рси- сътрудници

  • 8 806
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 303
Аз съм сътрудник от Русе Simple Smile

# 16
  • Мнения: 11
Червилата им как са? Отговарят ли на цвета в каталога? Хубави ли са?

# 17
  • Мнения: 303
Не съм си поръчвала, но са ми казвали други дистрибутори, които са си вземали, че не са нещо особено и че предпочитат други фирми за козметиката специално. За витамините и парфюмите е съвсем друг въпросът Hug!

# 18
  • Мнения: 263
Ако някой иска нещо то РСИ, аз съм от София! Доволна съм дотук от всичко което съм ползвала, моите клиенти също! Мога да дам подробности!

# 19
  • Мнения: 541
А за колко време пристига една поръчка, като си я поръча клиента?

# 20
  • Мнения: 263
А за колко време пристига една поръчка, като си я поръча клиента?

Поръчката пристига така! Ти ми поръчваш в неделя, в сряда е при теб! Единствено условието там е, че парите се плащат веднага!

# 21
  • Мнения: 541
А за колко време пристига една поръчка, като си я поръча клиента?

Поръчката пристига така! Ти ми поръчваш в неделя, в сряда е при теб! Единствено условието там е, че парите се плащат веднага!

Ахаммммм Thinking   newsm78 Благодаря.

# 22
  • Мнения: 7
А някой да е от Пловдив?Ако не как мога да стана сътрудник? Peace
Веднага те свързвам с наш сътрудник от гр. Пловдив: Иван Гъгнев, ул."Елин Пелин"66 - аптека "Авицена",тел:032/241917

# 23
  • Мнения: 263
НО АКО ИСКАШ МОЖЕ И СЪТРУДНИК ДА СТАНЕШ, НЯМА ЛОШО

# 24
здравейте,
бихте ли ми казали дали случайно не знаете и за някой дистрибутор в района на град габрово?
Изчетох цялата налична информация за кралските продажби в нета и мисля да я пробвам.
Бихте ли ми казали как става самата регистрация и начина на плащане на поръчките?

Мн Ви Благодаря

# 25
# 26
# 27
  • Бургас
  • Мнения: 703
здравейте , а може ли да си поръчам мостри на крем за да разберем дали е за моята кожа, и къде мога да вида парфюмите някой по напред беше споменал за тях

# 28
  • Мнения: 0

Здравейте, ако има някой от Разград който се интересува от продуктите на RSI може да се свърже с мен. Най-удобно е по скайп krasi_d4 или да ми изпрати лично съобщение.
Парфюмите може да се видят тук http://www.rsi-haskovo.hit.bg/products/RPe.htm и тук http://www.rsi-haskovo.hit.bg/parfumes.html.
Използвала съм алое пастили за смучене, 110 билки с алое, златното масло и съм доволна, от мои клиенти чувам хубави отзиви и за други продукти, а има ли някой който е ползвал почистващите препарати и какви са му отзивите

# 29
здравейте,
бихте ли ми казали дали случайно не знаете и за някой дистрибутор в района на град габрово?
Изчетох цялата налична информация за кралските продажби в нета и мисля да я пробвам.
Бихте ли ми казали как става самата регистрация и начина на плащане на поръчките?

Мн Ви Благодаря

[/siz
Здравейте радвам се на интереса ви към продуктите на РСИ с тази фирма работя от седем осем години.
Живея във В Търново и имам много отзивчиви сътрудници от Габрово и Севлиево. Ако продължавате да проявявате интерес
можете да  разгледате моя сайт milenka-rsi.com. Бихте могли да ми се обадите на тел 062 67 97 08 дом. или на GSM 0887783457 Милена

Общи условия

Активация на акаунт