Честит празник Другари и Другарки !!!

  • 3 994
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 462
Събирам всякакви предмети култови за този "свежарски период " !!!Моля предложенията да бъдат предоставени в личната кутия на Другарката Маркрит (звучи много чуждестранно това име , ще проверим откъде идва това чуждо влияние ) ???? hahaha Joy

# 16
  • Мнения: 984
На вас пускаха ли ви по радоиточката в училище френски шансони за утринна ведрина? А? Мойта стройна фигУра е от там, така да знаете.

Другарката Тодорова /видна културесса/ започваше така /с леко носов тембър/: Уважаеми ученици, застанете в изходна позиция  "стоеж" и вдишайте дълбоко". След два такта от акордеона - "издишайте". Сега разтворете крака и вдигнете ръце нагоре. "Напред - назад. Раз-два-три, раз-да-три. Издишайте." Mr. Green

# 17
  • Мнения: 516
Пореден спам, но и чат? Браво!

# 18
  • Мнения: 984
Вдишай, Флор, издишай, Флор. Безобразията са навсякъде. Joy

# 19
  • Мнения: 335
Съжалявам, днес аз отивам да махам с байраче на американските военни кораби във Варна или Бургас, според случая. Ще си водя и мажоретка.

На умряло куче - свежарски хумор... хахаха.



# 20
  • Мнения: 71
Честно казано с умиление се сещам за тези годинки, та тогава мина детството ми! А и бях звеневи, (на училището)рапортувах на всеки празник пред цялото училище на председателката, носех знамето, ехеей Вие какво знаете!. Пък и свирех на супран в училищната духова музика -- малее чудо, невиждано! Joy Можем да се посмеем, защо не!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Е де, сега и тук ли ще се дърляте? Видях на картинките паста за зъби Мечо! Помните ли колко беше вкусна, а? А?

Пък и свирех на супран в училищната духова музика -- малее чудо, невиждано! Joy

Квойтуй?  Shocked newsm78

# 22
  • Мнения: 35 969
Благодаря!

# 23
  • Мнения: 836
Честно казано с умиление се сещам за тези годинки, та тогава мина детството ми! А и бях звеневи, (на училището)...

Аз пък все бях асистентка на знаменосеца.
С 1-2 припадания за целия ми стаж, но пък иначе как стана "герой".  Laughing

# 24
  • Мнения: 592
На празнуващите - честито!
На тези които не са никога празнували този ден надали ще им е ясно за какво става въпрос, а и не е необходимо според мен - всяко нещо с времето си. Но щом имам паметник на мразения в Русия Цар-освободител, а Франция пази паметниците на мразения в цяла Европа Наполеон, мисля че трябва поне да се замислим какво оставяме от историята си на децата ни!

# 25
# 26
  • Мнения: 6 993
На тези които не са никога празнували този ден надали ще им е ясно за какво става въпрос, а и не е необходимо според мен - всяко нещо с времето си.
Oк, няма да питам, нищо не помня от тогава.
Но изглежда е било забавно Mr. Green Или поне сега ви е забавно Sunglasses

# 27
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 187
И аз съм свирила на таковУ Sunglasses
Много весело беше като свирехме хора на площада и хората ни се радваха и се хващаха да играят Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 878
Честно казано с умиление се сещам за тези годинки, та тогава мина детството ми! А и бях звеневи, (на училището)...

Аз пък все бях асистентка на знаменосеца.
С 1-2 припадания за целия ми стаж, но пък иначе как стана "герой".  Laughing

 hahaha hahaha К'во се фукате бе, пък аз бях отряден председател smile3534

# 29
  • Мнения: 1 072
Хахаха, а аз свирих на тенор. Бях забравила тази особенност на ранната си биографията.

Общи условия

Активация на акаунт