



или "паля джапанките".....Ама чукове...много болезнено звучи бе

или "паля джапанките".....Ама чукове...много болезнено звучи бе



Ти кой клас ще водиш?
или "паля джапанките".....Ама чукове...много болезнено звучи бе




! Ето ме за кратко, само взех бърз душ след обиколка на бегом из София по задачи и отивам да взема Емичка, после пък с нея ще ходим при нейната Леля Дока/ джипито й с няколко въпроса/, сетне разходка, вечеря, къпане, приспиване/уау! ако пак ревне"Искаа мама!!!!!!!!!!!"/и както снощи няма да ми остане време дори новините да погледна, остави да повторя! Но пък ангажиментът и запълването на времето си заслужават всяка минимална част от седундата, нали съм с малкото си съкровище!
за рецептата, обещах още в неделя да я направя, утре няма да имам време! Звучи мнооооого вкусно, за това още и още благодаря
! Виж как се хареса на всички, които я прочетоха -хем бързо, хем вкусно!
!

Препоръчани теми