Всичко за интериорните врати

  • 49 098
  • 192
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Пак да помоля за фирма предлагаща интериорни врати в Пловдив. Основния ми проблем са две врати които искаме да са със стъклена част, масово се предлагат еднотипни врати с прозорчета като на корабни каюти  Wink

# 106
  • Мнения: 3 818
Здравейте, може ли някой от вас да ми препоръча фирма за интериорни врати, която прави по нестандартни размери на човешки цени. В голямо чудо се видяхме с тия врати, ширината на касата е около 35 см, има врати, които са по 1м широки и фирмите общо взето отказват да се занимават с нас.  Confused

# 107
  • Мнения: 198
здравейте Simple Smile
вчера влязох в новия магазин на Карабулев в Дианабад, има интериорни врати на прилични цени, 330лв беше от ламинат, а май 430 с естествен фурнир, това е с каса и первази, само дръжките и монтажа се доплащат, вече ако искаш стъкло се плаща допълнително.Пълнежа бил пита, ама от пдч не от хартия. казаха ми че идват на място и вземат размерите.

Та, някой поръчвал ли е от тях, доволни ли сте от качеството? че мен ми предстои подмяна на вратите и все още не съм избрала фирма. трябва ми по възможност до 400лв на врата и да взимат размери
очаквам и други предложения   Hug

# 108
  • Мнения: 23 286
Аз съм поръчвала.Вратите не са лоши,забавиха се с доставката.Не съм доволна от монтажниците,страшна кочина направиха и си заминаха.После една част от фурнира се разлепи и счупи/а никой не живееше още в жилището/ и въобще не дойдоха да си я оправят,макар да звънях 100 пъти.Моите кумци поръчаха при тях също ,но нещо не бяхя очаровани.Май ги мотаха доста с доставката.

# 109
  • Мнения: 25
Искам да попитам,ако цвета на дограмата на прозорците е златен дъб, какъв цвят врати бихте си поръцали?Какво мислите за венге?

# 110
  • Мнения: 23 286
Искам да попитам,ако цвета на дограмата на прозорците е златен дъб, какъв цвят врати бихте си поръцали?Какво мислите за венге?
На златен дъб сложихме врати венге,но един по-светъл нюанс,не съвсем черно.Няма снимки да ти покажа.

# 111
  • Мнения: 198
Аз съм поръчвала.Вратите не са лоши,забавиха се с доставката.Не съм доволна от монтажниците,страшна кочина направиха и си заминаха.После една част от фурнира се разлепи и счупи/а никой не живееше още в жилището/ и въобще не дойдоха да си я оправят,макар да звънях 100 пъти.Моите кумци поръчаха при тях също ,но нещо не бяхя очаровани.Май ги мотаха доста с доставката.

Мерси много за инфото   bouquet , май няма да е от тях, пък така се бях навила  Cry, че хем са ми и близичко, ама явно трябва да търся друг вариант

# 112
  • Мнения: 846
Най-накрая открих и тази тема. Искам бели врати, обаче май никоя фирма не предлага все един такива дъбови, венгета и тем подобни. Изчетох цялата тема и никой не дава контаки на фирма за София. Някой слагал ли е досега да помогне с читава фирма, че ми писна от ядове с майстори. А не ми е ясно за касата. могат ли да я облицоват и с колко би се стеснило пространството. Сори, че ви питам вас, но ако някой е наясно.

# 113
  • София
  • Мнения: 23 197
здравейте Simple Smile
вчера влязох в новия магазин на Карабулев в Дианабад, има интериорни врати на прилични цени, 330лв беше от ламинат, а май 430 с естествен фурнир, това е с каса и первази, само дръжките и монтажа се доплащат, вече ако искаш стъкло се плаща допълнително.Пълнежа бил пита, ама от пдч не от хартия. казаха ми че идват на място и вземат размерите.

Та, някой поръчвал ли е от тях, доволни ли сте от качеството? че мен ми предстои подмяна на вратите и все още не съм избрала фирма. трябва ми по възможност до 400лв на врата и да взимат размери
очаквам и други предложения   Hug
В къщи имаме 6 врати от Карабулев, ламинат. Аз съм доволна, Донесоха ги навреме, монтажниците също бяха точни , и от тях нямам оплаквания. Една от вратите започна да скърца и да не се затваря добре  две седмици след като я поставиха, обадихме се и дойдоха да я поправят. Други проблеми не сме имали.

# 114
  • Мнения: 178
Моля някой от Бургас да ми препоръча читава фирма за интериорни и блиндирани врати. Интересуват ме и врати за баня, влагоустойчиви но да изглеждат като интериорни.  Praynig

# 115
  • София
  • Мнения: 1 402
мисля, че в друга тема беше, няколко жени похвалихме и имаме врати от пролекстер в софия, вратите са испански, качествени и красиви, нормални цени, правят и нестандартни размери ние имахме портал висок 2 метра и 10 см и широк 2.50 метра, това беше единствената фирма, в която между двете крила на портала знаят, че се слага нещо като первазче иначе остава фуга, точни бяха - всичко си беше в срок, три дни монтираха, защото стените ни бяха кривички, но се справиха добре, разбира се по време на монтажа бяхме там нон стоп за контрол

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 08:37 от Dao

# 116
  • Мнения: 846
Дао, мерси   bouquet Видях я тази фирма, но нямах отзиви за нея. Колко ви излезна една врата при тях?

# 117
  • Мнения: 4 380
Най-накрая открих и тази тема. Искам бели врати, обаче май никоя фирма не предлага все един такива дъбови, венгета и тем подобни. Изчетох цялата тема и никой не дава контаки на фирма за София. Някой слагал ли е досега да помогне с читава фирма, че ми писна от ядове с майстори. А не ми е ясно за касата. могат ли да я облицоват и с колко би се стеснило пространството. Сори, че ви питам вас, но ако някой е наясно.

Как да няма? Повечето български фирми чийто сайтове съм виждала предлагат и бели врати.

# 118
  • Мнения: 23 286
Най-накрая открих и тази тема. Искам бели врати, обаче май никоя фирма не предлага все един такива дъбови, венгета и тем подобни. Изчетох цялата тема и никой не дава контаки на фирма за София. Някой слагал ли е досега да помогне с читава фирма, че ми писна от ядове с майстори. А не ми е ясно за касата. могат ли да я облицоват и с колко би се стеснило пространството. Сори, че ви питам вас, но ако някой е наясно.
Им бели врати,боядисват ги със специални бои и лакове.Но не се сещам къде съм гледала.

# 119
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Здравейте, може ли някой от вас да ми препоръча фирма за интериорни врати, която прави по нестандартни размери на човешки цени. В голямо чудо се видяхме с тия врати, ширината на касата е около 35 см, има врати, които са по 1м широки и фирмите общо взето отказват да се занимават с нас.  Confused
На майка ми, която е доста капризна вратите са и от "Видира" - www.vidira.org, много са красиви и щом тя не мрънка това е показателно за вратите.  Laughing
Изпълнили са ги преди крайния срок и монтажниците са си измели боклука преди да си тръгнат, не оставят кочина и от това беше очарована.
След време като тръгна и аз да слагам врати и аз тях мисля да ползвам.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт