Всичко за интериорните врати

  • 49 100
  • 192
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 23 286
котонче,такива уплътнения има в Практикер И Бриколаж.Могат да се сложат на всяка врата.Това само като информация.

# 136
  • Мнения: 337
Копирам ви нашата оферта. Ето


О Ф Е Р Т А

За изработка на 3 бр. тапетни врати от
  обикновен МДФ или крафтмастер

Материали:
1.   МДФ обикновен – 4мм.
2.   Пълнеж – флакс
3.   Обков AGB – панти и брава
4.   Гумено уплатнение
5.   Компенсиращи первази
6.   Грунд и полиуретанов лак – „Маскюлак”

Цени: 
     Врата №1 – 1980/900/270 – брава обикновен ключ – 406,00лв.
     Врата №2 – 1980/880/270 – брава обикновен ключ – 406,00лв.
     Врата №3 – 1980/700/140 – брава обикновен ключ – 321,00лв.

     В цената не са включени шилдове, транспорт и монтаж.

     Шилдове – цена според модела
     Транспорт до обекта –
     Монтаж – 30,00лв. / 1бр. врата

Обща стойност на офертата: 1 223,00лв.(хиляда двеста двайсет и три лв. ) без ДДС

В цената е включена изработка, транспорт и монтаж



Кажете мнение, нищо не разбирам. Това е без ДДС

# 137
  • Мнения: 846
Тази оферта, от коя фирма е?

# 138
  • Мнения: 337
трябва да питам мъжето.
Искам да знам все пак, дали цените са реални.
Да няма субективизъм относно фирмата  Mr. Green

# 139
  • Мнения: 31
cotton4e, това са нормални цени за крафтмастер.Друг е въпросът, че това не са особено качествени по принцип  тип врати. Предимство е възможността за боядисване по RAL в богата цветова палитра, релефната повърхност и относително ниската цена.Недостатък - неустойчивост на панелите на механични въздействия и от там краткият живот на тези врати.Бих ти препоръчала да обърнеш внимание  по-скоро на  ламинатните врати / общо взето в същия ценови диапазон, гладки и стандартно в около 10 цвята/. Говоря от опит Simple Smile

# 140
  • Мнения: 528
Здравейте, предстоят ни смяна на врати и сме в голяма чуденка.
Нищо не разбирам от покрития, плоскости и т.н...та въпросът ми е, CPL или MDF? и кое би трябвало да е по-скъпо?
И въобще, какво е CPL?

# 141
  • Мнения: 337
Бих ти препоръчала да обърнеш внимание  по-скоро на  ламинатните врати / общо взето в същия ценови диапазон, гладки и стандартно в около 10 цвята/. Говоря от опит Simple Smile

Какво са ламинтани врати, с какъв пълнеж са вътре, пак ли като тия и само по външното покритие ли се различават?
Дали ме разбра, незнам...... ooooh!

# 142
  • Мнения: 31

Какво са ламинтани врати, с какъв пълнеж са вътре, пак ли като тия и само по външното покритие ли се различават?

Пълнежът и типа врати нямат зависимост, какво ще вложи вътре - дървена скара, пчелна пита или комбинация е свободен  избор на фирмата производител. Покритието е ламиниран МДФ: изкуствено покритие, максимално наподобяват дървесни декори, с висока износоустойчивост са. Не ги бъркай с фолирания МДФ - обикновенно са Китайски и на много ниска цена.
Крафтмастер- ламинат- естествен фурнир / във възходящ ред /- това е според мен подредбата по качество на типовете врати.Какво ще купите е ваш избор.

# 143
  • Мнения: 170
А може ли да ми предложите наистина евтини врати,да кажем 100 лв.Имам нужда от 6 бр и просто не мога да заделя хиляди левове за нови или пък просто модерни.
Нещо което да е обикновено ,но и здраво.

# 144
  • Мнения: 337
Може би трябва да си потърсиш дърводелец, да видиш той какво ще ти каже и от какво може да ги направи, но пак 100 лв ми се струват малко, незнам......
Защо не боядисаш старите, изшкури ги преди това и след това с гланц боя, може да станат доста добре  Peace

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 14:38 от cotton4e

# 145
  • Мнения: 170
Мерси много. Simple SmileСамо дете старите са изметнати,касите са доста грозни и са от 90 г някъде.Та затова исках нещо не толкова стилно,а по обикновено-все врата.

# 146
  • Мнения: 1 941
Някой може ли да даде мнение за тази фирма за врати www.bulaketrade.com.
Строителят ми предлага да си избера врати от тях и се чудя дали да ползвам неговия избор или да избера друга фирма.

# 147
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
sofiq-ns моля те дай някакви кординати на фирми за врати в Бургас.Искам да сложа тип хармоника за мокрото помещение ама гледах само на Бриколаж такъв модел ама цвета не ми пасва.Имали само такива плоскости а и трябва ние да си ги сглобяваме .Моля ако някой е слагал такава врата да покаже.Притеснява ме че самата врата ще е от земята до тавана,а не като стандартна врата и като гледам как се движи само на някакви лайсни а все пак вратите ще са дърво дали няма да вземе да се изкърти от тежестта.

# 148
  • Мнения: 337
mdr, в старата картира имахме такава врата, но пластмасова.
Пълен боклук, тя е на някакви сглобки и като дръпнеш то първото парче ти остава в ръката и трябва да го прикачваш пак. Ние не сме доволни, но събери и други мнения, за да си сигурна. Peace

# 149
  • Мнения: 99
Някой поръчвал ли е от тези врати http://gabro-bg.com/page5.php. Преимуществото им е, че са с ПВЦ покритие и стават за баня. Ама са доста ефтини, дали са поне сносни то към качество?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт