НОЕМВРИЙЧЕТА 2005 - 19 тема

  • 14 758
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 253
Засега овладях положението с хомеопатичните. Нощес е спала добре, не е имала запушен нос, но гласът й е леко променен, така че си има нещо тръгнало. Лошото е, че трябва да й дават през час по 5 гранули от препаратите, а не съм сигурна дали ще успеят. Каквото стане, като си я взема следобяд ще я подкарам аз, после уикенда и се надявам да се разминем.
В сряда са имали театър и Ния е била страшно впечатлена, единствена от нейната група, ставала и танцувала когато трябвало, пляскала с ръце.
Вчера пък са имали музикален клас. В детската градина си има специална зала за представления, като мини театър. Също беше много впечатлена. Пя ми снощи песнички, просто ме изненада приятно.
Е за да няма само добри неща започнаха и лошите. Първи лоши думички. Има някакъв Ники които казвал, че еди кой си бил "тъп" и "лош", че бебетата били лоши. Ей такива глупости. Обърнахме внимание на учителките за това. То ми е ясно, че без такива неща не може, но все пак нали децата са там за да се учат и на добри неща Simple Smile
Другото лошо е, че Ния вече се окопитила в детската и е започнала да тормози единственото дете, което познава от преди  Embarassed скубе я, блъска я. Отново казахме на учителките да й правят забележки. При мен и майка ми не прави такива неща, но аз само ако видя нещо от сорта се карам и ако няма ефект наказвам.
Даже снощи си говорихме с нея, че ако днес разбера, че пак е тормозила децата няма да ходим в Сливен на любимите й пързалки (днес трябва да пътуваме за там).
Абе срам не срам, аз бях същата бандюга. Налагах всички, които ми взимаха играчките, а като пораснах които ме обиждаха с нещо. Чак в 8 клас спрях и то само защото след като прелетях над един чин най-накрая осъзнах, че момчетата са станали по-силни от мен Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 253
Клара дано е отминала кризата.
Синьо безвремие (ей Юка беше къде по-кратко и лесно за писане Simple Smile ) аз също като Клара мисля, че не е добра идея ходенето само 3 дена на детска градина. Сега ми предстои първото прекъсване от 2 дни и ще видим как ще е в понеделник.

# 62
# 63
  • Мнения: 941
exxo добре дошла в отбора на яслените глупости, сега ще видиш като се почне споровете, тиси малък ти си бебе, ти не можеш, тогава да видиш колко е дразнещо да спорят навън децата, това са им като обидни фрази,

# 64
  • Мнения: 506

Отбелязвам се да пожелая (на тези които не са) успешен първи "учебен" ден на мъниците, нека да е леко и приятно!  bouquet Ние тръгваме утре рано сутринта, май ще сме за няколко дена по надолу, че се очакват дъждове към Рила, а после като спрат ще минем и от там! Sunglasses

# 65
  • Мнения: 941
nikiki приятно изкарване, добре да се налудува малката, да дишате и почивате възможно най-много, после очакваме снимки и разкази

Аз тъкмо да се похваля че малката няма днес температура и ето че вдигна, след малко ще ходим на лекар, иначе днес не е спала, как не се спря не знам, сега точно за лекаря ще ми заспи и ще реве там
 

# 66
  • Мнения: 391
Милейди,болно ми е цял ден .За съжаление , не зависи от нас.
Някои беше писал по-напред ,че щом искате второ детенце - ще имате.
И аз вярвам в това. Много  любов и вяра ви пожелавам  на цялото семейство.

Привет на Райка !
Жалко ,че има болни дечица.
Алекс много иска да ходи на детска градина. Не мисля,че ще плаче.
От думичките "тъп" и "глупав" не се страхувам .Отдавна са  част от речника на Алекс ,покрай книжките и детските филмчета.Притеснява ме друго- възприема всички деца като приятели ,но едва ли всички ще са приятелски настроени.
Сиси -  обзалагам се ,че редиш по-бавно пъзелите от малката скорпионка. Simple Smile
 

# 67
  • Мнения: 3 096
петра хич не вдява идеята на пъзелите.

аз съм в лека дупка. малка е, но все пак ме дразни. и  нямам тону си настроение. освен това съм сама с двете - наложи се филков да пътува уикенда, така че в следващите 2 дни положението няма как да се подобри  Rolling Eyes

милейди, дано си разстроена в разумни граници, ако мога така да кажа. желая спокойствие  Hug

