig . Вкъщи си пускам Андреа Бучели ама , нещо не ми се получава в последно време - искам смяна на музиката. МОЛЯ ВИ ЗА ХЕЛП.

# 317
  • Мнения: 121
secret garden - ot zamunda
църковна музика, предполагам също е подходяща , ако те предразполага.

# 318
  • Мнения: 14 514
darena, на мен пък именно книгите на Лазарев, четох ги преди 10 години промениха мисленето ми много и ме подтикнаха да търся нови неща в тази насока. определено ми повлияха добре

# 319
  • Мнения: 10 758
 Shocked darena, ти си втората, която говори за лошото влияние на "Диагностика на кармата". Приятелка на майка ми беше казвала, че винаги когато започвала да чете Лазарев се разболявала и то сериозно. И това нещо се случвало на няколко пъти като болестите били различни - веднъж бъбреци, веднъж двустранна пневмония...
На мен по принцип руските автори - имам пред вид Лазарев, Свияш, Зеланд - ми вървят трудно, насилвам се да ги чета... Книгите на Норбеков не са ми попадали.
А че всяка книга си носи енергията, това е така. Ние самите също установяваме енергийна връзка с книгите си като ги четем, затова не е хубаво да се дават книги на подобна тематика на други хора.

# 320
  • Мнения: 439
Здравейте,
ТвърдаВоля,много благодаря! Hug
искам да споделя нещо и аз,преди години без разбира се да бях чувала за силата на мислите и на подсъзнанието си пишех списък на листче с МЕЧТИ,който включваше:искам дънки,еди коя си блуза,телефон и т.н.,като пишейки ги бях с убеждението,че са недостижими за мен,е познайте,не след дълго списъка за мое удивление беше изпълнен и мечтите се бяха сбъднали...
Моята мила баба пък преди много,много години минавайки покрай блока,в който живее сега винаги е казвала "Аз живея там и е посочвала терасата" и познайте повече от 50 години вече това е нейният дом.

хе,хе дано не ми се смеете много!
Аз засега нямам реални резултати,но продължавам "да се трудя"
Grinning

# 321
  • Мнения: X
darena, на мен пък именно книгите на Лазарев, четох ги преди 10 години промениха мисленето ми много и ме подтикнаха да търся нови неща в тази насока. определено ми повлияха добре
На мен тези книги много зле ми повлияха. Заболяваше ме главата, докато ги четях, и ми ставаше зле. Ама ги четях, защото една жена, на която имах доверие, ми ги препоръча.  Wink Изобщо докато се усетя да престана много ме измъчиха.   bouquet После разбрах, че Лазарев се занимава с нещо като магьосничество но не съм сигурна всъщност.
ИнаДинова, много се радвам, че съм в темата досега и ми е много уютно и хубаво след вас  Hug . Така беше и в самото начало. Дано всички, които са писали , дойдат и споделят по нещо за себе си!  Hug В един момент се бях изплашила, че темата ще се превърне в безкраен спор и нападки и доказване кой знае повече имаше в един момент такава опасност, но за щастие това премина.

Здравейте на новичките и добре дошли!    bouquet Hug

ТвърдаВоля, аз през лятото бях изпаднала в такова положение на съмнение. Много ми помогна ТЕС за това, но аз не го правя редовно сега. http://www.emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=232 Тези съмнения означават, че по някаква причина ти се страхуваш да се промениш за добро. А това го има при почти всички хора, така че не се отчайвай. Особено при хората с хронични проблеми. Затова трябва промяната да е плавна според мен.

# 322
  • Мнения: 339
Момичета искам да ви попитам как правите таблото.Аз си купих коркова дъска, но във филма тайната видях, че са залепяни картинките на картон. Има ли някакво значение, че нали трябва на корковата дъска да ги пробождам с иглички и да не би това да води до негативна символика?

# 323
  • Мнения: X
Мисля, че не би трябвало да има лоша символика, но не знам все пак...  Tired

# 324
  • Мнения: 10 758
Не. Мисля, че не би трябвало да има проблем как ще закрепваме снимките  Grinning

# 325
  • Мнения: 2 282
Вкъщи си пускам Андреа Бoчели ама , нещо не ми се получава в последно време - искам смяна на музиката. МОЛЯ ВИ ЗА ХЕЛП.
http://www.myspace.com/thecelticstream
http://www.youtube.com/watch?v=zucZ5LEuTcI
Музика в келтски стил

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 15:08 от Сребърен облак

# 326
  • Мнения: 1 351
 newsm51, много ви благодаря  bouquet

# 327
  • Мнения: 836

от къде мога да си сваля книги на Луиз Хей?


за съжаление има само части и компилации от нейни книги на български.
тук   има нещо като таблица с разни болести, погрешните мисловни модели, които ги пораждат и съответните утвърждения за "поправка" (файлът е в pdf формат и е извадка от "Излекувай Живота си").

# 328
  • Мнения: 439
esme_bolger,благодаря много!  bouquet

# 329
  • Мнения: 2 331
Здравейте!  bouquet
Тъкмо мислех да се обърна към вас за помощ и намерих това, което търсех в мнението на Есме-Болдър.Искам да ви попитам дали е достатъчно да казвам съответните утвърждения, да ги съчетая ли с други техники-ТЕС-например, или да ги пиша на лист, или на табло...ДАйте идеи, моля ви!Става въпрос за децата ми, които постоянно боледуват от ангини, бронхити и пневмонии...От една обикновена градинска хрема се стига до големи усложнения и съм убедена, че има и емоционални проблеми.
И да споделя, че от вчера съм написала на хартиено тиксо на всички съдове за вода вкъщи"Здраве, любов, признателност" и искрено се надявам на здраве. Peace

ПП:Как да утвърждавам за друг човек?Или да карам децата да повтарят след мен утвържденията?

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 14:17 от Били...

Общи условия

Активация на акаунт