# 68
  • Мнения: 1 288
моите терзания откога да пускам кейти на градина бяха излишни. до 1.10. са сборни групи, та чак след това. освен това разбрах коя ще е едната учителка- ми че тя беше учителка още по мое време  Laughing е, не бих казала, че е особено стара (макар и пенсионерка вече), но ми стана смешно. поне знам, че е добра душа. освен това децата станали 30 на брой. как става тая работа със списъците, не знам.
една история на моя близка приятелка искам да ви споделя по повод това за мечтата за дечица. 10 години правиха опити с мъжа й, 3 или 4 спонтанни аборти, не знам колко месеца в болница и накрая все нищо. е, познайте сега. бяхме бременни по едно и също време. тя лежа по болници, но успя да си роди момченце. едва отпразнуваха пъривя му рожден ден и хоп подарък- пак бременна. този път нито влиза в болница, нито имаше каквито и да е проблеми. и така за 2 години- 2 дечица. след толкова много чакане. така че абсолютно вярвам в това, че който иска детенце силно, ще успее.  Peace
кейти е голям фен на пъзелите. вече реди страшно сложни и с много части. вкъщи може би вече имаме всички налични на пазара  Crazy това е едно от любимите й занимания.
сега се връщаме от детската площадка. качва се малката маймунка на една пързалка и насреща й едно момченце и тя като изтърси: " ако не се дръпнеш веднага, така ще те напердаша"  Shocked аз направо онемях. естествено не му посегна, но тия думи откъде ги е запечатала, не знам.
райка, добре дошла! дали не сме се засичали с теб в темата за галя  Wink а може и да бъркам.
на болните- бързо оздравяване пожелавам!

# 69
  • Мнения: 941
здравейте
майче ще се справиш,  Hug
Зейна е с възпалени уши, много я боли милата, сега се поуспокои от лекарствата, дано се оправим без антибиотик

# 70
  • София
  • Мнения: 44 371
Ох, миличката, тя за това така се мъчила през ноща....дано се разминете с АБ и да се оправя по-бързичко Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 541
Добър вечер по нощите. Аз вече съм си вкъщи от няколко часа. Днешният ден беше голямо изпитание за мен и семейството ми. Ще цитирам писанието си в една друга тема, за да не го пиша на ново.

"Аз преди малко се върнах от болницата, къде бях уж за сутрешен аборт по спешност, а то стана.....- днес ми е денят, в който трябва да правя курбан всяка година, защото още един ден и е щяло да се случи най- лошото.....Сега съм на силни антибиотици и се моля да нямам усложнения, защото това би било.....ами няма смисъл да обяснявам.....Благодаря на лекарят си днес, че се прибрах жива при детето си........
.......
Болката ми (психическата) за момента е някак на заден план, заменена от гняв към тези, които ме оставиха две седмици с гниещ в мен ембрион, давайки ми надежда, че може и да порасне! За това, че не обърнаха внимание, че кръвните ми показатели са се влошавали всеки ден и за това, че ако нямах късмета днес да отида при този лекар, който ме оперира, то до понеделник (както те искаха да чакат) щях да съм със сепсис и кръвоизливи включително и от очите. Не съм в болницата, само защото имам дете за което да се грижа вкъщи...."

Това събира на кратко положението, което видя днес хирургът в мен.  Confused А аз си мислех, че отивам за "рутинен" аборт при missed ab. , а се оказа че и часовете вече са били от значение за мен...

Ами това е- втори опит за бебе- официално приключен. Иван вече не иска и да чуе за дете отново, тъй като си искал жената жива. Родителите ни също започнаха да ме убеждават да размисля за това, а аз въпреки, че днес наистина се изплаших и все още треперя дали всичко ще е наред- продължавам да искам второ...

Приключвам с подтискащите си разкази за живота си.

Клара , дано децата се оправят бързо  Hug

majceto, сега преди зимата дупките са често срещани. нямаш ли някой на близо за "пътна помощ"- например приятелка за по чаша вино след като тръшнеш децата?

Бързо оздравяване на всички болни дечковци и по- малко тревоги на майките им   bouquet

# 72
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Божичко, Милейди, звучи страшно! Дано всичко с теб е наред!  Praynig

# 73
  • Враца
  • Мнения: 5 224
*MILADY*, направо нямам дими за некадърните лекари!
Възстановявай се бързо! Hug

# 74
  • Мнения: 3 096
милейди - ужасно!

у дома картинката се влошава - баба е в кома, а баща ми е мн. зле. мен не ме искат, така че изпратих филков в русе. това на кратко. стоя у дома с децата и чакам развоя. изключително, изключително неприятна ситуация. 

Общи условия

Активация на акаунт